bugün

şimdiye kadar hiç aşık olunmamış hatun kişi. çiçek almanın güzellik ya da çirkinlikle bir alakası yoktur. insan aşık olduktan sonra gözü fiziksel boyuttan mana boyutuna geçtiği için şanssız olduğunu düşündüğüm arkadaş.
Her kız cicek almaktan hoslanir diye bir kural yoktur. Çiçek değilse de aldigi yada almak istedigi başka seyler olabilir diye yaklasilabilir.
(bkz: tamam da bizene)
Yazıktır ona.
illa çiçeği erkek alacak diye bir kaide yok. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz hatta aileniz dahi size bir demek çiçek verebilirken, hayatınızda bunun hiç gerçekleşmemesi ne acı. Belki akademik olarak bir başarıya imza atar, ne bileyim adınıza bir gece düzenlenirse bir ihtimal çiçek hediye edilebilinir. Çünkü o yaşına gelmiş, güzelliğinin doruk noktasında bir erkek tarafından gelmiyorsa çiçek hiç gelmeyecek demektir.
nefes almıyordur, ölmüş olabilir. nabzına bakın. yoksa kadını çiçekle tavlayacağını, böyle nazik olunduğunu zanneden bir hanzo mutlaka denk gelmiştir her kıza.
erkeksidir.
daha güzel şeyler aldıysa , örneğin en sevdiği çikolatalarla dolu bir kutu ve bir sürü habersiz çekilmiş fotoğrafı ve her fotoğrafın arkasında onu her haliyle sevdiğini anlatan notlar , çiçek gibi basit bir hediyeyi dert etmez.
Kendine alsindir .

Kendini mutlu edebilir böylelikle .
fener numaralısından olmadığı garanti. Çünkü fener numaralısındaki erik gibi hatunların bir erkekten çiçek almamış olma ihtimali, biz beşinci yıldızı kazanmadan önce fener'in dördüncü yıldızı alma ihtimali kadardır. detaylar için (bkz: 0).
adres versin bir aadet gül yollayayım dediğim kız. bari mutlu olsun kızcağız.
Benim gibi kızlardır. Doğumgünüm ya da özel günler dahil hiçbir zaman hiçkimseden çiçek almadım. Zaten en sevdiğim çiçek de nergistir. Çok uygun fiyata satılmasına rağmen Yılda üç ay çıkan bir çiçek. Aman almazlarsa almasınlar, kış gelsin doğumgünümde kendi kendime alacağım.
vurduruyordur.
Sorun yok yollarım ben mesaj kutumu yeşillendirin görüşelim.
köşedeki çiçekçinin hiçbir zaman sormadığı kızdır.
(bkz: sen istanbulsun) (bkz: gökhan Türkmen)
ver de adresini ben halledeyim içim acıdı dediğim kızdır.

burada alay edilecek küçük görülecek biri varsa o da sizlersiniz!1!1!
Çiçek ne mk yeniyo mu? Dedirtir. Takılmayın böyle şeylere kızlar.
sevgilisinin pinti olma olasılığı yüksek olan kızdır.

(bkz: kendimden biliyorum)
sözlükte kendini avutanları vardır.