bugün

entry'ler (647)

ege rock fest 2014

programı enfes olan festival. sırf direc-t ve yüzyüzeyken konuşuruz için bile gidilir. yapan arkadaşları tanıyorum gerçekten büyük emek harcadılar, yoktan var ettiler. helal olsun *

takip edilesi twitter sayfaları

https://twitter.com/delilikmakami derin bir felsefeye haiz kendileri birde site açma gibi bir fikri var dergi vesaire. Mutasavvıftır efenim kendileri. Tanıdığımdan konuşuyorum güzel yerlere gelmesini beklediğim kişidir.

brenna mac crimmon

Türkiye de sanat icra eden nadide kişilik. Sadece türkiye de değil türkiye yi yurt dışında temsil eden kanadalı bir sanatçı.Nazım sevdayı dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek olarak nitelendiriyor ya brenna için dünyanın en güzel kelimelerini bir araya getirsem bu kadar iyi anlatamazdım. Muhteşem tek kelime ile.

sensiz olmaz

Trt Türk ün harika bir programıdır kendileri. Müzisyen belgeselleri tarzında harika iş beceriyorlar takip edilmeli ettirilmelidir.

tarkan bulut

youtube aracılığı ile yeni keşfettiğim komedyen. Kesinlikle gelecek vadediyor ama geliştirmesi de elzem. Eğlencelik onar dakikalık stand up gösterileri izlenir izlettirilir.

samsung galaxy note 2

çok sevdiğim telefonumdur kendileri. 4.3 güncellemesiyle bazı kullanıcılarda şarj problemi oluşturmuşken bende eskiye nazaran 1 2 saat azalma olmuştur. bundan önceki sürüme göre çok daha stabil çalışmaktadır cihaz. sürümde ekstra bir özellik gelmemiş olmasına rağmen ram yönetimi ve klavye gelişimi sürümü çok değerli kılıyor. Ben sürekli telefonu kullanmama rağmen şarjının beni yarı yolda bıraktığını hiç görmedim. Ne kadarlık bir kullanımdan bahsediyorsun derseniz kahvaltı yaparken 1 saat civarı haber kanalları izliyorum yüzde 10 luk bir dilimi yiyor. 30 dakika civarı gazete ve köşe yazılarını okuyorum. belli zaman aralıkları ile instagram, vine, foursquare, facebook ve twitter takip ediyorum. günde en az bir oturum ted konuşması izliyorum. gün içi yolculuklarımda ve yatmadan önce daima müzik dinlerim . wifi ve mobil paket daima açıktır telefonumda. Telefon görüşmelerinden bahsetmiyorum zaten onlar hiç şarjı etkilemiyor bu telefonda. bu kullanımla 12 13 saati rahatlıkla görüyor. Bir akıllı telefon düşünüyorsanız note 2 ya da note 3 alınız bilgisayara ihtiyacınız kalmasın. büyüklük falan hikaye hacılar emin olun ki büyüklüğünü bir avantaj olarak görmeye başlarsınız.

ted com

android markette de programı olan on numara bir projedir. içinde a dan z ye çoğu konuyu barındıran bilimsel konuşmaları içeriyor. bilimsel dediysek sporcular, müzisyenler, yazarlar vesaire alanlarında uzman olan kişilerce sunum yapılıyor. Harika bir şey herkesin takip etmesi gereken site. Akıllı telefonunuz varsa ilginizi çeken konuları indirir yolculuk esnasında keyiflice izleyebilirsiniz. ayrıca ingilizcemi geliştirmek istiyorum diyen herkesin yardımcısı olacak. Türkçe ingilizce ve diğer dillerde altyazı seçenekleri mevcut.

no clear mind

Bu adamlar harika. Türkiye de konser organizasyonlarını gerçekleştirdiğim için yakinen tanıma fırsatım oluştu. Mütevazi adamlar on numara müzik yapıyorlar.

anna rf

israil kökenli bir grup. bu adamların tarzı yok sentez yapıyorlar çok kaliteler. Keşfedilmesi şiddete önerilir.

ali nin sekiz günü

Bence Zeki demirkubuz un filmlerini aratmayacak bir filmdir kendileri. Cemal san abimizin filmi daha sonra sonsuz filmini yapmıştı ki ismail hacıoğlu estiriyordu oradada. Filmin en vurucu şeyi soundtrack

(bkz: (vid #103612))

uydurma atasözleri

" Ne pekmezim dökülsün ne götüm sikilsin. "

uydurma atasözleri

angara bebesi olunca yeni yeni şeyler öğreniyor insan.

" ele verme yırtar, bana ver kurtar. "
" ele muhtaç olanın götü sütlaç olurmuş. "

cemaatin israil baglantisi

cemaatin okullarına dokunulması ile kurulan bir bağlantıdır. israil ve müttefiki amerika ortadoğu da ki planlarını gerçekleştirmek adına cemaati kullanarak emellerine ulaşmaya çalışıyor

bir telefona ciddi ciddi 2000 lira vermek

zengin kesim için çokta ciddi olmayacak durumdur.

kalyon grup

Son zamanlarda devlet ihalelerinde isminden sıkça söz ettiren inşaat menşeli şirketler gurubudur. Gündemin çok sıkışık olduğu bu günlerde ATV ve SABAH ı satın alarak medyaya giriş yapmışlardır.

(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25409671.asp)

Gülen cemaatinin Akp ye açtığı savaşı olarak nitelendirilen ve gündemi dolduran operasyon haberlerinin ardından bu satışın masum olduğunu düşünmüyorum. Hükümet yanlısı olduğunu düşündüğüm kalyon gurubun yapacağı haberlerle hangi tarafta yer alacağını görmemiz zaman almayacaktır.
Operasyona gelince Halkbank ın stratejik önemini, Gülen in yurt dışında ki okullarının CiA tarafından rahat bırakılmayışını göz önünde bulundurursak arkasında başka güçlerin olduğunu anlamamız zor olmayacaktır.

izmir in adıyaman a bağlanması

oy amman amman amman burası adıyaman yok lan izmir pardon çok soğuk adıyaman da olabilir

kurtlar vadisi pusu

sikko hale getirdiler diziyi. Karaoke de playback ne aq ya, ağzını dahi kımıldatmıyor. Bir önce ki bölüm bilgilerin çalınmasına rağmen ihtiyarların yeri değişmez mi adamı hemen bulup öldürüyorlar. polat ın ailesi hala ne arıyor dizide biri öldürsün şunları aq 2 saat yapıyorsunuz boş yapıyorsunuz dizide. sevişme sahnesi arar gibi atlaya atlaya izliyoruz o sahneleri

iddaa oynayan kız

iddaa oynaması gereken kızdır.

üniversite birinci sınıf öğrencisi

son sınıftan daha iyi olan öğrenci. Telaşesi, kaygısı yoktur.

üşüyorum diyen kızın asıl amacı

yeni bir kaban, mont vesaire aldırmakta olabilir.