bugün

divx severlerin vazgeçemediği ilk üc video player arasında yer alir.11 Inspirat adlı skin ile media player 11'in aynısı haline gelebilmektedir.diğer 2 program için (bkz: bs player) (bkz: media player classic)
flv formatını tak diye çalıştıran program. çekilen resimler de diğer programlara göre daha kaliteli.
2.1.9.3754 versiyonu için:

http://www.filehippo.com/...c7feed6742c7f2a/download/
bs player'daki türkçe karakter sorununa çözüm olarak kullanılabilecek güzel program.
diğer programların sürekli hata vermelerine, bazı dosyaları açamamasına o kadar alışmışımki , gom player a alışamadım bir türlü. ne bi hata ne de herhangibir dosyayı açmamazlık yapıyor. kullanamayacağım sanırım daha fazla. *
bs player ın yüzüne bakmamama sebep olan harika video oynatıcı.
bu gün kendini updatelemiş program. ufacık tefecik içi dolu turşucuk. dvdlerin menülerinde kolayca gezinme imkanı vermesi çok güzel.
ilaç gibi ilaç. *
.mov codec'ini oynatamayan aciz program.
(bkz: vlc player)
geçen kavanozun ağzı sıkışmış. attım gom pileyıra, çat diye açtı!

bu değilse bile, ne bulsa açıyor. sınır tanımıyor, sinir yapmıyor. sevdiceğim oldu gom pileyır.
hemen hemen her formattaki video, şarkı ne varsa açabilme özelliğine sahip, kullanımı, kurulumu kolay program. media player'dan sonraki favori.
içerisinde K-Lite Codec Pack barından program . boşuna bilgisayarınızı kasmayın K-Lite Codec Pack yükleyin.
k-lite+media player+vlc=saadet, formülünün herhangi bir yerine konduramadığımız değişken...

720p, 1080p diyorum ıghıh-olamaz diyor...
kullanmayan bin pişman bir program.
Codeclerin bir kısmını çalıştırabilen ve sade bir arayüze sahip olan medya oynatıcı.alternatif olarak (bkz: videolan player)
ara yüzü çok hoş gözüküyor, hızlı da bişi. Ailecek kullanıyoruz.
pls uzantılı dosyaları da açabilen, yani Radyo Uludağ'ı da dinleyebileceğiniz ortam yürütücüdür.
her haltı açmasıyla ve sorun çıkarmamasıyla tanıdığımız bu program windows 7'de ses problemi yaşatmakta şahsıma. duyduğuma göre başka windows sürümlerinde de bu tip problemler yaşatabiliyormuş. ex aşkım vlc'ye döndüm bu halimle de mutluyum, saygılar.*
en kral video oynatıcısıdır. gerek arayüzü gerek tool'ları gönüllerde taht kurmuştur. windows 7,vista,xp ortamlarında sorunsuz kullandım ve hala kullanmaktayım. benim için bs player efsanesini bitiren video oynatıcıdır ayrıca.
Nerdeyse her video aça bilen tavsiye edilebilecek bir programdır.
Bilumum formatta videoyu oynatmasının yanısıra video'lardan capture almak için de idealdir. Beleştir, kullanışlıdır, basittir.
media player classic varken bu da nesi programı.
media player classic adidas ise bu nike' tır.
media player classic rızla ise bu ocb' dir.

yani media player classic sadedir ve klasiktir -e adı üstünde-. gom player da biraz daha arayüz ve görünüm gücü olan ve yine de asla yolda bırakmayacak yenilikçi sorunsuz media player' ımızdır.
mkv uzantılı video dosyalarını ve filmleri oynatmayan programdır. *
k-lite codec pack ile birlikte kullanıldığında açamayacağı uzantı olmayan oynatıcıdır.