bugün

entry'ler (1116)

bynogame

ta msn zamanlarından beri takipçisi Olduğum kurum. eskisine oranla işlerinde çok daha özenli ve çok daha kurumsallar. 23 Nisanda yaptıkları etkinlikler gurur verici. umarım bu minvalde ilerlerler.

anosmi

biz bir koku körlüğü hastalığından söz ederken artık bir bloğu da var.
enteresan hikayelerin anlatıldığı ilginç bi site. severek izliyoruz efenim.

http://www.anosmi.com

tablo360 com

Arşivine hayran kaldığım kanvas tablo sitesi. Sıkıldıkça giriyorum *

ekşi sözlük

bünyesine dahil olduktan sonra ulu'dan ister istemez koptuğum sözlük. arada uludağ'ı özletir.

yarıda bırakıp çıkılan filmler

yoktur. zira öğrenci felsefesiyle para verdiğimiz her olaydan son ana kadar yararlanmak esastır.

pıçaklarım

bıçaklarım lafının sinirli halde söylenmesiyle ağızdan çıkabilecek hali.

sevdiğiniz kişi şu an başkasıyla sevişiyor

(bkz: pıçaklarım)

bilgisayar oyunlarındaki mantıksızlıklar

titan quest'te boss'u keserken town'a portalla gidip gelmek. döndüğümüzde boss'un herhangi bir atak yapmaması ve boss'u yara almadan kesmek. oyunu bırakmıştım bu olaydan sonra.

furkan aldemir

çok üzmüş basketbolcu. böyle iyi genç bir oyuncunun bu şekilde sakatlanması yüreklerimizi yıkmıştır. iyi haberler bekliyoruz kendisinden.

nba tv

arada sıkıcı maçlar verse de * her zaman seyredilesi kanal. bir de gün boyu aynı maçın 2343634523 defa tekrarını vermese süper olacak.

sözlük yazarlarının itirafları

eski* arkadaşlarımdan** biriyle karşılaştım ve naber nasılsın sırasında çok feci bir şaka yaptım. sonra neden eski arkadaş olduğumuzu anladım.

how i met your mother

6.sezon bölümlerini biriktirdiğim toptan seyredeceğim dizi. zamanı gelecek.

uludağ sözlük sabaha karşı tayfası

nba maçlarını takip eden tayfadır aynı zamanda.

beat it

fall out boy şöyle bir coverını yapmıştır. güzel de olmuş.

`http://www.youtube.com/watch?v=sk8Pb17pcQI`

orlando magic

jwill-duhon ikilisinden birini yedek uzun pozisyonu için takasta kullanacaktır en kısa zamanda. ama kimi alabilirler o muamma tabi.

uludağ sözlük ten 2 kızla seviştim

(bkz: uludağ sözlükçüyüm sekste güçlüyüm)

pınar aydın

şu anda disko kralında üzerinden dozer geçmişe dönmüştür.

hidayet türkoğlu

suns'tan ayrılır ayrılmaz arkasından laflar geçirilmiş basketbolcumuz. suns'ta emekli gibi oynadığı, nash'le oynamayı beceremediği ve dragiç'in de etkinliğini azalttığı söylenmiştir takım içinden birisi tarafından. Magic'e dönmesi iyi ancak taraftarın o kadar da sevdiği bir isim değildir hedo. kendini toparlaması ölü toprağını üstünden atması lazım. yoksa 6 ayda sonra bir başka trade haberi duyabiliriz kendisinden. tekrar 2 sene önceki hedo'yu göstermesi şarttır.

ümit davala

izmir'de agora alışveriş merkezinde sıkça görülebilecek olan eski futbolcu, yeni müteahhit. kendisi villalar yapıp satmaktadır efendim.

demet akalın

kendisine en büyük ayarı zamanında ümit davala vermiştir sanırsam. bilenler bilir.