bugün

entry'ler (1257)

bugün benim dogum günüm

Gerçekten de öyle. Bugün benim doğum günüm.

köpeksiz sokaklar istiyoruz

sokaklarda başıboş gezen, saldırabilecek ve kuduz mikrobu taşıma ihtimali bulunan köpeklerin varlığı kimseye bir şey katmıyor. Bu canlılar devlet politikasıyla bir şekilde kısırlaştırılmalı, böylelikle bu popülasyonun 10-15 sene gibi bir sürede tamamen yok olacağını düşünüyorum. Kediler zararsız hayvanlar, köpekler gibi saldırgan değiller. Devletin bu bir kerelik yapacağı yatırımla ileride oluşacak olumsuzlukların önüne geçeceği aşikar.

laleli de bir azize

keşke hiç emek harcanıp çekilmeseydi dedirten cinsten bir film.

dünyaya bir daha gelsen ne olmak isterdin

eczacı. hem esnafsın hem üniversite mezunu hem de kendi işinin sahibi.

put şeylere

Hiç bir şey hakkında olan bir Onur Ünlü filmi. Filmin akışı içersinde herhangi iki olayı birbirine neden sonuç ilişkisi kapsamında birbirine bağlamak imkansız. Filmi üç kişi izledik ve üçümüz de filmden hiç ama hiç bir şey anlamadık. Zaten Onur ünlü’de anlaşılmak için yaptığını söylemiyor ama bakın dikkatinizi çekerim filmin bir kısmına falan anlam veremiyor değiliz, ilk dakikasından son dakikasına kadar hiç anlamlı bir şey yok .

kahvaltıda hergün 30 tane zeytin yemek

Canan Karatay'dan yoğun şekilde etkilenildiğine delalettir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

Cinaralti: kahvehaneci.

kemal kılıçdaroğlu denince akla gelenler

(bkz: Atma recep din kardeşiyiz) demişti küçük hitlerimize zamanında.

sözlükte çoğunluğun gerizekalı olması

Başlık eksik kalmış." Sözlükte ezici çoğunluğun gerizekalı olması " şeklinde olmalı aslında. Aslında gerizekalı değiller sadece libidolarını burada harcıyorlar lanet sapıklar.

sözlükte herkesin hemfikir olabileceği tek konu

Bir gün öleceğiz.

sözlügün trollerden temizlenmesi

Gözünü para bürümüş olan zall aha buraların sahibi olduğu sürece asla gerçekleşmeyecek olan olaydır. Para dinli zall , hain zall, zalim zall.inşallah daha beter hale gelir sözlüğün kimse kalmaz sürekli uçkur ile ilgili entry girilir. Kına yakarsın sen de oturma organlarına.

poznan

Döneli tam 7 ay oldu. Ama unutmak ne mümkün Poznan'ı. Hayatımın en rahat ve en güzel beş ayını geçirdim bu şehirde.

aöf okumayı kolay zanneden mal

Sen aöf'yi mühendislik mi sandın?
(bkz: sen ölmeyi bayılmak mı sandın)
Edit: genç aöf mezunları rahatsız olmuş anlaşılan. Hadi naş.

troll olmayan az sayıda yazara çağrı

Sevgili bu kategoriye giren yazarlar. Lütfen.

yeni aşık olmuş kişilere tavsiyeler

"Sevil de sevme
Ağlama ağlat"
Ustalara hürmet ile.

yazarların doğum yeri memleketi ve etnik kökeni

yine faşistler gelmiş.

zall

adeta ultimatom vermiştir bize. sözlükten kâr eden kendisi iken bizden emeğine saygı duyulması, oy verilmesi konusunda yüzsüzce talepte bulunmuştur.

timsaha tecavüz eden adam

asparagas olduğu ortaya çıkan haber. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya bayılıyorsunuz millet.

amerikan halkının süzme gerizekalı olması

güldüren önerme, yazık kendini zeki sanıyor herhalde bu millet.

edit: oooo başlık sahibi sinirlenip basmış eksiyi.

gecenin gerçeği

"şüphe tek gerçektir" ezel'den çaldım doğrudur.