bugün

karşı karşıya gelme durumunda ufo gören masum köylü olurlar zannımca.
öncelikle o gemiye neden bordo bereli konması gerektiğini anlamadım.
onlara uyarı yapılmasına rağmen gitmekte direttiler o yüzden sivil yardım gemilerinede asker yerleştirmek tamamen hükumet güdümünde olan bir olaydır bu birincisi.
bir israil askeri bir bordo bereliyi gördükten sonra gördüğü son şey olur ve bir daha başka birşey göremez.
allah bizi korur deyip tsk dan yardım istenmesse, çölde eşşeğini kaybetmiş müslümana dönerler böyle.
islam da da bu böyledir. önce eşşeğini sağlam kazığa bağlayıp sonra allah'tan yardım isteyeceksin.
hayatinda hicbir sey kaybetmemsi israil askeridir.

bordo bereli nedir ya ? adamlar teknolojinin en ust duzey imkanlarina sahipler, biz hala yok bordo berli yok super guclu turk askeri. gecin artik bu ilkokul masallarini.
bir kaç eri için yaklaşık 5.000 kişiyi yok etmiş bir ordu hakkında konuşuyorsak akla mantığa uygun konuşmalı ve kendi ordumuzla kıyaslamalar yapmalıyız.
Hiç israil askeriyle tanışmamış bordo bereli ile aynı durumda kalacak askerdir. iki durumda hiçbir fark yoktur sadece bordo bereli bu olası karşılaşmada daha dezavantajlıdır çünkü bordo bereli diye haklı olarak yücelttiğimiz şanlı askerimiz vicdanen de yücedir israil askeri ise vicdansız , masum bebek katilidir.
israil'in uzun menzilli füzeleri olduğundan tanışma fırsatı olmamıştır.

(bkz: yurdum delikanlıları)
Yanlarında çuval taşımalarının tavsiye edilmesi. işler sandığınızdan çok daha hızlı ve çok daha kötüye gidecek. Maalesef Atatürkün devrimlerine sahip çıkamadık. Laikliği elden bıraktık, Radikal Müslüman ülke haline geldik. Kendinize iyi bakın. Artık kimse güvende değil Ortadoğu'da yani tam burada Türkiye'de.
-aga salcan burdan 3 dene bordo bereli, bah israyili nası zigiyo ama
+tabi layn. ben askerdeyken merzifonlu bi çavuş varıdı sağolsun, bigün dedi bordo bereliyle yan yana bla bla bla

(o sırada uydudan bizi dikizleyen israil askeri); vay amına koyim
türk gemisini bombalayan israil askeridir.
allah allah enteresan.
ne oldu akp taraftarı sempatizanı adları her ne ise o insanlara?
askerden mı yana oldular?
bu bordo bereliler ergenekoncu olmasındır?
asker ya sonuçta...
yoksa yanar dönerler mi işine gelince asker tü kaka işine gelince aslanım saldır mıdır?
sadece bordo bereli değil, mavi bereli, siyah bereli ve daha bir çoğu ile tanışmamış olan israil askeridir.
hayır merak ediyorum amerikalılar süleymaniye'de tanıştı da ne oldu? Başlarına çuval geçirip gözaltına aldılar lan, yazarken üzülüyorum oğlum yapmayın. gururuma dokunuyor yeminle.
peki siz hiç mossad ajanıyla tanıştınız mı şeklinde karşı tez sunabilirler.
ergenekon diye tsk'yı zan altında bırak, israil'den şamarı yeyince tsk'nın arkasına saklan.

(bkz: geri vites)
(bkz: one minute)
(bkz: çok gazım var sırtımı ovuştur yeğen)
teknolojinin en üst düzey imkanlarına sahip komandonun sopalı adamalardan dayak yediği göz önünde tutulursa, bordo bereli ne yapar? sorusunu akıllara getirir.
şimdilik sadece ihh gönüllüsü mücahitle karşılaşmış demir çubukları kafasına kafasına yemiş askerdir.
bordo berelinin gemide ne işi var diye sormak gerekir sat komandolarının işi değil mi yahu o. ayrıca konu nerden nereye gelmiş devletin gönderdiği bir gemi değildir ki içinde askerimiz olsun. böyle yazdığımdan dolayı israil yandaşı yavsak siyonist olarak adlandırılabileceğimden dolayı bunu yazmakta yarar görüyorum israil in yaptığı tamamen bir terördür ve bunun sonucları ağır olacaktır görüşündeyim. allah ölenlerin mekanını cennet eylesin.
(bkz: #8379049) sözlük formatıyla uyuşmayan bir giriş yapmış. çaylak olmamak için dikkat etmesi gerekiyor.
bordo bereliyle tanıştığını zanneden uludağ sözlük yazarı.**.
israil komandolarının panik görüntülerini hepimiz gördük... adamlar silahsız sivilleri gemide katlederken bile panik içindeler. bir de bordo bereli veya silahlı bir türk askeri görseler demekki...

(bkz: altını ıslatmak)