bugün

entry'ler (718)

ateyize mi güvenirsin yobaza mı

Ben - "Sana güveniyorum"
Ateyiz - "Neden?"
yobaz - "savol kardaşım"
Malumunuz olduğu üzere, saçma sapan bir davranış göstererek "neden" diyene daha da güvenmeye başladım.

boydan fotoğraf isteyen erkeğin amacı

Vektörel Mugshot lı istiyorsa boku yemiş; cezanın infazı için yeni evine gidiyorsun demektir.

veysi kurt

Duyduğum kadarıyla dün kalp krizi sonucu vefat etmiş mahallemiz esnafı. Allah taksiratını affetsin.

banggood

Taahhütlerine sahip çıkmayan sitedir. sitesindeki bazı ürünler için stoklarda olacağı tarihi vererek satış yapan;
stoklarda olma süresinden 15 gün önce parayı tahsil etmesine rağmen taahhüt ettiği zamanda yükleme yapmayan ve bunu bildirme gereği bile duymayan;
taahhütte bulunduğu her tarih geldiğinde tekrar 15 günlük süre eklediğine beni üçüncü kez şahit eden sözde alışveriş sitesidir.

motor ama namuslu

(bkz: helal motor)

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=Ib8-iA3jKNs

naber denilen kızın gel sik de tam olsun demesi

kız haber peşinde.

şeriat gelince kemalistler nereye kaçacak

"son kemalist ölmeden şeriat gelebiliyorsa eğer, bir tane fireyi de siz kaçırmayın zira başınıza bela olur sonra." derdi atatürk.

recep tayyip erdoğan benim allahımdır

allah allah?

artılayan melek de eksileyen neden ibne

sebebi henüz anlaşılamamıştır. ama beni eksileyen ibnelerin hepsi melek gibiydi.

açık giyinen kız tecavüzü hakeder mi

kız giyinmişse açığı nedir sorusuna, "kısa, edep yerleri görünüyor" cevabını veriyorsan bu soru sana göre değil dostum.

good night everybody good body everynight

"ne çıkarsa bahtına" diye biten gecelerin aforizması.

whatsapp yokken biz ne yapıyorduk

mandala basip, once "brek brekk" deyip arkasindan "bayan arkadas ariyorum" diyorduk.

yazarları an itibariyle mutsuz eden şeyler

jagermeifterin bitmesi.

sigara yaktıran şarkılar

Alex Clare - Relax My Beloved.

yaz babam yaz tanrı düşmanı değildir

Önyargısız okuduğum yazılarından edindiğin fikre göre Tanrı düşmanı olmadığını düşündüğüm yazardır. Rasyonel yorumlarından dolayı takip ettiğimdir.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

kimse sabrımızı sınamasın.

newton neden türk değildi

elma yasak meyve olmayaydı newton'un şansı olmazdı.

uzunca bir süre sonra tekrar sözlükte yazmak

ilk işim geçmişteki paylaşımlarımı okumak oldu. "oha bunu ben mi yazmışım" dememe sebep oldu.

kışın en ucuz ısınma yolları

akp seçmeni olmak.