bugün

entry'ler (537)

en çok hatun kaldıran meslekler

(bkz: hemşire)

fuat avni

Yazdiklarinin cogu utopik seyler..Akp bitmis hala onu yapacak bunu yapacak..Cemaat trolu..Sizleride gorduk doguda polis lojmanlarinda hdpye cikan oylarida gorduk..Asil vatan hainleri sizsiniz..Koalisyon olacaksa zaten bu ulke tayyipten ve sizin gibi serefsizlerden kurtulmali..

cüneyt özdemir

Tarafsizligini yitirmiş hdp sempatizanligi yapan gazetecidir...Atatürkçü tarzindan dolayi sevdiğim birisiydi ama açık açık hdp sempatizanligi yapmaktadir..

halkların demokratik partisi

Vatani parcalamak isteyenlerin partisi..

gün vatanseverlerin birlik günüdür

Hdp mi guldurme beni sapsik..

mhp nin hdp ye verdiği ayar

Helal olsun dedirten aciklamadir..Duygularima tercuman olmus bir aciklamadir..

adalet milli savunma ve iç işleri bakanlığı mhp ye

Olmasi gerekendir zira ulkenin civisi cikmis durumda adamlar apo bayraklariyla kutlama yapiyor o pacavralarin indirilmesi ve engellenmesi gerekir...

cizre halkının polise yardım etmesi

Baya bir yardim etmisler gozlerim yasardi..Sizin insanliginiz buysa yardiminiz buysa biz hergun yapiyoruz bunu..

vatan partisi

Nedense oy verenlerin ne akilla fotolarini cekip oylar vatana cumhuriyete deyip internete atiyorlar anlamıyorum..

bddk nın bank asya ya el koyması

(bkz: fuatavni) adam gene bildi beyler..

bu şehir güzelse senin yüzünden diyen burdurlu

Ben su anda burdurdayim yazar doğru soylemis..Romantik bir yer yokk

avrupa galatasaray ın şikesini konuşuyor

(bkz: galatasaray ın son maçta şampiyonluğu kaptırması)

hemşirelerin 4000 tl maaş alması

http://www.medikalakademi...-maasi-5-6-bin-tl-olacak/

Sayin yazarlar sakin olun yok öyle sey..Yanliz hemsirelere yaptiginiz yanlistir..Tamam her türlü sikayetiniz olabilir ama küfür etmek yerine hasta hakları denen birsey var..Hakkinizi savunun..Eger yanlis yapan varsa..Sizi durduran yok

en karizmatik burç erkeği anketi

Ikizlerdir..Gercekten çözülmesi zor burctur..

Not:ikizler

beşiktaş

Su takimin sampiyon olamamasi gercekten uzuyor hakediyordu sampiyonlugu oysa..Galatasaray kadar sansi yok..

Not:Fenerbahceliyim.

cumhuriyet halk partisi nin yeni reklamı

Ya bunu tv yayinlayin millet biraz olsun akillansin..Akp yaptigi sacma reklamlar sizin reklamlaro hecti..

selçuk şahin

Gercek adi xelcuk..Sampiyonluk mucadelesinde harikalar yaratan futbolcu !!

hasmet ibriktaroglu

Bana gelmeyen mesajdir..Onceden yollaniyordu nerdesin hasmet abi..

recep tayyip erdoğan

Kendisini cumhurbaşkanı olarak gören ama bana göre namusu ve serefi uzerine yemin ettigi tarafsizlik ilkesini çiğneyen gözümde cumhurbaşkanı değil akpnin başkanı olarak gördüğüm kişi.

türkiye 2 gün içerisinde suriye ye girecek

Abd kankimizin istegi ile gerceklesecektir..