bugün

entry'ler (542)

profesyonel apartman yöneticileri vergi veriyor mu

bu işi yapan tanıdıklarımın hepsinin nakit çalışacak sahte fatura kullandığını biliyorum karşı taraf vergi mükellefi olmadığı için bir sorunda olmuyor ama bu konu yerine , hükemete yakın firmalarının silinen milyonlarca liralık vergi borçlarını konuşalım.

beymen deki 15bin 295 liralık mont

Beymen viral ads. iş basinda.

integral bilmeyen adamın 17 bin lira maaş alması

Bunun bide 35.295TL alan bir üst versyonu vardır ki ülke yönetir sahte diplomayla (bkz: cumhurbaşkanı)

kondom

Cinsel yolla bulaşan hastalıklarin transferinde %99 oranında koruma sağlar latex li olmayanlar sadece doğum kontrol için kullanılır.

tekstil mühendisliği

okuyan veya mezun bir arkadaş var ise herturlu bilgiye açım.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

7 lira sigara
1 lira soda
1 lira 2 su.
Total:9lira
Kendimi cok fakir hisettirdiniz bana sozluk :( %50 nin gunluk harcamasi benim günluk kazancimdan fazla

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

30 Agustos 1922 de bagimsiz Turkiye'mizin temelini atan Ataturk ve arkadaslarini saygiyla,minnetle aniyorum. Zafer bayraminiz kutlu olsun. SMMM ME*** Y****

ailesi dışında kimseyi siklemeyen tip

Dost vardir kötü gününe kadar. Ailen vardir ölüne kadar diyip kesinlikle şahsimdir.

1 günde 2 arkadaşının şehit olması

Biraz sozluk formati disinda olacak yazdiklarim ama bunlari yazmak istiyorum, Bu aralar iş temposundan dolayi pek televizyon izleyemiyordum,biraz göz atayim dedim lanet olsun o fikiri aklima getirdigime belkide gormem gerekiyormus bunlari yazmam gerekiyormus o yuzden o fikir geldi aklima ve urfadan tanju kardesim , tunceliden orçun kardesim sehit olmus inanamadim , ortak arkadaslarimizi aradim kimse inanamiyordu , tanju kardesimin ailesinin durumu iyi degildi ailesine yuk olmamak icin polis oldu sansli bayragimizi gogusunde tasimakdan onur ve gurur duyuyordu , ailesinede her ay yardim ediyordu maasindan ve daha 1 ay once evlendi sevdigi kizla , dugunlerine isim yuzunden gidemedim lanet olsun, o mutlu gununde yaninda olamadim , yuzunun gulusunu 1 kez daha goremedim kardesim, o gun kazanacagim iki kurus paradan vazgecemedim beni affet. Hepimizin derdi para degil mi zaten para ugruna canimizdan oluyoruz , insanlarin en kotu gununde yaninda olmayi birakin , en mutlu gunlerinde yaninda olamiyoruz.giderken bile bana guzel bir ders versiniz dostlarim, ölumun ne kadar yakinda oldugunu ogrettiniz bana size minnettarim.babamda 2 günlük goreve gitmis eve ugramayacakmis babam da astsubaydir bu arada babamin saglikla gorevden donmesini allahdan dilerken , kardesleriminde ailesine ve yakinlarina bas sagligi dilerim.

milli mücadele döneminde mali kaynaklar

Ahmet tekin hocam olup tarih 2. Donem final sorusudurda ayrica . Hocamizin ismini kaynakda gormek insana onur veriyor bilseydim derslere giderdim.

rönesansla sona eren kader anlayişi

Ronesansla reform la sona eren dini diktalik yerini bilime ilime birakmisdir ve daha oncesinde cevabi kadere bağlanan her sorunun bilim ile cevaplanmisdir fakat ozamanin osmalisinda hala kuranla aciklamaya calisilmisdir bircok sey. Gelelim 2014 yilina ve yaşanan maden olayina 157 insan ölüyor ve kader deninebiliniyor, görüyorüzki değisen hicbirsey yok ayni tas ayni hamam.kimse cikip da bizim bir avrupa ülkesi olduğumuzu söylemesin, afrikanin en ucra ulkesinde bile yasanmicak bi olayi yasiyoruz ve en kolay yol olan allaha siginmayi seciyoruz kader(!).

uludağ sözlük ün faşistlerle dolması

An itibari ile şahit olunan durum,moderatörlerin el atmasini isteğim durumdur.

en güzel hayvan

Insanlar ayirdigimiz yetmedi, iyi-kotu, beyaz-siyah vs. diye sira hayvanlara mi geldi ? Birakalim onlarin hepsi guzel olsun birini guzel yapacagimiza.

çoluk çocuğun üniversite şenliklerine gitmesi

Bokdan bir universite okuyor olup kendini halkdan yuksek goren ogrencinin bok soyleyisidir.ucra bi anadolu ilinde olusan tek sanatsal etkinlik universite senlikleridir o halka yazik degilmidir ? Halka acik olmasini sonuna kadar destekledigim durumdur.

istanbul da metrobüslerde bedava internet dönemi

Suraya 100 kisi cikarip sorsak , metrobusde bedava internet mi ister yoksa sikismadan rahat rahat gitmek mi acaba ? Cevaba gore bunun ne kadar yararli icraat oldugunu gorebiliriz.

insanları helak eden en büyük günahlar

Insan oldurmek ve kul hakki yemekdir.kalanin koy gote gitsin.

karma eğitimin zararları

Ayirsan zina biter zaten.

devlet bahçeli

Ne rte ne kk eğer birinin istifa etmesi gerekiyosa bu adamin istifa etmesi gerekiyor , 15 yildan fazladir oturduğu koltuk boyunca ne yapmiş. Hangi yaraya merhem olmuştur. Hicbir liderlik vazfina sahip olmayan bir parti lideridir. Akp karsi verilen bu savasa kostek olmakdan baska hicbirsey olmamistir . 2011 yilinda chp lilerin yardimlarini bosa saymistir bu yerel secimde gormusuzdur. En yakin zamanda istifa etmeli ve yerini baska genc bir partili kisiye birakmalidir.

mansur yavaş kazanacak zanneden bebe

Zaten kazanmiştir.

1 nisan 2014 rte nin istifa etmesi

Edit :yavasin ankarayi almasi sebep olmuş diye haberlerde duyumlarim arasinda.