bugün

tam bir aşk adamı.okadar temiz kalpli biri ki seray severe bile aşık olabiliyo siz düşünün gerisini.
sarkilari biriyle konusur gibi hep. ve; ya pisman ya mazlum. arabeskse arabesk fantaziyse fantazi farketmez. bazi duygularda hic tarziniz olmadigi halde mubtelasi olabilirsiniz. bunun disinda guzel bi adam. tanisaniz seversiniz var ya ondan.
şu an itibariyle medya kralında şarkı söyleyen şarkıcıdır. ister rockçı ister punkçı popçu emo apaçi hiç farketmez çoğu insanın sevdiği şarkıcıdır.Adam gibi adamdır. Tabi bence....
şimdi bu adam cidden yakışıklı mı ya diye düşüncelere sebep veren kişi.
belli ki iyi bi insan ama evlenip, evinin adamı olsun bence gayrı
tamamdır hakan abi oldun sen
yıllık beyaz show ziyaretinin 2010 için geçerli olan kısmını an itibariyle gerçekleştiren şarkıcı.
Ben bu şarkıyı 1941 yılında yazdım.O zamanlar benim çok (bkz: kaprisli) ve kıskanç bir sevgilim vardı.Hayatımda en sevmediğim ve nefret ettiğim insan tipidir kaprisli ve kıskanç insanlar.Kıskanç ve kaprisli insanlara bu yaşıma kadar tahammül etmedim ve bundan sonra da etmeyeceğim arkadaşlar.Hanımefendi ben ayrılmak istediğimi nasıl açıklayacağım diye düşünürken ben dedim ki kendi kendime;"Öyle bir şarkı yap ki Hakan Altun,bu şarkı (bkz: veda şarkısı) olsun ve hanımefendi şarkıyı dinleyip arkasına bakmadan kaçıp gitsin" diyerek bu şarkıyı yapmaya karar verdik ve bu şarkıyı yaptık.Allah'a şükürler olsun bu konuda da muvaffak olduk.Hanımefendi şarkıyı dinledi ve arkasına bakmadan kaçıp gitti.Ve yaklaşık 67 seneden beri bizi görüştürmeyen şarkı şöyle başlıyor:(burda Hakan Altun şarkıya giriyor)

(bkz: Güle güle sana elveda)
(bkz: Herkes kendi yoluna)
(bkz: Hiç boşuna yalvarma)
(bkz: Aşkım anlayana)..
zaten o şarkıyı ben sana... diyerek lise yıllarında beni içkiye başlatan adam...
aslen siirtli olan şarkıcı. (bkz: nefesimsin)
(bkz: javier bardem)
Bana geri dönmezsen, beni yine sevmezsen bu dünya umrumda değildir. Diyerek baskı ve dayatma uygulayan bir şarkıya sahip sanatçı. Parçanın adı tercihimdir. Yeniymiş.
(bkz: sen de ağla)
(bkz: nefesimsin)
(bkz: gönül yarası)
(bkz: bir telefon)
(bkz: hani bekleyecektin)

bu şarkıları ne yaptı, ne yaşadı da yazdı veya icra etti bilmem ama o çok başka be.

iyi ki varsın hakan altun.
http://www.youtube.com/watch?v=taudtgir7h4 burada ki performansıyla her dinlediğimde beni benden alan adam. oluum bu nedir yaa, öldürüyosun beni.

edit: link kırıkmış kusura bakmayın arkadaşlar. hakan altun potpori yazarsanız eger dinlersiniz.
sosyetenin arabeskçisi.
ingiliz R&B sanatçısı Craig David'e çok benzettiğim arabeskin ağlak şarkıcısı. Zamanında telefonun başında bekleyen ama sevgilisinin aramadığı insanların kankası olmuştur. Unutanlar için şarkının sözleri: "Telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama çalmayacak biliyorum."
çok babacan insan. mesut yarın bu gece ki programında dediğine göre bi nevi gececi tayfadan. sabah 7de uyurmuş.
boyle bi adam vardi. cok cirkindir. olsundur.

telefonun basinda caresiz bekliyorum, bekliyorum ama? calmayacak. biliyorum. demistir.

ulan ya bu sarkinin ince esprili bi anisi olmasa an itibariyle magazinde gormem bende zerre tesir yaratmazdi.

of ulan.
çenesinin 3 dönümlük kısmını temaya bağışlaması gereken sanatçı.
frank miller'ın marv karakteri'nin gerçek hayattaki halidir.

Hakan altun kadar "adam" bir adam çok az dünyada. bu denli pamuk şeker bir adam olamaz.

o sert ötesi görüntüsü ve o pamuk şeker kıvamı kalbi ile gönüllerde taht kurmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=3Q5tI8NahZU

marv derim bu adama başka birşey demem. bu kadar temiz kalpli tatlı bir adam olamaz. hiç terslemez kimseyi, basın'ı, gelip rahatsız etsen dahi sert tepki vermez. kafası çok zor atan bir sanatçı. valla şarkılarını hiç dinlemem, sadece "bir telefon" adlı şarkısını hafif severim, sevdiğim tarzda bir müzik yapmıyor ama sanatçı bu mudur? budur.

marv = http://www.youtube.com/watch?v=O5zgg3WCiWk

bu arada sc2 yapımcıları; artık n'olur çıkarın şu sin city 2'yi sikecem bi taraflarınızı, ömrümden ömür götürdünüz beklerken.

edit = marv'da sadece kötülere kötüdür. yoksa pamuk kalplidir.
Babam sayesinde çocukken şarkılarını çokça dinlediğim sanatçı.
güzel söyleyen adam.

http://www.youtube.com/watch?v=LJa3LWpKGDI
her an beyin kanaması geçirecekmiş gibi durmaktadır.
sarki soylemeden konustugunda da, karizmatik bir sese sahip oldugunu su an farkettigim adam.
karşılıksız aşkların adamıdır.duygusal ve efendi kişiliğiyle gözümde her zaman diger fantezi ve slow müzikcilerden farklı bir yerdedir.
telefonun başında senelerdir çaresizce bekleyen aşk şarkılarının yegane şarkıcısıdır. kral adamdır. an itibariyle beyaz show'dadır.
sesi güzel mi değil mi anlaşılamayan fakat güzel yorumlarda bulunan şarkıcıdır.

Bu adamın sahnesini hiç izlemedim fakat çok güzel olduğunu düşünüyorum. seyircisi ile bütünleşen biri gibi sanki. umarım bir gün kanlı canlı izleme fırsatı yakalarım.