bugün

yazar olmustur, ikinci hosgeldin i benden olsun istemisimdir * güzel girdileriyle takip etmek dileğiyle.
beni sözlükle tanıştıran kankam..yakışıklı, esprili, sevecen iyi adam..
mor ve ötesi'nin "şehir" albümünde B1 nolu güzel parça.yıllarca gitarla çalıp söylendikten sonra dinleyene fenalık getirmemiş olmasını dileten parça.
Mor ve Ötesinin en sevdiğim şarkılarından birisi dinlemesi pek bi zevklidir...Sözleride şöyledir ki;

i hesitate to write about the spring
there's a fear with all that loveliness
the wilderness i feel in everything
though not alone i think of loneliness

oh do not count on me for anything
although i love you as i do the spring

of gods late isolation in the sky
of wisdom turned dispear not happiness
while we are together you and i
abandone promises of future bliss

but love me with the truth now in your eye
regard the early falling leaf a kiss
regard fidelity a passing thing
it gives me courage when i tell you this
iftar zirvesinde tanışıp bundan duyduğum menmuniyeti belirtmekte hiçbir sakınca görmediğim yazar arkadaşım. muhabbeti pek bi sağlamdır. amd ile tavla oynarken yancı durumuna düşmüştür; ancak bir daha ki zirvede hesabını keseceğimdir. * * *
sanırım sadık biri kendisi *
devrimci yazarlardandır kendisi ayrıca şebnem ferah hayranıdır hoşsohbet kişidir.
şebo üzerine açıtığı başlıkla ilgimi çeken, başlık altındaki entrim silinmiş olsada sonrasında kaynaştığım sıcak bulduğum, yazar kişisi.
mor ve ötesi'nin 1996'da haziran ayında piyasaya çıkan "şehir" adlı albümünde derin esmer'in yorumladığı robert pack şiiri. şarkıdaki flüt solosu sade ama güzeldir.
benim bu sözlüğe girmeme ve de akabinde yazar olmama vesile olan yakışıklı,esprili,sevecen,hoşsohbet...olan aynı zamanda da üniversitedeki biricik kankilerimden..
doğumgünün kutlu olsun mutlu ol senelerce yazarıdır. şebo dolu yıllar diliyoruz kendisine efendim.
yürekli,sevgili ve saygılı kardeşim, iyi ki tanımışım seni.
feci derecede şebnem ferah hayranı, tıpkı fenerbahçelilerin takımlarına bağlı oluşu gibi o da bu kadına o kadar bağlı. takdir ettim doğrusu da hala anlamadım şu björk ile neden karşılaştırma yapmaya çalıştığını.

sanki kelimeler, cümleler direk üstüme üstüme geliyor. anlamış olmamaka beraber garezi hakkında da hiçbir bilgim yok.
doğru olanı herkesin kendine sevdiği. ama bir karşılaştırma yapılıyorsa iki tarafı da savunanlar olucaktır. onun için kızmasını istemeyiz. istemem.
mesaj atıp da sorucam ama korkarım öfkesinden.**
aslen robert pack şiiri olan şehir albümünün yabancı parçalarından birisi.
sehir albümündeki, dısarda yagmur yagıyormus hissi veren sarkılardan biri.
almadığı tüm şeyleri sözlüğe yazmasından endişe ettiğim yazar.
(bkz: zaman gazetesi almamak)
pek online rastlaşmamamıza rağmen, beni ilk karşılamış yazarlardan. * entryleri hoş, takip edilesi ama pek ortalıklarda görünmeyen yazar. *
her aşka lazım bir lover tipi.
bir entry önce 1000.entrysini (bkz: şebnem ferah) konusuna girmiş olmasından mütevelli bir anda sevindirik olmuş yazardır. *
1000. entrysinden dolayı tebrik edilen sözlük yazarıdır.
an itibariyle 1000. entrysine ulaşmış,bundan sonrada nice 1000 entrylere diyebileceğim sözlükdeki muzaffer yazarlar aşamasına gelmeye hak kazanmış olan yazardır. *
entryleriyle kalitesini belli eden, bilinçli, saygıdeğer yazar bünye... *
pis* seboistnet'li sebnem manyagı yazar insan. benim gitmedigim konserlerde azcık ortalara gectiginde sevinen, sırf bu yüzden son iki konsere gitmedigim* sahs-ı bünye.
hala icine sindiremeyen, nasıl olurda o en ortadayken biz kolonların arkasında kalırız diye etrafa satasan, inanmadıgı takdirde fotografla kanıtlarım sözü üzerine pes etmiş, nick altından saldırmaya calısmıs, pis seboistnet.com pis seboisti.**
bu husumete son noktayı koyup en bastan baslamak istedigim sözlük yazarı, en az ben sahs-ı bünyesi kadar sebnem ferah aşıgı.