bugün

sadece vermekle yetinen, beceriksiz şahıslardır.
artı oy alma meraklılarından farkı olmayan kitledir.
aa bu sensin lan.*
(bkz: seovi) diyoruz efenim biz buna.
oy verilmeme sorunsalına çözümdürler.
sirkülasyonu severler bunlar. eksi verince sevaba giriyorlarmış.
ruhlarında var ibnelik. eksi oy verdikçe mental mastürbasyon yapıp rahatlarlar...
bunlar sözlüklerde gruplar halinde gezinirler, önce avını gözüne kestirip akabinde avının kakasını tahlil ederler. bu tahlil neticesinde oyun eksi ya da artı olmasını belirlerler. bu terliksilerde demokrasi yoktur, ataerkil bir yönetim şekli söz konusudur. bu canlılar eksi oy vermeye açtır. hayatın her alanında eksi oy vermek isterler, öyle ki çiftleşirken bile eksi oy verirler, grup seks yapınca eksi oya maruz kaldığınız zaman seri eksi oy veren ibnenin ta kendisiyle tanışmış olursunuz. evet o sadece bir ibne değildir, o grup yaparken oy veren grup üyeleridir.

bu eksi oy veren bakteriler, canavar bakterilere karşı savaşıp dünyamızı kurtarmıştır. ne yani sen dünyayı voltran mı kurtardı sanıyosun...

edit: bu defa düzeltme yok, ben yine de editleyim belki düzeltecek bir şey vardır dedim. yokmuş.
(bkz: sahilde kitap okuyan kıro) gibi bir başlık açana başka ne verecektik? bravo deyip alkış mı tutalım. (bkz: eksilemeyelim de besleyelim mi)
kalpleri temiz nur-u pak insanlardır bu meraklılar.
ve lâkin, sevap olduğuna beni de ikna etseler, ulucu büyük dedem adına yemin ediyorum ki, seve seve kendilerine katılacağım meraklılardır bunlar.
zira ne zaman din merkezli bir yazı yazsam, ellerinde sopalarla anında bitiyorlar yanımda.
lan valla beddua edecem haaa...şard olsun ki dinden-imandan soğuttunuz yahuu..
yahu her girdiğim entrye özelliklede tarafsız kendi düşüncelerimin yer altığı entrylere eksi oy vermeyi kesin, herkez senin görüşünü benimsiyecek diye bir kural yok arkadaş.
güncel Önemli Başlıklar