bugün

(bkz: içime girme yeğen)
araya kamil'i de alırlarsa tadından yenmeyecektir.
--spoiler--
ben ömer'le de sevişmiştim yeğen. estetik sana yaramamış
--spoiler--
ezel'in bundan sonraki ameliyatında tercih edeceği yüz, paris hilton tadında olacaktır.
(bkz: beraber gelelim yegen)
- yanacağız cehennemde dayı!
+ yanalım yeğen o kadar para verdik estetik yaptırdık şurda 2 gidemeyeceksek zaten yanmışız.
reytingi patlatır, rtük'ü ayaklandırır, enflasyonu azdırır ama büyük de rezillik olur.

eyşan'a da yazık olur.
ezel işte ozaman ezer.
"ezel olacağını zannederek estetik ameliyata giren ömer'in estetikle kadına dönüştürülmesi ve ramiz dayı tarafından defalarca tecavüze uğraması" fikrinden yola çıkarak dizinin dönüm noktasının ömer'in estetik ameliyata girdiği an olduğunu söyleyebiliriz.
onca cinsel içerikli özdeyişlerin ardından gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel olaydır.
''kimi arkadan haince, kimi önden halleder işini''

öldüresiye yapmazlarsa işlerini bende bişey bilmiyorum.
''insan öldürür sevdiğini''
(bkz: naptın sen yeğen ya)
- ne yapıyorsun dayı!

+ sus ve yalamaya devam et yiğeeen!
ramiz dayı'nın adını ramize,ezel'in ise adını ezeliye diye değiştirmesiyle sonuçlanır.
-ezel, seninle baya bi yol katettik, ama son bir ders daha kaldı
-nedir o ramis dayı?
-s.kmeyi nasıl öğrenirsin ezel?
-nasıl ramis dayı?
-iyi düşün yeğen, nasıl öğrenirsin?
-s.kile s.kile mi ramis dayı?
-evet yeğen, s.kile s.lile s.kmeyi öğrenir insan kaderin çemberinden feleğin sopasına doğru geri geri yürüken..son dersimiz sevişmek
-ramis dayı eğitim için gerekliyse kabul ama ben safım diye sen de beni s.kmeye çalışı.orsan valla sinirimden kendimi s.kecem
ramiz dayının tefoyla birlikte yatakta ezel tarafından basılıp olaya ezelinde karışmasıyla oluşacak durum.buna bide ali katılsa reytingler tavan yapar tavaan
Bahar'la başladı, Eyşan'a yapıştı şimdi sırada ya cengiz ya da ali var. ondan sonra sırayla gelecek muhtemelen.
arkada kuyu var önden gel yeğen şeklinde sözlerin sarfedileceği hadise.
ramiz dayı ile ezel arasındaki boy farkını göz önünde bulundurursak, misyoner pozisyonunun çifte ne kadar uygun olduğunu göreceğimiz durumdur.
- acıdı mı yeğen?
- acıdı dayı..
- çünkü demin sevişen ezel değil ömer'di.. şimdi anladın mı...yeğen?
- anladım dayı.. çöz artık beni kurban olayım..
(bkz: yeğen ayağı göt ayağı)
muhtemelen ezel'e bu işinde püf noktalarını öğretecektir ramiz dayı.

(bkz: uygulamalı öğretim)
sevişmeden uyuyamama sorunsalındandır. ne yapsınlar uykusuz mu kalsınlar? yazıktır sevişsinler işte. uyusunlar güzel güzel. hem yakacakla sikeceğin kötüsü olmaz. *
türkiye'nin en büyük problemidir. *
(bkz: dayı dedik diye bizi mi sikecen)