bugün

entry'ler (1284)

hdturk

acilen davetiye kodu aranan sitedir.

hdtürk

acilen davetiye kodu aranan sitedir.

beymen de 2405 liraya satılan gömlek

bedava verseler almam dediğim gömlektir. alıp giyenin de aklına...
https://www.beymen.com/p_...&utm_campaign=dormant

27 ağustos 2015 fenerbahçe atromitos maçı

buz gibi bir link olsa da içsek denilen maçtır.

beymen de 12595 liraya satılan ayakkabı

altımdaki arabayı satsam ancak alabileceğim ayakkabıdır. (bkz: getz)
https://www.beymen.com/p_santoni-loafer_104292_10095
edit: asgari ücretin daha yeni 1000 liraya ulaştığı bazzı milletvekillerinin tabiri ile ile güller bahçesi yurdumda ironinin alasıdır.

mine tugay

dünyada kızıl saçın en çok yakıştığı kadınlardan biridir.

feminist kürt

(bkz: ne diyorsun sen değişik)

cahil bir insanı memur yapmak

ooo bir şey mi teröristler öğretmen yapılıyor. derste şehidimiz ile dağda ölen gerillanın(!) da şehit olup olmadığına dair beyin(!) fırtınası yaptırıyor. (bkz: bunu da gördük)

resim dersi kaldırılsın

bir öğretmen olarak ciddi ciddi katıldığım önermedir. resim müzik beden teknoloji tasarım bilişim dersleri ne yazık ki ülkemizde verimsiz geçen öğrenciye yük olan çoğu okulda öğretmen derste olduğu halde içi boş geçen ve en kötüsü bankamatik öğretmen yetişmesine sebep olan derslerdir.bu derslerin kesinlikle seçmeli ders olması lazım.kimse üstüne alınmasın ama miğfer dersler türkçe matematik fen sosyal ve ingilizcenin dışındaki tüm dersler seçmeli olmalı. bu sayede haftalık 35 saat olan ders yükü de azalmış olur.

oktay vural

bu ülkede vicdanlı olan ender insanlardan biridir. Allah sabır versin.

iett

--spoiler--
30 ekim tarihinde kundakta bebeğimiz olduğu halde kanuni sultan süleyman hastanesi durağında saat 12 otobüsüne binmek istedik. soğuğa ve yağmura rağmen şoför bizi de gördüğü halde kapıları açmadı ve içinde az sayıda yolcu ile devam etti.sadece bir aylık bebeğim ile 12:30 otobüsünü bekleyelim dedim. 12:30 arabası gelmedi saat 13:10 a kadar bekledik. kundakta bebeğim ile kapıyı açmayan en basit tabir ile kişilik yoksunu bir şoför yüzünden yağmurun altında 1 saat 10 dakika bekledim. istanbulda 21. yüzyılda kışın ortasında bir saaten fazla otobüs bekleyen bir bir iett müdürü var mıdır acaba? otobüslerde otobüsün arkasından koşmayın zira kısa bir süre sonra bir sonraki otobüs gelecektir diye resmen milleti aptal yerine koyan animasyonlar koyarak sizin de halka vergisini son kuruşuna kadar veren bir öğretmene verdiğiniz değer ortadadır. etilere 5 dakika bir araba kaldırırken hastaneye bir buçuk saatte otobüs vermek ne vicdana ne de sosyal devlet ilkesine sığmaz. biliyorum ki yine herkese gönderdiğiniz gibi kalıp klasik cevaplar yazacaksınız. başvurunuz değerlendirilmeye alınmış gerekenlere yapılacaktır diye.sizin bir işi becerememenizden dolayı benim evladım bugün hasta oldu.size zerre kadar hakkımı helal etmiyorum.tc anayası madde 10a verdiğiniz atıf ise gerçekten bir kara mizah örneği.
--spoiler--

yazarlar en son kime acıdılar

ülkeme.zira vatan elden gidiyor memleket yangın yeri millet uyuyor.

cizrespor

vatan hainlerinin kulübüdür.

serhildan jiyane

yaşadığı vatan aldığı nefes haram olan vatan haini.

istiklal kelimesinin anlamını bilmeyen türk genci

atanamadığından dem vuran bir matematik öğretmenidir ki neden atanamadığı gayet açıktır.

sarfınazar

resmi kurum yazışmalarında görevden vazgeçme ve istifa anlamlarında kullanılan bir terimdir.

lc waikiki

hayat bana vay ki ki vay vay sözlerine sahip son reklamı ile beni kendine aşık etmiştir.

yeni atanan öğretmenlere tavsiyeler

bir müdür olarak derse zamanında girip zamanında çıkın yeter diyeceğim önerilerdir.

görgüsüz kürt komşu

ırkının gerektirdiği davranışları sergilemektedir.
not:istanbulda emlak piyasasını alenen etkileyen bir durumdur. zira kürt komşuların olduğu apartmanlar ucuz iken diğer apartman daireleri daha pahalıdır. (bkz: ev alma komşu al)
edit: genç komşular rahatsız.

öğrenilen ilk arapça kelime

men dakka dukka.