bugün

entry'ler (867)

fizy

Bir muzik zevkimiz vardi, onu da el birligiyle elimizden aldiklari site. Bin yillik yapim asamasindan sonra bir daha geri gelmeyecegine eminiz artik sanirim. Hayir anlamiyorum dogru giden seyi niye kurcalarsin.

don t speak

yıllar geçsede etkisinden birşey kaybettirmeyen şarkı. hele de benzer bir olay yaşamışsanız o acıklı ve içten çıkışlarda içinizden birşeyler kopar gider. Ağlarsınız...Yabancı şarkıların ağlatmasına pek inanmazdım ama bu şarkı hüngür hüngür ağlatıyor.
"Dont tell me cause it hurts"

insanlardan soğuma nedenleri

(bkz: halkından nefret etme sebepleri)

yazarlardan akılda kalan cümleler

"Bir gün Bakırköy'de düşünen heykelin karşısına geçip dicemki; abi hiçbir şey düşündüğün gibi değil"

kalbim seni seçti

bok vardı da seçti söz öbeğini akla getiren cümle.

aşk

(bkz: acı)

yaran olaylar

izmir forum bornova'da yaşanmış bir olaydır.

Bilen bilir forum açık bir alana kurulmuş sağlı sollu mağazalardan oluşmuş bir alandır. ortasında süs amaçlı boylu boyunca bir havuz bulunmaktadır. ben arkadaşım ve annesi bir gün yine gezerken, annesinin sağa sola bakınması esnasında bianda kendini havuzun içinde bulması, yaşadığı panikle durumu kurtarayım derken iyice kayıp boylu boyunca suya uzanması sonucu gülmekle ağlamak arasında kalan ben...

yılmaz özdil tarzı entry yazmak

o uslupta yazması her baba yiğidin harcı olmadığından yazılması biraz zor olan entrydir.

emine erdoğan ın parliament mavisi elbisesi

kötüyü anlatabilecek en iyi kelimeyi bulamadım ama bu berbatında ötesinde bir elbise. gece mavisi diğer bir deyimle parlament mavisi gece kıyafetlerinde giyilir ve genellikle tuvalet yada mini elbiselerde şık durur. bu mor, mavi, lacivert karışımı elbiseden çok çuvalı andıran şey şık durmadığı gibi "çiğ" durmuş. Çok merak ediyorum yabancı insanlar bu hatun için ne yorum yaptılar.

turban lisede serbest olsun eylemi

yaklaşık 2 buçuk yıl önce bu konuda dalga geçerken şimdi karşı karşıya kaldığımız durumdur.

doktorların sorunu bulamayınca stresten demesi

genelleme yapmak yanlış olur ama bazı doktorların gerçekleştirdiği tespittir. Hastanın bir şikayeti vardır ama ne olduğu bir türlü bulunamıyordur. Doktor en sonunda olayı sinir ve strese bağlayarak noktalar.

kıvanç tatlıtuğ

(bkz: mavi jeans) vitrinlerinde resmen canlı sanılabilecek güzellikte resminin görülebileceği ve kuvvetle muhtemel alışveriş merkezlerinde mavi jeans camına yapışık kızların görülmesine sebep olacak tabloyu oluşturan mükemmel şahsiyettir.

herkesten sırayla intikam almak

(bkz: ezel)

lisede sigara içen kız karizması

(bkz: karizmasına sıçayım)

ayakkabı satıcılarının genelde erkek olması

Öncelikle belirtmeliyimki bu bir tespit başlığı değildir. Sadece uzun zamandır dikkatimi çeken ve bir çok ayakkabı mağazasında satış temsilcilerinin erkek olması durumudur. Bayanları neden işe almıyor bu insanlar anlayabilmiş değilim.

combat arms

servera sürekli bağlanma sorunu yaşatan lanet olası oyun.

pazarlamacı ve satıcılar giremez

bir çok evin kapısının girişinde gördüğüm anlamsız yazıdır. nasıl bir mantıkla bu yazıyı inanarak oraya koyarlar hiç bilmem.

-aga buraya satıcılar giremiyormuş baksana
+haa dön gidelim o zaman lann
*

kemalistlerde ki tayyip sevgisi

(bkz: bağlaç olmayan ki ayrı yazılmaz)

118 80 in yeni reklamı

reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yapılmıştır muhtemelen. ha bir de şey vardı *

vatandaşa yöneltilen mikrofona neler dendi

(bkz: dendi derken)