bugün

yalancıdır.

--biliyor musun ilk defa biriyle oluyorum

**ımm peki bu zarı kim eritti

--konjenital!!

**iyi sevişiyorsun

--konjenital!

**ilk günden verdin

--konjenital!

** orospusun

--konjenital!
genelde ilksin dediğinde pek yutturamaz ama ikincisini genelde yutturuyolarmış. *
erkeğin aldığı zevkten her türlü durumu kabullenme halidir.*
böyle diyerek ilk defa aldığı zevki her defasında almaya çalışan kız. hele çocuk da inanmışsa tadından yenmez. *
sevişme esnasında rahatlıkla direktif verebilen kızsa anında yakayı ele vermiştir.

+ bak bu kondom denen aleti kullanmayı bilmiyosun heralde sen. du bak şimdi şöyle yapacan. paketi açtıktan sonra o rulo şeklinde çıkacak içinden, kalktıktan sonra başına oturtup geriye doğru sarıyosun, işin sonunda da ağzını bağlayıp atacaksın çöpe tamam mı necati.
- nerden biliyosun bu kadar şeyi aşkım yaa.*
+ kitap okuyorum çok. bi de internet filan işte.*
- aşkım benim, şimdi nası yapıyoruz genel hatlarıyla geçiver bi sen.
+ oki hihi.*
ilk olsa bile nikahsız veren her kadın orospu hükmündedir verdigi adamın nezdinde, onun için nikahsız birlikte oldugu kızla asla evlenmek istemez erkekler.
inandırmayı çoğunlukla başaran bir fettandır. doğru söylemez ve dokuz köyden kovulmaz.
(bkz: yarak afedersin)
her seviştiği erkeğe sen ilksin diyen kıza inanan mal erkek büyük ihtimalle bakirliğine yeni veda etmiştir.
bu yalanına inandırmak için başarısız haraketler yapıp, kötü bir sevişme yaşatması da gerekir ki ilk sevişmesi olduğuna inanılsın. bir nevi kötü sevişme bahanesi olabilir gibi geliyor.
(bkz: 50 first date)
(bkz: motor)
(bkz: orospu)

edit: özür dilerim yanlış yazmışım. bu kız orospudan bile daha aşağı olan kızdır. orospuların en azından neyi ne için yaptığı belli.
--bende önce birisiyle beraber oldunmu nazgülcan
hayır ilk erkegim sensin iyigeçirencan

--ama kan gelmedi :S
aa şey zarım esnekte ondan

diyenleride çok vardır güzelim memleketimizde.
yalandır;

· her seviştiği erkeğe sen ilksin diyen kız (22) ...
yamanacak hıyar arıyordur.
ilkinden sonra dikiş tutmayan kızdır kimse yemez çünkü tecrübe sahibi olmuştur artık.
yalan söyleme ihtimali olan kız. ancak gidip buna yalancı fahişe, orospu falan demek ne demek ki? yani erkek milleti hiç mi demiyor ilk aşkımsın falan diye. hadi götünüz yiyorsa gidin sevgilinize (tabi varsa) söyleyin bakalım. ilknur sen yedincisin diye. götünüz yer mi? yemez.
e peki kızlar gidip başlık açsa her seviştiği kıza sen ilksin diyen erkek diye altına da döşeseler kusura bakmasın ama az orospu evladı değildir diye. kaçınız alınırsınız? tepkiniz ne olur? ha ama doğru klasik türk mentalitesi erkek siker kız bakar... bu erkek milleti de az ibne değil lan...
(bkz: sanane lan qoduğum)
ilk seviştiği erkekten aynı cümle karşısında "kimbilir kaçıncı ilk" yanıtını almış, doğrunun erkeklerin bu güvensizliğini ertkilemeyeceğinin farkında olan kızdır.

(bkz: her seviştiği kadına son olacaksın diyen erkek)
(bkz: orospu)
trabzanlarından kayacak merdiven kalmadığı gün erkek tarafınca yenilip yutulmayacak cümle.
Şeytanla kolkola gezen kadındır.
Sadece kendini kandıran kızdır, kanama filan olmasını geçtim. her türlü belli eder kendini yatakta.
"Ben bekaretimi kendi kendimle oynarken yanlislikla bozdum." da der. * *