miss turkey 2005 turkiye birinci guzeli secilen ki bence hic de guzel olmayan hatta cirkin bile diyebilecegim bayan.*
alelade guzellige sahip bir bayan..
normal yaşamında, güzelliğiyle değilde şımarıklığı ve kötü giyimiyle dikkat çeken hatun kişi.
sarı sıcak programı ancak bukadar kötü hale getirilebilir çok kötü sesi hele yavuzun yanında... gitti güzelim program. (bkz: şimdi ben açacaktım bu başlığı)
şu anda sarı sıcak programının içine eden kişidir.

(bkz: biri bunu durdursun)
(bkz: allah aşkına bi sus)
sesi iyi gibi cıkan kadın. bari ferhat gocer gibi bir ses sanatcısıyla cıkmasaydın be abla. yani ayıp degil mi. eziliyosun işte. ayna karsısında sarkı soyleyen bir kız cocugu degilsin ki artık.
dünyalar güzeli bir gülüşe ve kadife bir sese sahip bir insan. sarı sıcakadlı şarkı programına katılan ve mihribanadlı türkü ile sesinin ne kadar güzel oldugunu gösteren bir kişi.
gülmek eyleminin yeryüzünde en fazla yakıştığı kişi.
(bkz: taş)
flormar'ın parfüm reklamlarında oynayan güzeller güzeli.

miss turkey seçildiğinde pek ahım şahım bir şeye benzetememiştim ancak sonradan güzelleşmiş mi ne.
erkeksi yüz hatlarıyla güzel olmayı başaran kadın. kolları korkunç derecede incedir ama çok güzel, sülün gibi bir kızdır gene de.
görünece 'neresi güzel lan bunun' dediğim türkiye (güzeli!).
Sesi de kendisi kadar güzel olan istisna türk bayanlarından.
ilginç bir şekilde dişlerini beğendiğim hatun kişi.
http://kelebekgaleri.hurr...4163&p=1&rid=2369
diğerlerine göre seviyeli bir kadın.
en son 3-4 sene önce bir yarışma gibi bir şeyde görmüştüm kendisini. sonra da pek tv izlemedim. ama o zamanlar "müzikte geleceği var, inanırsa olur bizceeaa" gibi yorumlar yapılıyordu kendisi hakkında. şimdi bilemiyorum ne yapıyor ne ediyor...
değişik bir albenisi olan ve buğulu bakışlara sahip olan kadın.
iyi aile kızı denilebilecek manken. bunca yıldır ülkemizde miss turkey vb. yarışmalarda birinci olan mankenleri salak, aptal sarışın, zeka seviyesi geri insanlar olarak tanıdık ama hande subaşı tam bir istisna. gerçekten çok akıllı, edepli, yapay değil doğal güzel bir hanımefendi. inşallah onun gibi güzeller çoğalır ekranlarda.
kingoankette; bu gece rüyanıza girmesini istediğiniz ünlü sorusunun cevabı.
orta dünyada yaşasaydı bir elf prensesi olması yüksek muhtemel olan güzel.
son filminde ( anadolu kartalları) performansı tüm otoritelerce, sözlükçülerce, forumcularca beğenilmemiş bayan.
sonuna kadar haklılar. çok yanlış bir tercih olmuş yada uçurmamışlar ona bozulmuş sanki öyle bir ruhsuz oynamış.
Elazığlı bir babanın doğma büyüme Ankaralı kızı. Ailesinin tek çocuğu.
ilkokulda dört yıl Ankara Radyosu Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu'nda eğitim aldı.
Beş yıl önce "şarkı Söylemek Lazım" programından gelen teklif üzerine Metin Arolat ile birlikte yarışmaya katıldı.
Bu yarışmadaki başarısı üzerine albüm teklifleri aldı.
Metin Özülkü'nün özel bir proje albümünde bir şarkıyı da o söyleyecek.
Güzellik yarışmasından sonra gelen dizi ve film teklifleri karşısında Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri aldı.
Osman Yağmurdereli'nin projesi olan "Kuş Dili" dizisinde oynadı.
Ardından "Adak" ve "Elveda Rumeli" dizilerinde rol aldı.
ilk sinema filmi Mahsun Kırmızıgül'ün "Güneşi Gördüm" oldu.
Bu filmi "Gelecekten bir Gün" ve "Anadolu Kartalları" takip etti.
güzelligi,sesi ve oyunculuğuyla hiçbir kusuru olmayan oyuncuyken şımarıklıgıyla kendine kusur yaratan oyuncu. şöyle birşey vardır; bir yanlış üç doğruyu götürürmüş.