bugün

-kendisine ilk entryi yazmak bile beni mutlu etmeye yeten,
-hayatta beni bıkmadan usanmadan dinlemiş nadir insanlardan,
-1 yılı aşkın süredir dünyalar kadar çok şey paylaştığım,
-bazen ağlayıp ama çoğunlukla güldüğüm,
-asla tanıdığıma pişman olmadığım,
-bu dünyaya ait olamayacak kadar derin,anlayışlı,iyi kalpli ve cesur,
-bana sığınacak limanıymışım gibi davranan ve benim kaçınılmaz sığınılacak limanım olan,
-ruh ikizi diye bir şey varsa tüm özellikleri bünyesinde barındıran,
-sözlüğe yeni bir soluk getireceğini düşündüğüm,
-dünyada bambaşka bir pencereden bakan ve sık sık beni bu pencereye davet eden,
-dünya görüşlerimiz ne kadar farklı olsa da bana hep saygı duyan,
-konu müziğe geldiğinde akan sular duran,ortak bir müzik zevkimiz olan,
-bana 1 yıldır katlandığı için kendisine minnettarlık duyduğum,
-mutsuz olduğu zamanlarda önüne tüm evrenin mutluluğunu yığmak istediğim,
-nefes aldığım sürece varlığını hep yanımda hissedeceğim,
-ileriki yıllarda birlikte yapılacak çok planlarımız olan,
-süper brütal bir sese sahip,
-canımdan bile çok sevdiğim(uykudan ve yorgunluktan ölmek üzereyim ve ona bu yazıyı yazıyorum,canımdan bile daha çok seviyorum yani),
-bebetom hoşgeldin.
insanın kulağına çok kötü bir hakaretmiş gibi gelen, bir hocamın devamlı surette sarf ettiği söz.

--spoiler--
kişi derste arkadaşlarıyla muhabbet halindedir.
hoca atlar
+ulan olum sussana.
-...(kişi biraz susar)
sonra devam eder
+ulan hayvan eti yemiş sussana.(kişinin suratı tamamen bozulur ve değişir)
-hocam biraz ağır olmadı mı??
+ulan sus sanki biz yemiyor muyuz hayvan eti, salak....
(bkz: hembele)
--spoiler--
hayvan mı eti yemiş yoksa birileri hayvan eti mi yemiş diye düşündüren yazar takma adı.
kesinlikle iyi bir yazar ve kişi olduğunu düşündüğüm yazar kişidir.
mahmut tuncerin ağzına pelesenk olmuş, ilk bakışta iğreti duran ama sonradan kendine ısındıran cümle.
vejeteryanların birbirlerine hakaret etmek için kullandıkları cümle.
şu sıralar arkadaş arasında birbirimize söyleyerek takıldığımız, tebesümlere vesile kırıcı gibi görünüp nazik sayılabilecek söz grubu
Dün gibi hatırlıyorum: azılı bir Ekim di, sen yağmurlu bir sonbahar akşamı gibi çöktün çocuk hayallerimin üzerine, tüm kenti kuşatmıştı sararmış yapraklardan sızan ölüm kokusu Senin gözlerinde çakmaya uğraşan zavallı bir şimşek ve dudaklarındaysa şarap kokan ürkütücü bir gök gürültüsü! Kapattım o zaman tüm ışıklarını şehrin ve zehirli bir yılanyastığına dayayıp başımı, dilimde yarım yamalak peri masalları ile çıkmaya başladım bakışlarından fışkıran camdan merdivene...

bütün hayvan eti yemişlere...
iyi bir yazar. 2007 öss sonucu bilinmeyen yazar.
(bkz: meat is murder)
bilgiye dayalı olmayan hakaretamiz bir şey yazınca bunu sazan avcılığı zanneden yazarımsı.

sözlükte de balıkçılığa meraklı amma yazar varmış, sazan avlama merakınızı geçip, karadeniz'e açılınız malum hamside bereket varmış bu sene... bu şansla(!) epey yakalarsınız.

ulan öküzce entry girmenin adı da "sazan avcılığı" oldu ya bir şey demiyorum...
"burada da mı lan" dedirten,yalanası yazardır.hergün farklı bir müzik projesiyle ortamdan ortama akma hesabı içerisindedir,haydi hayırlısı.*
mahlasımı derin korkulara sürükleyen yazar.

(bkz: kaçacak delik aramak)
(#2682153) entrysi ile yuh dedirtmiş uuser.
(bkz: annem neden yapıyosun bunu)
(bkz: in nomine sazanas)
samimi yazar kardeşim. özeleştiri yapabilen ender inanlardan.
(bkz: öldürülmüş inek eti)
adrenalinimi coşturmuş olan mutfak şakasıyla hatıralar defterime küçük bir nokta koymuş tatlı insan.
eğitimini tekkede almış olduğunu düşündüğüm, bilmemkaçıncı nesil yazarımsı.
online listesi iletisi "birruh biddem nefdik ya SADDAM!"dır.. online listesinde öyle yazıyo.
şu sıralar ekşisözlükten başlık, itüsözlükten entry çalar gibi benden başlık ve entry çalan yazar.
Kendisini sazan avcısı olarak nitelendiren yazar. Biraz dikkatli olsa iyi olacak bence, zira rahmetli timsah avcısıyla aynı sonu paylaşmasından korkuyorum.
(bkz: Ava giden avlanır)
Aslında sadece yaratık ve arıza ruhlu insan yazıcaktım. Ama sözlük bi arıza çıkarttı kırk karakter olmasını söyledi. Hı ne demiştim? Evet arıza.
(#5361957) numaralı entrysi sadece başlığını okuyan insanlar tarafından eksilenmiş yazar.
bilgi paylaşmaya çalışırken kimvurduya gitmiştir, sözlüğün bu önyargısına üzülmekteyiz.
nasıl türediğini ne anlama geldiğini bir türlü anlayamadığım küfürümsü. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar