bugün

entry'ler (979)

sabah camiye gidip gece travesti siken hacı

Cimadan önce abdest aliyorsa, besmele ile ise koyuluyorsa usullere uygun sikiyordur. Tabi sonrasinda da gusul önemli.

ilaçların içerisinde domuz katkısının olması

Müminleri üzen durumdur. Muskaya, üfürüge devam...

meclis tv

Özeti su sekildedir; (bkz: on dk ara veriyorum)

esmerden inip sarışına binmek

Malliktir. Lan esmere yanlis yapilir mi? (bkz: sarışınlar boktur)

ilişkiye girilen kuzenin hamile olduğunu öğrenmek

Yeni bir kürt dünyaya geliyor...

21inci yüzyıl kürtlerin olacak

Sadece 21. yüzyilla sinirli olmayan kampanya... Esek üstünde yenge hediyesi de varmis.

sümeyye erdoğan ın evlenmeden kadın olması

Mini etek lafini duyunca namussuz sifati yakistiranlarin namus bekçiligi yapmasi durumunu ortaya koymustur. Ona müstahak, suna müstahak ama buna vebal.

maddiyat önemli olmasa hangi bölümü okurdunuz

arkeoloji.

yazarlar tecavüzcü birini yakalasa napar

Killi ayinin biriyse öncelikle agda yaparim, ilk asama için güzel bir aci.

Ardindan gözlerine siyah mükeppek enjekte eder, karsina bir ayna koyardim; hayatini kararttigi insanlarin karanligini gözlerinde görsün.

Sonrasinda testislerine yeterli miktarda hcl * enjekte eder içten içe patlamalari seyrederdim.

Kollarinin omuzlarina kadar, bacaklarinin da kasiklarina kadar derisini çok ince bir sekilde yüzerdim. Çigliklariyla basbasa birakir sigara molasi yapardim.

Sonrasinda kulaklarindan tuttugum gibi denizin ortasinda bir yere götürür, vücuduna ufak kagit kesikleri olusturur, yüksek dozda adrenalin verip denize atardim.

Eger karaya kadar yüzerse yasasin. (Yine de bu orospu çocuklari gibi acimasiz olamadim, ona bir yasama sansi sundum. Tabi tecavüz edip öldürmeyenler de var, ama tecavüze ugrayan o olaydan sonra nasil yasar, yasamak mi olur bu, o bilinmez.)

tuvalet suyunun seviyesinin değişmemesi

(bkz: suyun yukarıdan aşağı akması)
(bkz: tuvaletlerin küçük yapay göller olması)

kezbanlara has atasözleri

Bana babam bagirmiyor, sen kim oluyorsun?

5 dakikadan fazla dayanılamayacak şeyler

seks
git gel yapmak

Yapim böyle erken bosaliyorum ben, ihi...

gerçek islam o değil bu değil gerçek islam ne amk

Gerçek islam; rakibin son defans oyuncusu ile kalecisi arasinda kalan arkadasimiza attigimiz toptan sonra kalkan bayraktir.

Ama yine de bir bilene sormak lazim, bunun için (bkz: beyaz futbol).

onlar terör örgütü değil ümmetin bekçileridir

Kimden söz ettigimi gayet iyi anlamissinizdir sevgili sözlük yazarlari... Eli silah, agzi tekbir tutan bilimum örgütler ve üyeleri.

may the force be with them
allahu akbar * *

hoşlanılan kız patlak mı nasıl anlaşılır

Güzel söz söyle, simart; eger götü kalkarsa bakiredir, yok eger kalkmadiysa hava kaçiriyordur...

çocukken nefret edilen şeyler

sen bizim oğlumuz olsana diyen abi/ablalar.

gökhan türkmen yan sen

Aklima futbolcu jansen'i getiren sarki. * (Sirf bu yuzden duzgunce dinleyemedigim bir sarkidir.)

söğütlüçeşme metrobüste aniden bayılan kız

evet birand bizim aktaracaklarimiz su anlik bu kadar sözü yeniden merkez stüdyomuza birakiyorum.

Tanim: metrobüs duraginda bayilan bir kisi.

50 cm lik pipiyle yapılabilecekler

Kameramanliktir.

(bkz: tripod)

vajina derinliğini ölçme yöntemleri

Derinlik kumpasi ile hassat ölçümler yapabilirsiniz.

Bir rivayete göre; meslek liselerinde kumpas ile penis boyu ve çapı ölçme de buna benzerdir.