bugün

entry'ler (373)

deizm sapıklıktır

Konu ile ilgili atıp tutmak yerine önce bu kitabın okunup sindirilmesi gerektiğini düşündüğüm, dinci bir söylem.

(bkz: Yaşar Nuri Öztürk - Deizm)

lys 5

Girdiğim ama tercih ettiğim üniversitelere yerleşemediğim sınavdır.

80 sorunun tamamını yapmış ve 57 doğru 23 yanlış yapmış biri olarak 15 bin küsürlerde bir lys sıralamam mecvut. Seneye tekrar deneyeceğim. Bu sınava hazırlanmadan girmiştim. Bu sene ise kursa gitmeyi düşünüyorum. Önerileri olan yazarlar yeşillendirirse sevinirim.

yazarların haykırmak istediği şeyler

yalnızım dostlarım yalnızım yalnız....

paypal

pek alışveriş yapılmamış sitelerde güvenli olduğu için kullandığım ödeme yöntemiydi. artık ülkemizde faaliyet göstermeyecek en azından bir süre.

bakayım hesabı kapatayım derken 1.62 dolar bakiye görünce dedim çekeyim bunu. neymiş efendim en az 10 dolar çekebilir mişim. haram zıkkım olsun.

fransızca öğrenmek

Ogrenmesi zor dildir.

Askerligim sirasinda tanistigim bir fransizca ogtetmeninden alinti yapiyorum:

"Universite de hocama sordum hocam fransizca diger dillere gore ogrenmesi zor bir dil midir?

Cevabi soyle oldu:

- ingilizce kolay baslar giderek zorlasir. Almanca zor baslar giderek kolaylasir. Fransizca hep zordur."

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: sinan meydan)

kültürlü ve eli ayağı düzgün erkek bulamamak

Araniyor mu ki?

https://youtu.be/80te_fI_Cbw

düz vites araba kullanmak

Farkli bir bakis acisindan bakildiginda, sanki arabanin bir eksikligini/demodeligini ifade eder. Halbuki düz iyidir. Kullanici ve araba arasinda bir bag vardir. Deviri hissedersin, vitesi elinde oksayip uygun anda gedigine oturtursun. Zevklidir.

Otomatik basittir aslinda. Bir espirisi yoktur ama var gibi gorulur. Zaten yakinda arabalar kendi kendini surer hale gelecek. Biz de otomatik olalim o zaman? Cipi taksinlar programlanalim. Ne o otomatik en iyisi?!

anlaşılamamak

Ifadede yetersiz kalindigindan oturu mu yoksa karsindakinin kit olusu yuzunden mi sonuclandiginin asil onemli oldugu mevzudur.

Ayni seyi, karsindakinin dusuk iq seviyesine gore revize edip anlatmaya calisirsin. Sansin varsa bir takim kimiltilar olur ama karsi taraf hic zeka kalintisi gostermiyorsa oradan kacarak uzaklasmak gerekmektedir.

3 yaşındaki kız külotla amcasının yanına gelmemeli

Kusacagim geliyor bu aciklamalara. Nasil sapik bir beyinleri var bir de bunu din kisvesi altinda yapiyorlar

ben bu yazıyı geceye yazdım

O kadar yalnizim ki kapimi esen ruzgardan baska calan yok...

aöf mezunu olup üniversite bitirdim demek

Mevcudu oldugum tayfadir. Hem calisip hem okumak zorunda olanlar ne yapsin tas mi yesin?

uludağ sözlük gece tayfası

Gece gece karin agrisi, sicak su torbasi ve sozlukte gecelere akmaca

izmir denince akla gelen şeyler

Ucakla ilk defa seyahat ettigim sehir.
Askerligin acemiligini yaptigim sehir.
Eskiyi hatirlatir bana bazi yasanmisliklari.

kadınların pipisi olsaydı ne olurdu

(bkz: shemale)

manjaro linux

uzun zamandır kullandığım ve başka hangi dağıtımı kursam dayanamayıp geri döndüğüm güzide linux dağıtımıdır.

arch tabanlı dağıtımların atılım yaptığı bu dönemde manjaro linux kesinlikle denenmesi gereken kullanıcı dostu bir dağıtımdır.

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

içlerinde olduğum sap grubudur.

içkim sigaram yok. evim arabam var. taliplerimi bekliyorum.

seni seviyoruma verilecek en acı cevap

ben de seni...dermişim hahaha

cehennemde yanarken arka fonda çalacak şarkı

Blue Öyster Cult - Burning For You
https://www.youtube.com/watch?v=ipqqEFoJPL4

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://c2.me/mcb77