bugün

iki tane taze kaşarın videosu. allah esirgesin.

http://www.youtube.com/watch?v=7wm-0GCyYZo

not: ben demedim lan. alo hiştt *

not2: sosyal medya kaşarlığının bokunu çıkarmak.
devam filmi niteliğindeki videodur.
(bkz: izlemeyi düşünmüyenler derneği)
edit: başlık üzerime kaldı.
edit2: geri geldi.
not:hayat ne garip.
devamında sizin beni sikmeye ne nefesiniz ne de pipiniz yeter diye devam etmiştir. yani hatun bizim aletleri küçük ve yetersiz görüyor anlaşılan. buradan rocco ile manuel ferrara'yı göreve davet ediyorum şuna aynı anda bir double penetration yapında görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.
eleştiren tüm yazarların nefessiz sikecekleri aşikardır.

(bkz: bırakın bunları)
basitliğin ucuzluğun serzenişleri. yazık bunların ailesine.

edit: illa bişi vermek istiyorsan o fazla kilolarını ver kızım.
kaşarlık müessesine çok büyük bir darbe vurmuş video. kaşarlığın bile bir adabı var amk. bu ne?

keşke babanız ananızı sikerken nefes alsaymış gençler. sikiş esnasında beynine oksijen gitmemiş belli.
sertleşti mi? evet. gerisi teferruat.
george carlinin önüne oturtulup aşağılamasını izlemek çok güzel olurdu bu domates çorbasının üstüne rendelenecekleri.
sizin kariyer planınız belli. artık alacağınız ücreti konuşun.
(bkz: biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz)

burada kim kimi kandırıyor yahu?!.*
egosu tavan yapmış, ucuz iki kişinin cümlesi.

aslında youtube'daki şu yorumdan sonra bir şey yazasım gelmedi. tüm hevesimi aldı götürdü adam. düşüncelerime tercüman olmuş.

--spoiler--
seni sikeceğime nefesimi tutup intihar ederim.
--spoiler--
hayır başka ne yapabilirler ki sizinle. sevgilisi mi yapıcak adam olan seni. sikip bırakılmalık şişme kadın gibi bir şeyler.
(#16843476)
--spoiler--
kimse kusura bakmasın ama demezsem içimde kalacak. seni yetiştiren aileni de senin üstüne koyarak üst üste koyup, neyse bir şey demiyorum. sana aile eğitimi, insanlığı, değerleri öğretemediği için. başı boş sadece doğurmak olsun diye doğurduğu için. sonra ne oluyor birkaç abazanın tuvalette hayallerini süslüyorsun değersiz mahluk.
--spoiler--

Bu değersiz mahlukatın isminin başlığında yazdıklarımı yineliyorum. Asıl hata seni doğurup işin biteceğine inanan ailende. Asıl sorun seni sıçanlarda ve ilgilenmeyenlerde. Nasıl bir şöhret ve ilgi hastalığı oluştu insanlardaki artık değersizce bedeni sergilemenin, teşhirciliğin yaşı 14-15 lere kadar düştü yazık. Yetişen ve yetiştirilen nesile yazık. Size verilen havaya, suya, emek veren öğretmene yazık başka bir şey değil.
iki cüce kezban'ın "yok mu bizi..." serzenişi.
yaşlarının küçük olduğu her hallerinden belli de, anne-babalarının mezheplerinin genişliğini ifade etmeye uygun ölçü birimi yok. yazıklar olsun, bunlar ilerde anne olup çocuk yetiştirecek öyle mi?
doğru tespit.
aduket yaparak sikcek elemanlar tanıyorum.
bu kadar abaza olmasa bu kızlar bu kadar olay olup ikinci videoyu çekmezlerdi.
ileride o veya bu şekilde anne olacak kızlardır.

şuraya yazıp yazıp sildim.. küfür yazdım 'değmez' dedim, hafif bir eleştiri yazayım dedim 'hakediyor orospular' dedim.. en sonunda aklıma 'neden türk kızları ile olmuyor' sorusunun cevabının aslında bu video olduğu geldi.. çünkü güzel arkadaşım bu videoda türk kızlarının bilinçaltını görüyorsunuz. tebrik ediyorum bu kadar salak oldukları için.. onların götünü kaldıran türk erkekleri ile umarım mutlu bir hayat yaşarlar.
şener şenin ne olacak şimdi filmindeki repliğini akıllara getirmiştir. (bkz: namuslular ölsün orospular yaşasın)
" bunları cebime para diye koysalar harcamam bile amk ! " felsefesine sebep olan neandertal ırkın 21. yüzyıl dişi neslidir.

atlara verin bunları. nefes nasıl olurmuş bir öğrensinler önce.
bir şu ciciş kız kardeşler bir de bunlar. kim bilir daha neler çıkacak karşımıza da hep şunu düşünüyorum kimler yetiştiriyor, nasıl yetiştiriyor bunları. de ki anasının babasının haberi yok bilmiyorlar. e be güzelim bir komşusu denk gelir, komşunun kzı, oğlu denk gelir elbet haberleri olur o ailenin. ee ne yapacaklar haberleri olunca? yazık ya hakkaten yetiştirene de, yetişemeyene de yazıklar olsun.

tanımı da yapalıım. yeni internet sex fenomeni olmaya başkoymuş çocuk kızların videosudur. çocuk lan daha bunlar. bildiğin çocuk.
neye bindik nereye gidiyoruz lan dedirtiyor resmen.
aynı kızların üçüncü videosudur. birisi şunları denk getirip okşayıp okşayıp sikmese de çalıya çırpıya sürtseler.
böyle kazandık böyle kaybediliyor diye bir fotoğraf vardı.oradaki emoları çıkar bu kaşarları koy insanı daha çok etkiler.
merak ettiğim şey şu: bu videoyu sonuna kadar sabırla ve küfretmeden izleyen var mıdır acep.
tanım: tanım yapılamayan video.
orospuluk mesleğini ne hallere düşürdüler, kalitesiz orospu bunlar, üzerine para verseler yanıma yaklaştırmam bunları.
nefessiz sövülesi kızlardır efenim.