bugün

entry'ler (701)

ilker mustafa kafa

kapalı alanda sigara içme yasağı olmasına rağmen sınav günü, anatomi laboratuvarının kapısında, öğrencilerin önünde, prof.ların yanında keyifle cigarasını içebilen uludağ üniversitesi anatomi anabilim dalı asistanı.

uü öğrenci işleri otomasyonu

her girdiğimde benden şifre değiştirmemi isteyen sistem. sürekli değiştirdiğim şifrelerin hiçbiri aklımda kalmadığından beni nihayet ters köşeye yatıran boktan otomasyon. işin yoksa uğraş dur şimdi.

ofsayttan da futboldan da anlayan bayanlar

kimseye ofsaytı anlattırma çilesi çektirmeyecek bayanlar.

atatürk ün ticari marka olması

che gueveranın suratını artık, elin donundan tişörtüne, tuvalet kağıdına kadar her yerde görebiliyor olmamızdan dolayı hayatta istemeyeceğim şey.

domalgan

mütemadiyen domalma huyu olan kimse.

vagus

kelime anlamı gezgindir. vücutta en çok dolaşan kranial sinir olduğu için bu adı almıştır.

yaran youtube yorumları

sıla, ...dan sonra videosunun altına;

sıla balkona çık aşkım

tembel yazarlar

gecenin bir vakti koltuğundan kalkıp yatmaya üşenenler.

fik fik

argoda fanfinifon anlamına gelen bir kelime.

ayrıca deli olalım diye bağrılan kısmında bünyeye gazı veren hoş bir athena şarkısı.

age of mythology titans

(bkz: age of mythology the titans)

ilk cinsel deneyimini yasamamis insan

7.ciyi de yaşarken bir eksiklik hissedecektir hep.

en erken boşalma rekoru

derken boşalana aittir.

kizlik bozmayan penis

karakter bozar. *

red hot chili peppers

o kadar yıllık kariyerleri boyunca yapabileceği tüm kafiyeleri yaptığını düşündüğüm grup.

yazarlarin hepsi erkek olsa acilacak basliklar

(bkz: playboy mu fhm mi)
(bkz: peçetesi olan var mı)*

uludag sozluk akp kollari

başkanının bir günün çıkıp "uludağ sözlük forum olarak kullanılmamalıdır" diye halka* çemkirmesini beklediğim kollar. en azından bir işe yararlar.

verilen uktenin doldurulma ihtimali

var mıdır?

elim bi ukte tuşuna gitse 116 sayfa ukte verilmiş olduğunu görüyorum. canı sıkılan bir ukte vermiş. şimdi bu kadar küsur uktenin arasında kim benim vereceğim ukteyi efenim beğenecek(?), de ne bileyim şunu doldurayım diyecek? muhtemelen bir sürü insanın varlığından bile haberdar olmayacağı ukteyi oraya yazmak yerine kendim başlık olarak açmayı tercih ediyorum ki ukteme yazık olmasın.

o halde diyebilirim ki, olmayan ihtimaldir.

uludağ sözlük facebook grubu

wall isimli kısmında sürekli gereksiz bir tartışmanın mevcut olduğu grup.

kiz arkadasi olmayan sozluk yazarlari

yeni ilişkilere açık yazarlardır.

the sims 2

an itibarı ile ea games klasörümün içinde tek başına 11 gb yer kaplayan oyundur.
(bkz: yuh)