bugün

(bkz: Hürrem)
(bkz: Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor)
(bkz: cazgır bayan öğretmen)
öğrenciler arasında çılgın bakire diye bilinir
evde kalmış, hala annesinin margarinini kullanan ve kazık kadar olmuş bir çocuk için takviye vitesi konumundaki hatundur*. neden takviye vitesi onu da açıklamak gerekirse; kazık kadar olmuş ama hala götünü kaldırmaktan aciz erkeğin hayatına ivme katarak hareketlendirmek gerekir. bir nevi göt kaldırıcı görevi görür. kriko demek isterdim ama kaba oluyor diye şeyetmedim.
hababam sınıfındaki perran kutman tiplemesidir.

şener şen'e attığı tokatlar ve şener şen'in o tokadı yediğinde yüzündeki şapşal ifadesi hemen akla gelir.

editötesi: perran kutman
azgın bakire
bide bunların doçentleri vardır. (bkz: çılgın bakire)
kariyer uğruna kendini feda etmiş öğretmendir.
orta okulda sırtımda sopa kıran azmış karıdır. o günden sonra gözümde orospu bu. adını da yazayım tam olsun; sakine...
sert ve azgın olurlar. bütün sertlikleri gerdek gecesi orgazm sonrası kulak memelerinin emileceği dakikaya kadardır, orada kuzuya dönerler. ohhşş
eğer doğu görevini yapmışsa, kadroluysa izdivacına talibim. *

edit: 30 üzeri gelmesin, size demiyorum. * *
kadrolu yada sözleşmeli ise de bana uyar ben de talibim dediğim candan öte meslektaşımdır.
erkenden evlenip çocuk doğuran ama o çocuğu eğitemeyen velilerin salak çocuklarının sinirlendirdiği, sinirlenme sebebinin evde kalmış olması sanılan öğretmendir.
şu zihniyetteki insancıklar kendilerini azarlayan anneleri için ne bahane bulacaklar acaba?
öğretmen de olsa mühendis de kesin komplekslidir. kaçın anasını satiim. de sen kaçabiliyon mu ki deyin bi hele. *
sorsan tüm çocuklar onun evladı gibi olduğundan hiç yalnız değilim der..
(bkz: kan kusup kızılcık şerbeti içtim demek)
evde kalma yaş sınırının ne olduğu merak edilendir.
genelde her okulda bir tane bulunan, neden evlenmediğiniz diye sorulduğunda ben hayatını öğrencilerime adadım diyen fedakar öğretmendir.
Öğrencilerin ağzına sıçma potansiyeline sahiptir.
okul çıkışında sınıfın bütün erkeklerini eve davet edip evde kalmışlığını grupça kutlaması muhtemel bayan örtmendir.
(bkz: sevilirki bu)
geç de olsa eğer evlenirse öğrencilerine gösterdiği ilgiyi yüzde doksan azaltır.
bizim ingilizce lisedek öğretmenidir ve kendisi tam bir ibnedir. Evlendi mi bilmiyorum ama evlense de evlenmese de ibne oldugu gerçeiği değiştirilemez.
kutsal bakireliğin acısını öğrencilerden çıkaran bayan öğretmen tipidir. Çok cazgır olur böyleleri huysuz, aksi, bi havalı tavırlar falan, ama elbet başka bir erkek bir gün mutlaka intikamımızı alacaktır.
Acısını Sınıftaki öğrencilerden çıkarır.

Neler yaşadık neler.
o gün dersi kaçırmıştır. izin dilekçesi vermesi gerekir.