bugün

entry'ler (76)

14 şubatta sevgilisine bekaretini veren kız

14 şubatta sevgilisine bekaretini veren türbanlı muhafazakar kızdan farkı olmayan ve sonuçta insan olan kızdır efendim. çok üstüne varmayın kızın yaa...

formspring

ahiret sorularının sıkça sorulduğu, kızlarında abuk sabuk cevaplar verdiği, genelde de erkeklerin, kızlara sorular yönelttiği popüler kültürün parçalarından biri olan naçizane bir sosyalimsi sitedir efendim.

recep tayyip erdoğan

her gördüğü bayana en az üç çocuk yapın, üç çocuk, üç çocuk diyip duruyo. bu çocuk sevgisi nedir böyle sayın başbakan...

metallica

en iyi şarkısı şudur budur diyemeyeceğimiz gruplardan birisidir. en başında gelir. çoğu şarkısı gayet iyidir. hiç bir metalci metallica'nın her hangi bir parçası hakkında, ıyy bu çok kötü iğrençmiş bu! falan diyemez. en fazla bunu beğenmiyorum der. ya da ısınamadım falan. Ama bana göre en iyi şarkılarından ilk üçü şunlardır; Master Of Puppets, Nothing Else Matters, Fade to black.

kızlara üç harfli demek

genellikle ece isimli kızların gazabına uğramış erkekler der bunu. Nur'da olabilir. yalnız ecedir hep. çok çektik ecelerden çok..

yandan geçen yakışıklının poposunu pandikleyen kız

Trajikomik bir durumdur. isteyerek mi dokundu ya da istemeyerek mi bilinmez.

recep tayyip erdoğan yüz yılın en büyük lideridir

Mark Zuckerberk'miş. yalan oldu bizimkisi.

hakan altun

Bana geri dönmezsen, beni yine sevmezsen bu dünya umrumda değildir. Diyerek baskı ve dayatma uygulayan bir şarkıya sahip sanatçı. Parçanın adı tercihimdir. Yeniymiş.

nihat doğan a sorulacak tek soru

Ne kullanıyonda bu kafaya geliyon ?

gecenin tek şarkılık özeti

Gary Moore - Midnight Blues.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

başlığı değiştirmek gerekirse, hanımefendi hatunların, efendi erkek yerine piç tercihi şeklinde düşünüp olaya girişirsek herşey bambaşka bi hal alır. ve kızlarımızın gerçekten de ne istediğini bilmediğini, ıq'sunun düşük olduğunu ortaya koyar. çok enteresan bir durum değildir aslında. sokaklarda görüyoruz nasıl güzel hatunlar, nasıl ilginç heriflerle beraberler. ilk görüşte garipsenen bir durum olsada, düşündüğümüz zaman mutlaka mantıklı bir şeyin olabileceği aklımıza gelir. birinci şey para, ikincisi çene, üçüncüsü seks falan filan. ama kesinlikle menfaat içeren birşeyler yüzde yüz vardır. artık bunlara kendimizi alıştırmamız gerek. zor olsada alışmalıyız, bu sıkıntılı durumları birlikte aşmalıyız. bırakın iğrençlik yapmaya devam etsinler, bırakın apaçilerle kekolarla takılmaya devam etsinler.

sakso çekerken delici bakışlar atan hatun

sakso çekerken zevkten dört köşe olan hatunun attığı bakışlardır. ayrıca eşi benzeri olmayan bakışlardır.

tayyip neden bu kadar çok oy alıyor

http://www.youtube.com/watch?v=mtCruYCKMkY

allen iverson un fos çıkması

(bkz: bisiktirol) kıskançlık böyle birşey olsa gerek.

bir kadının erkekten geri kalacağı anlar

Sollamak. evet evet bildiğin yolda giderken vınnn diye yanından basıp geçmek. ve kadının o an ki eşsiz çaresizliği.

erkeklerin taşıyamadığı kadınlar

güçsüz erkeklerin taşıyamadığı, güçlü kadınlardır. taş yerinde ağırdır düsturunun göstergesi olan güçlü karakterli, akıllı, zeki ve olgun kadınlardır. oldukça zordurlar.

zengin ama tipsiz erkek

çakal kadınların bir numaralı hedefi olan zavallı erkektir. adı üstünde çünkü tipsiz erkek. bir kadın bile bile tipsiz çirkin bir erkekle neden birlikte olsun ki?.. bi çıkarı var ki onun için birlikte oluyo.yoksa aşkmış meşkmiş sevgiymiş külliyen yalan.

dilara gönder

Off ekrana bu kadar mı yakışır bir insan! o duruş, o bakış, o göz kırpma, o tebessüm, o ses tonu, bilemiyorum yaa. burcu esmersoy'u bile unutturdu bizlere.. bi de senden isteğim olucak hep ntvspor'da ol dilara, hep spor haberleri anlat bize, veda ederken de yine hep göz kırp, burcu gibi macera arama, dans yarışmalarına falan girme...

10 kasım da profil resmini atatürk yapmak

e kimin fotoğrafını koyacaktık birader? heralde ulu önder mustafa kemal atatürk'ün fotoğrafını koyacağız. gidip tayyipin fotoğrafınımı koyucaz? ya da ne biliyim che gueveranın fotosunumu koyucaz? yalakalık diyen, özenti diyen, gösterişti diyen pezevengin tekidir.reklam yapmak gibi, prim yapmak gibi birşeymiş. bak bak bak.. bak sen şuna. ula hassktir ordan ! Defol, yürü git ya, kaybol!

wind of change

yamulmuyorsam scorpions'un still loving you parçasından sonra ki en slow parçası. solosu pek bi duyguludur, anlamlıdır.