bugün

entry'ler (1080)

kendini bir kelime ile anlat

(bkz: mutsuz)

kaslı sevgili arayan kızın amacı

Kendini taşıyabilen erkeklerden hoşlanmasıdır. Size ne?
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)

Dipçe: ben değilim.

uludağ sözlük gececi yazarlar

20 yıldır sözlüğe uğramayan (bkz: kopek oldurmeyen sarap) yazarıdır. Hep mutsuzken geliyoruz mutlu olsak ne işimiz var gecenin bu vakti.

düşün ki o bunu nasılsa okumayacak

Allah belanı versin. bir insana ve bir ilişkiye ancak bu kadar emek harcanabilirdi ama karşılığında senelerdir gördüğüm tek şey sorumsuzluk ve yalnız hissettirilme oldu. Aptal olduğum için hala hayatıma seninle devam etmek istiyorum ve bunun için senin de emek vermene çok ihtiyacım var. Tekrar allah belanı versin.

glovo indirim kodu

diğer uygulamalara kıyasla yemeğinizin gelişini daha rahat takip edebileceğiniz ve ilk kayıttaki indirimini de düşünürsek kullanışlı bir uygulama.

glovo’yu indirip sol üstteki menüden promosyon kodu kısmını seçip 51jnh45 kodunu girdiğinizde size 30 liralık bir yemek siparişinde 10 lira indirim sağlayacak.

bu kodla giriş yapmanız kod bana ait olduğu için bana da indirim kazandıracak. bu indirimi yurtta en iyi şartlarla değerlendireceğimize emin olabilirsiniz.
afiyet olsun.

glovo

diğer uygulamalara kıyasla yemeğinizin gelişini daha rahat takip edebileceğiniz ve ilk kayıttaki indirimini de düşünürsek kullanışlı bir uygulama.

glovo’yu indirip sol üstteki menüden promosyon kodu kısmını seçip 51jnh45 kodunu girdiğinizde size 30 liralık bir yemek siparişinde 10 lira indirim sağlayacak.

bu kodla giriş yapmanız kod bana ait olduğu için bana da indirim kazandıracak. bu indirimi yurtta en iyi şartlarla değerlendireceğimize emin olabilirsiniz.
afiyet olsun.

hoşlanılan kızın çok afedersiniz ofsaytı bilmesi

Bana eski nickimi hatırlatan başlık.

üstteki yazarın dinini tahmin etme

noblewise: gök dini

kızlar uyumuş artık entelektüelleşebiliriz baylar

(bkz: nice joke)

ahlaksızlık denince akla gelen şey

insanları (canlıları da diyebiliriz) yargılamak, dışlamak, kırmak-incitmek, üzmek,şiddet uygulamak, rahatsız etmektir. böyle durumlara seyirci kalmak, müdahale etmemek, göz yummak ve böyle durumları desteklemek de en az yapılan eylem kadar ahlaksızlıktır.

parti kur oy verelim dediğiniz insanlar

(bkz: ilber ortaylı)

ne zamandır sigara içmiyorsun

8 saat 27 dakikadır. paketteki son teki içtim ve bırakmaya karar verdim çünkü erken yaşlanmak, dudak çevremin kırışması, yüzümün kararması gibi yan etkilerini görmek istemiyorum. hayırlısı bakalım.

pahalı parfüm kokan çarşaflı karı

(bkz: kadın)

kız ile erkek arasındaki ideal boy farkı

en az 15-20 cm olduğunu düşündüğüm boy farkı.
(bkz: topuklu ayakkabı)

popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

yazmaktır.

sözlükte tanınan 10 yazardan 11'i troll olduğundan iyi ki de popüler olmamışız dedirtmiştir.

gecenin şarkısı

Yıldız Tilbe - Ben senin var ya
Biraz da eskilere dönmek, eğlenmek lazım.

atatürk ü sevmeyenlerin ortak özellikleri

kesinlikle ''nankör'' olmalarıdır.

game of thrones

internette ''CHOOSE YOUR CANDIDATE'' diye oylaması yapılan dizi. şu anda dany ile jon başbaşa giderken serçeparmak açık ara alıyor görünmekte ve sanırım günde bir oy kullanabiliyorsunuz. jon'a oy vermeyecekler siteyi boşuna aramasın.

Ulukurtlar ulusun, Tanrı Stark'ı korusun!

sevgilisiz yasayabilen kiz

açık eksi oylama butonu arattıran troll yazarımsı. nick altından da anlaşılıyor sözlüğümüzde ne kadar ilgi gördüğü.

sevgi sözsüz nasıl ifade edilir sorunsalı

sevgi sözle ifade edilmez. sevgi hissettirilmesi gereken bir şeydir. sevgiyi sözle ifade etmenin tek yolu şiirdir.