bugün

entry'ler (230)

avea

az önce bir iş için aradığım müşteri hizmetlerindeki kızı uyandırdığım için kendimi çok kötü hissediyorum.

bozkurt işareti

Irakta ki türkmen kardeşlerimizin son olaylarda kamera karşında yaptığı gördüğüm ve şaşırdığım, bir okadar gururlandığım el ile yapılacak en güzel şekildir.

Ülkemizde ülkücü camiyaya ait olan işaret aslında tüm türklerin işaretidir.

Bazıları hala rabia yapsın.

nihat hatipoğlu

Hayırlı işler hoca...

indirmeye değecek yabancı diziler

şu konuya bir açıklık getirelim; eğer "lost" ve "prison break" i izlemediysen "arka sokaklar" , "doktorlar","pisyedili" , en olmadı "çicek taksi" yle idare edin.
Bu iki dizi izlendiyse ve bunlar yabancı dizilerin atası sayılır sırasıyla;
The walkind dead
The mentalist
Game of thrones
Suits
Da vinci ...

Favorilerim arasında

dünyanın düz olduğunu iddia eden adam

amcamız gayet iyi açıklamış. valla kendine güvenen varsa amcanın karşısına çıksın aksini iddia etsin.

http://webtv.hurriyet.com...-oldugunu-iddia-eden-adam

dünyanın en kazık pazarı

Dünya kupasının oynandığı Brezilyanın Sao paolo eyaletinde esnaf bizim Türk esnaflara taş çıkarır cinsten. Pazarda tropikal meyvelerden oluşan bir meyve poşetinin yaklaşık 100 dolarmış. vay efendim keşke bizde oynansa bu turnuva. Düşünsenize; - ne vereyim abime ?

havuzdaki çocukları izleyerek masturbasyon yapmak

Bu adam gozaltina alindi bu gece karakolda gecicek yarin savcilikta ifadesi alindiktan sonra serbest birakilacak 1 ay kuyrgunu kistiracak ve sonra yine ayni sapikligi yapacak cocuklarimizi nasil bir yerlere gondericez caydirici ceza olmazsa?

erdoğan ı istemeyenlerin domuz ve köpek olması

Babalarini koruyorlar.

hesap sorulacak

Engin alan; biz içerideyken hiçbir şekilde cevap verme imkanımız yokken başta tv’de, gazetelerde bir anamıza küfür etmeyen utanmazlar dahil herkese sıfatı, mevkii ne olursa olsun söyleyecek sözümüz vardır. ve zamanı geldiğinde bu sözleri herkes duyacaktır.

Neler yasadigini ne guzel ozetlemis. Evet makam mevkii neolursa olsun hepsinden hesap sorulacak.

engin alan

Tek sucunu ayaga kalkmamasi olan sadece ve sadece bu sebeple bunca zaman yatan hayirli vatan evladi. Mecliste bazilarini zor gunler bekliyor.
Gozune bakmaya utanacaksiniz gozunun icine.

recep tayyip erdoğan ın askerleriyiz

Mustafa keser degilmiydi o?

alarm müziğini keloğlanın uyan uyan şarkısı yapmak

üniversitede sabah sınavım olduğu zamanlarda banko uyanmak için kullandığım yöntemdir. kesinlikle etkili tavsiye edilir.

imdb top 250 yi bitirmek

aşırı işsizlik gerektirir.

kemal sunal filmlerindeki en güzel sahne

şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım?
bunu izaha gerek yok.
gördünüz, yürüdüm çıktım.
ama çıkmamış da olabilirim.
çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır.
görünen köy uzakta değildir.
buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik?
bunlar bir takım uydurma laflardır.
sahi yav, ben buraya neden çıktım?
kim çıkardı ulan beni buraya?

necdet özel

tsk da çaycı bile olmaması gereken adamdır. askerin bir şerefi vardı onuru vardı onu bile bırakmadınız ulan.

albert einstein

gerçeği aramak onu elde etmekten daha değerlidir sözüyle hayatıma yeni bir bakış açısı açmış zatı muhterem.

schweinsteiger nasıl okunur sorunsalı

şunuveristeaygır gibi ha böylem ibnem puşt gibi bişey.

sözlükteki kızların aşık olduğu tek erkek yazar

yine bir tilki vakası güldürdü.

bir tarafına mı battı o bayrak

fatih portakal.
(bkz: ağzından bal damlıyor)

sevgilisine iskender yerine hamburger yediren adam

sevgilisine mini etek giydiren adamın kardeşidir her şey beklenir bunlardan.