bugün

bi kızın fotoğrafını 50 kişi likelar, bi kişi çakar. takma kafana genco.
çok doğal olan ve üzülünmemesi gereken bir durum. bazı hoşlanılan kızların fotoğraflarını beğenen 150 kişi oluyor çünkü.
o bir şey değil de, %95'ının erkek olması... fake hesaba aşık olmuşsun birader.
size versem beni nefessiz sikersiniz felsefesini iyi bilen kızdır. amaç bellidir çünkü like'lamakta. hatun kişi de bilir, dolayısıyla bu cümle topluluğunu ya da buna benzer bi durumun farkında olan kızdır. ek olarak like yapan her erkeğin hatun kişi hakkında çeşitli fantezileri olduğu yüksek ihtimaldir.
hoşlanılan kızın mahalle muhtarı olabilme kapasitesini gösterir bu olay. 50 kişiden 40 tanesi oy verse belki muhtar olur sevdiceğiniz. mahalle küçükse.
beğenenleri açıp brad pitt gibi adamları görünce umutsuzluğa sokan olay.
bir üst modeli vardır bunun (bkz: hoşlanılan kızın fotoğrafını 250 kişinin beğenmesi)
50 kişinin de sırada olduğunu gösterir. moral bozar.
(bkz: acaba yollumu)
boynuzlarınızın hafiften palazlanmaya başladığının göstergesidir...

devir değişti artık, insanlar sanal platformlar üzerinden tanışıp kaynaşmaya başladılar, bu durumun olumlu yanları olduğu gibi ister istemez olumsuz tarafları da var, bu bakımdan boynuz yemek istemiyorsak hoşlandığımız kişiyle güven ilişkisini iyi bir zemin üzerine oturtmamız gerekmektedir....
kızın doğru kız olmadığını gösterir. bizzat yaşadığım bir olay. 150 kişi beğeniyordu fotoğraflarını. ama öğrendim ki, kız işe yaramazın tekiymiş.
sosyal medyanın insanlığa attığı en büyük kazıktır. artık nerdeyse hiç kimse özel değil. çoğumuz kamu malı olduk... ne bok yediğimiz günbegün ortada.
beğenen kişiler çoğunluk olarak kızsa rahatsız etmez. he yok çoğunluk bebeyse koymuşum o amına.
Bu tür eylemler sonrasında götünün kalkması ve yanında kimseyi beğenmeme durumudur.
bu kız bana kesin bakmaz psikolojisini beraberinde getirir. doğruluğu kişiden kişiye göre değişebilir.
nefessiz zikmek isteyen 50 kişidir. ama bir 300 spartalı değildir.

(bkz: size versem beni nefessiz sikersiniz)
hiç birşeydir. 90 ın yanında 50, bir hiçtir.
aynı durum karşı cins içinde geçerlidir. yakışıklı bir erkekseniz ve güzelde bir fotoğrafınızı koyduysanız insanlar beğeniyorlar özellikle de kızlar çok beğeniyorlar. buda sevgilinizle ister istemez aranızın bozulmasına yol açabiliyor. mesela sevdiğiniz kız orada sizi sürekli beğenen bir kız arkadaşınızı listeden silmenizi bile isteyebiliyor. hayır olmaz o benim arkadaşım diyorsunuz ama derdinizi anlatamıyorsunuz.
aynı durumdan bende çok rahatsız oluyorum o yüzden başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim, benim sevgilim fotoğraf koymuş özellikle de bir tane eleman var devamlı onun adını görüyorum beğenilerde. kendim facebook kullanmadığım için mesaj yazmadım ama kız arkadaşımın hesabından yada başka bir hesap açıp ben bu kızın kaç yıllık sevgilisiyim beğenip durma şu fotoğrafları dememek için kendimi zor tutuyorum.
hayır o değil benim kız isterse fotoğraf koymasın bugün tatil, mutlu günler yazsın yine bu adam beğeniyor. sıradan klip paylaşsın yine bu dingilin adını görüyorum, aslında hoş olmayan bir durum, tamam bazıları kardeşi gibi bende tanıyorum bu kişileri ama sürekli beğenenlerden biraz gına geliyor insana.
beğenenlerin çoğunun kadın olmasını ve erkeler varsa da profillerine bakma ihtiyacı yaratın durum...
kızın fotoğrafını bir metrobüs dolusu insan beğenmiş ne ellisinden bahsediyosun. off nabıcaz be kamil.
hoşlanılan kızı daha çekici kılar.
Çok psikoz bir durumdur.
Kotu bir durum hele birde bunun cogu erkekse kara kara dusundurur..
zor kızı seçmiş olmaktir. Zordur.
Benimkinin fotoğraflarını instagramdan binler beğeniyor, 50 de neymiş.
güncel Önemli Başlıklar