bugün

entry'ler (27)

veda şarkısı

Veda şarkısı denince "Hakan altun - son buse" gelir aklıma hep.

mevsime bağlı poliöstrik

metalt adlı üye yanlış bilgiye sahipsiniz.köpekler mevsime bağlı monoöstrik hayvanlardır.

sabaha kadar sadece öpüşmek

Uzun bir ön sevişmenin en önemli gereklerindendir.

iltifat istemeyen kız

Naz yapan kızdır.

michael skibbe

Gönderilmesi hataydı hem de çok büyük hata zira takımın maç başına gol ortalaması 2.5 tan fazla iken Bülen Korkmaz'ın gelişi ile birlikte 1'in altına düşmüştü.

hiç boşuna yalvarma

artık umrumda değilsin anlamı çıkarılması gereken sözdür

güle güle sana elveda

Bir hakan altun şarkısıdır

hakan altun

Ben bu şarkıyı 1941 yılında yazdım.O zamanlar benim çok (bkz: kaprisli) ve kıskanç bir sevgilim vardı.Hayatımda en sevmediğim ve nefret ettiğim insan tipidir kaprisli ve kıskanç insanlar.Kıskanç ve kaprisli insanlara bu yaşıma kadar tahammül etmedim ve bundan sonra da etmeyeceğim arkadaşlar.Hanımefendi ben ayrılmak istediğimi nasıl açıklayacağım diye düşünürken ben dedim ki kendi kendime;"Öyle bir şarkı yap ki Hakan Altun,bu şarkı (bkz: veda şarkısı) olsun ve hanımefendi şarkıyı dinleyip arkasına bakmadan kaçıp gitsin" diyerek bu şarkıyı yapmaya karar verdik ve bu şarkıyı yaptık.Allah'a şükürler olsun bu konuda da muvaffak olduk.Hanımefendi şarkıyı dinledi ve arkasına bakmadan kaçıp gitti.Ve yaklaşık 67 seneden beri bizi görüştürmeyen şarkı şöyle başlıyor:(burda Hakan Altun şarkıya giriyor)

(bkz: Güle güle sana elveda)
(bkz: Herkes kendi yoluna)
(bkz: Hiç boşuna yalvarma)
(bkz: Aşkım anlayana)..

bulgurlu köfte

(bkz: Çiğ köfte) (bkz: içli köfte) Bunlar gelir aklıma

sosyal devlet anlayışı ile yapılması gerekenler

Yoksulluğu yok etmesi gereken devlet anlayışıdır.

gundi kemal

Kendi oyuna sahip çıkamamış ;ama ülkeye sahip çıkacağım diyen Kemaldir.

orgazmdan daha zevkli anlar

Eti hoşbeş diyorum başka da hiçbir şey....

portakal suyu

Burjuvaların sabah kahvaltıda içtikleri içecektir.C vitamini kaynağıdır.

dünya gıda günü

Birleşmiş milletler gıda ve tarım teşkilatı (FAO) tarafından desteklenen 2010 için açlığa karşı birleşelim (United Against Hunger) kampanyası nedeni ve 1 milyar insanın aç olması yüzünden kutlanması doğru görülmeyen gündür.Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile tanıştığım gündür.

1 milyar aç

bugün dünya üzerinde 925 milyon insan aç.http://www.1billionhungry.org/bu duruma sessiz kalmayalım.

kemal kılıçdaroğlu

23 Nisan'da başbakanlık koltuğuna oturmasını istediğim şahsiyet.

alex ferguson

Ben henüz fötus bile değilken M.United'ı çalıştırmaya başlamıştır.Ben öldükten sonra da çalıştıracak diye korktuğum sir lakaplı teknik adamdır.

fifa 2008

Kendi sahandan ve Kornerden direk gol atabildiğin bir oyundur.Arkadaşları hep isyana küfüre teşvik eder.

fifa 2005

Frikik atmanın bu kadar olacağını düşünmediğim oynayınca farkına vardığım Fifa sürümüdür.

lionel messi

Arda'nın sürekli kıyaslandığı dünyanın en iyi futbolcusu ödülünü almış bir insandır kendileri Maradona'nın veliahtı olarak gösterilmektedir.