bugün

genelde cinsel birleşme için cayır cayır yanan kızlara verilen ad...
yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını sevfi havaeri'nin yaptığı, başrollerini yılmaz duru ve nana aslanoğlunun yaptığı 1955 yapımı siyah-beyaz türk filmi.
(bkz: çılgın kasiyer)
her okuldan bir benzeri olan ,evlenemeyip öğrençilerden hıncını cıkaran hocadır.(şekil-a CAL nezehat )
kasıklarındaki ateşin, gözünün ferine vurmuş olan ve de kukusu pas tutmuş olan bakiremiz.
çılgınların bakire olmadığı-kalamadığı bilinen gerçeklerdendir. çılgınlıkları çoğunlukla kanlı biter.
lisedeki edebiyat hocamızın lakabıdır.
her lisede bulunan versiyonun aksine son zamanlarda insafa gelip ders sonlarında bizlerle muhabbet etmeye başlamıştı ve o derslerden birinde aramızda şöyle bir konuşma geçer.
ç.b:siz şimdi her hocaya bir lakap takmışsınızdır benimki ne?
sınıf:yok hocam size lakap takmadık.
çb:hadi hadi söyleyin kızmıycam söz.
patavatsız bir öğrenci:arkadaşlar arasında biz size çılgın bakire diyoruz hocam.
çb:*ama benim 12 yaşında bi kızım var çocuğum.
pbö:*hadi yaaa
çb:niye şaşırdın olamaz mı?
pbö:yok hocam biz siz hep bakire hayal etmiştik*.
çb:**
not:mezuniyete 1 ay kala aynı okulun biraz sapkın fizik hocasıyla gizlice evlenmeye çalışan çılgın bakire'nin nikah tarihi öğrenilir ve kadıköy evlendirme dairesindeki nikahı topluca basılır.
lisedeki kimya öğretmenimdir kendisi.beden eğitimi öğretmeniyle aşk yaşadı dedikodusu her gelen yeni öğrenciye anlatılmıştır.dersi erkek öğrencilere anlatan sözlü notunun iyi kısmını erkek arkadaşlarımıza kullanıp geri kalanlarla idere atmemizi isteyen bayan.
bizim biyoloji hocamızın lakabıydı. kadın evlendi ama hala lakabı öyleymiş...
genellikle liseli fantazilerinin olmazsa olmazı. bazen olgun ama yalnız kadınlar içinde söylenir.
(bkz: kutsal bakire)
serbest çağrışım.
genelde öğretmenlere takılan lakapmış kendisi.
lisede matematik hocasının lakabıydı bizdede.
çılgın bakirin ruh ikizidir. çakma bakirelerle kesinlikle karıştırılmamalıdır.

-eğleniyor muyuz çılgın bakireleeeeeeer
-allahuekber wohooooooo
-minareden at beni, in aşağı tut beni.
+çılgın bakirem benim.
yeni bir yazar diycem de 8. nesil yazarmış. hiç mi entry girmezsin yahu.
nickine bakılırsa ateşini sözlükte söndürmeye gelmiş yeni bir sekizinci nesil yazar. *
Okullarda evde kalan öğretmenlere takılan lakaptır.
(bkz: hoş geldin harun abi)
hemen her okulda bulunan, evde kalmış bir öğretmene takılan lakaptır. genellikle çok tehlikelidirler.
Sozlukkizlari.