bugün

entry'ler (675)

millenicom

SOCAR Tarafından satın alınmıştır. Artık hizmetini onlardan alacağız. Kimsenin 16 mbps bile zor veren telekomun olduğu yerde 50 mbps vdsl vererek gönlüme that kurmuştur.

apple store akasya

Çeşitli bahanelerin arkasına saklanıp üretim hatası ürünü değiştirmekten kaçan apple mağazası .

(bkz: başımdan geçen bir olay)

3 aralık günü Akasya APPLE magazasına macbook bilgisayarımı teslim ettim. Üretici firmadan kaynaklı bilgisayarımın ekranında kronik retina çatlaması problemi mevcuttu ve bundan dolayı ekran değişimi için bilgisayarımı benden teslim aldılar, bugüne kadar hiçbir şekilde sıvı teması alamamış olduğu halde bilgisayarım da sıvı teması olduğunu bundan dolayı oksitlenme mevcut olduğunu ve anakart ssd ram ve klavyenin değişmesi gerektiğini bunların toplam tutarının şuan ki 2015 serisi bilgisayarın bedeli olan 6000 tl tuttuğunu söylediler .

sportive

Bildiğiniz internet sitesi üzerinden kime nasıl itelerim yapan site . 5 liralık bir ürün aldım görseldeki ürün ile alakası yok ürünün bana gelen ürün farklı birde utanmadan ürün kodları aynı diyorlar. Benim aldığım selex bilek bandı , gel gör ki bana gelen damalı salak saçma birşey .

görsel
görsel

kral oyun

Bizim Kuşağın En Sevdiği Oyun Sitelerinden Birisidir . Sözlükten Link Çıkışı Almak için En Fazla Ziyaret Edilen başlıklardan birisi haline gelmiştir.

bonzai

yaramıyorsa içmeyeceksin . *

elizabeth in açılımı

halk dilinde ( masterbasyon) .

hollanda yı yenemememizin nedenleri

Sabah Bayram Namazı ile Adamların ineklerini Kurban Et Sonra Neden Yenildik de . *

n11 com

4 Günde Kargoya Ürün Çıkaramayan Site Satın Aldıgınız Ürünün Parası Aynı Gün Çekilip iade Etmek istediğinizde 2-4 Gün Arasında iade Sürecemiz Mevcut Diyen Sitedir. *

mega holdings

Bedava Peynir Sadece fare kapanında olur Sözünü Aklıma Getirdi.
Bugün Bir Arkadaş Vasıtası ile Tanıştığım Sistem. Sunum Adı Altında Komedi ile Karşılaştım Resmen .
1.Özellik Benimle Konuşan kişinin 54000$ Bahsederken Kolunda 9 liralık saat var.
Benim Gibi Yazılım işinde Uğraşan Birisine web sitesi teklifi sundular hala gülüyorum. 3 yıllık toplamda piyasada 30 dolara alınacak domain ve dünyanın en iyi hosting firmasından alınacak 150 dolarlık hosting paketini 750$ gibi Rakamdan Satıyorlar. Cpu Limitini Soruyorum Paketin "ben bilmiyorum " diyor * Sunucunun Özelliklerini Soruyorum "Bilmiyorum" Sunucu Nerde " Sabancı Kulelerinde " Hangi Panel Yüklü " Bilmiyorum" Sisteme Bak Bir Ürün Satmadan Sisteme Dahil Edeceğim Kullanıcılardan Para Vadediyorlar. Siz, siz olun bir yazılımcıyla konuşmadan böyle balon Şeylere Bulaşmayın Hem Milletin Hakkına Girersiniz Hep de Cebinizden Çıkacak Paradan Olursunuz.

n11 com

Arayüz olarak Vasatın Altında Site Acayip Yavaş Sayfa Geçişlerinde. sikayet platformlarında rekora koşmakta. Site hakkında yaptığım alışverişten edindiğim tecrübe söyledir . Ürünlerin Arasında Çok Fazla Çakma Mevcut Dikkat Edilmeli.

ask fm

Can sıkıntısı ile facebook'dan gelen bir mesaj üzerine üye olup giriş yaptığım site .
Dikkatimi Çeken ilk Şey Mahrem Kavramının Bu Siteye Üye Olan Kızlarda Olmaması ve Yaş ortalamasının 15 olması oldu . *
Konuşma Aynen Şöyle Gerçekleşti . - ile yazılan benim sorduklarım + kızın cevapları x başkasının sorduğu .
-Kaç Yaşındasın ?
+16
xBakire misin?
+Hayır Değilim
x Kaç Defa ilişkiye Girdin ?
+ Çok Fazla
-Hangi Takımlısın
+ Takım Tutmam .

Bunun Üzerine Facebook'tan Aynen Yazdıklarımın Resmi Burda.
(img:#422302)

aynıgunkargo

Ucuz , Güvenilir Bi Site Aynı Gün Kargo Göndermediler Ama Kargo Gayet Hızlıydı.

--spoiler--
http://www.aynigunkargo.com/
--spoiler--

duman

"gönül" Şarkısına Yaptıkları Cover ile Beni Tekrar Kendilerine Hayran Bırakan Müzik Grubu *

ayrılırken sarf edilen son sözler

Senin için Aldığım Hediyeyi, Akşam Başka Bir Kıza Kalbimle Beraber Veriyorum... An itibari ile. *

türk kürt iç savaşı

Daha Kaç Kişinin Canının Yanması Bekleniyor, Kaç Annenin Evladı için Göz Yaşı Dökmesi Bekleniyor ? Bu Kirli Savaşın Ve Kirli Çıkarların Ortağı Olmak istemiyorum... Bu Savaş Benim Savaşım Değil. Benim Çözeceğim Bir Savaşta Değil. Meclis Binası, Savaş ve Harekat Dairesi Olarak Değil, Bu Kirli Savaşa Çözüm Yeri Olması için Kullanılsın Artık . Hangi Toprak Parçası Hangi Bayrak Hangi Ambilem Daha Değerli Olabilir Ki insan Hayatından. Hangi Savaş Daha Kutsal Olabilir Ki En Onursuz Barıştan ?

20 ağustos 2012 bdp binasının ateşe verilmesi

Sivasta Alevileri yakıp etrafında yamyam gibi dönen zihniyet neyse, Antepte BDP binasını yakıp üstüne bayrak asan zihniyet de aynıdır gözüm de.

msnde ısrarla muhabbet etmeye çalışan erkek

Hayırlı işler Demek Farz Olmuş Adamıdır.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/#!/ayhankenan Saplar Gelmesin Bak sözlük.

kredi kartı borcu

6000 tl extre görününce fark edilen sonra 12 taksit yaptırmak için uğraşılan borç.Ayrıca modern zaman yiğidinin kamçısıdır. sorup durmayin işlemi siteden yaptırdım.

hepiniz ermenisiniz hepiniz piçsiniz

içinizdeki faşist piç, terk etmez sizi hiç .