bugün

entry'ler (103)

zaman makinesi 1973

http://www.youtube.com/watch?v=sYIM477Oz8M heyecanla bekliyoruz.

aydin ugur

oyle sahane bir hoca ki; dersini kacirdigimda fevkalade bir vicdan azabi duyardim.

mustafa sirmen

cok iyi bi insandir.

kupacı sevil

dun ceyhun yilmaz'in best fm'de 18.20-20.30 saatleri arasi yaptigi yayinda sesi tekrar duyulmustur. (bundan sonra her cuma olacakmis.)

leyla ile mecnun

senaryosundan kurgusuna oyunculuklardan sanata on numara is! ben cok guluyorum izlerken cok.

emrah serbes

"iyiler ilk bakista taninmaz!"

behzat ç

--spoiler--
-dusunucem demistin dusundun mu?
-dusundum.
-nedir?
-olmaz.
-polis oldugum icin mi? ben kotu bi adam miyim?
-sen kotu bi adam diilsin behzat. mutsuz oluruz.
-mutsuz olalim, hep mutlu oluncak die bi kural yok ki, biz de mutsuz olalim. olmaz mi?
--spoiler--

öyle bir geçer zaman ki mesude

kompleksli insan profiline guzel bir ornektir mesude, hep baskalarini kiskanir, hayati boyunca mutlu olamayacaktir bu sebepten. buyudugunde de annesi olacaktir kanimca. anasina bak kizini al atasozunu de dogrular ayrica.

izlemeye değer film isimleri

(bkz: masumiyet)

aşk olmadan seks olmaz

ask olmadan seks olur olmasina da guzel olmaz.

beyaz show

bence beyaz artik sov filan yapmasin! konu paraysa eger kupunu doldurmustur bu zamana kadar diye dusunuyorum. zira reklamlarda oynamaya da devam ediyo. hayatini yasasin ya. biraksin artik bizi. valla.

yalnızlığın tarifi

'O'nun olmayisi.

babanın gençlik resimleri

fotograflara bakip; benim babam hakkaten cok yakisikliymis derken aslinda herkesin o fotograflarda babasini cok yakisikli bulmasi.

kapının önünden ayakkabının çalınması

lisedeyken, yeni aldigim harley davidson botlarimin, misafirlige gittigimiz evin kapisindan calindigini farkettigimde. cok net hatirliyorum, aglamistim.

kemal kılıçdaroğlu

rte'nin "anani da al git" dedigi ciftcinin yanina gittiginden beri cok itici buldugum chp genel baskani. nitekim referandum sonucundan sora sinmistir kendisi.

sandra bullock

buraya herhangi bi kisiyle ilgili yorum yazarken istisnasiz hepimiz yazdigimiz iyi ya da kotu elestirilerin o kisiler tarafindan okunucagini dusunerek yaziyoruz. ve bundan ayri bir keyif aliyoruz. ancak suan yazicagim kisi sandra bullock oldugu icin okuma ihtimalini dusunmek sacma olur. ama yine de kelimeleri dove dove anlatmak istiyorum kendisini.
"the blind side" da tum tanismalarimizi unutup yeniden tanistim onunla. 2 saat icinde tanidim, sevdim, gulumsedim, huzunlendim. oscari sonuna kadar haketmis. okumasa da soyluyorum. tesekkur ederim sandra beni cok mutlu ettin *

o meu pe de laranja lima

bu bir cocuk kalbi iki: inadina okumamistim ilkokuldayken. cocuk akli iste, neden oldugunu da bilmiyorum.
"artik cok gec" sanirim.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki bir dakika

o ilk 60 saniye atlatilirsa kurtulur diyolar.

meyveye meyva diyen insan

vurucaksin agzina bi tane bi daha diyo mu gorelim bakalim.

lenny kravitz

precious filminde hemsire john rolunde oynamistir. her zaman yakisiklidir.