bugün

entry'ler (1358)

türk milleti abazanlıktan nasıl kurtulur

sağlıklı bir sevişme süreci geçirerek, toplumsal baskılardan arınmış saf arzu tutku sevgi ile. o bebeğim. cevabı bilinen soru.

sevgiden daha çok muhtaç olunan şeyler

para,sağlık,meme.

yanlış kurulmuş bir cumhuriyetin insanlarıyız biz

bir ahmet altan beyanatıdır.
sırf bu gibi herifler için zaman makinesi yapıp bunları 1907 yılına götürüp bırakıcam.

istanbul un fethinden gurur duymak

istanbula giden biraz olsun gezen her türk vatandaşının ortak duygusudur. Yahu böyle güzel bir şehir şiirlerle fikir alışverişleriyle çiçeklerle falan alınsaydı bencede iyi olurdu lakin dünya medeniyetinin tırnak içindeki simgesi ingilizler istanbulu almak için yenilmez dedikleri dev armadalarıyla mı geldiler yoksa şeksipirin sonetleriyle mi?

türkmenistan da f gülen okullarının kapatılışı

Dostlar arasında türkmenistana gidiyoruz dimi baba muhabbetinin dönmesine neden olacak vakıadır. Vakai hayriyedir aynı zamanda. Türkmenlerin de var bişey ama daha çözemedim doğrusu.

toros üniversitesi

Hakkında bilgi sahibi olanları hodri meydan diyerek bilgi paylaşımına davet ettiğim vakıf üniversitesidir.

18 yaşında 2 evi 1 arabası olan genç

Toys r us indirimlerini büyük bir dikkatle takip eden gençtir. Babam sağ olsundur.

gerçekten seven erkek olmadığına inanan kadın

uzun süreler düşünüp taşınıp tecrübeler ile sabit bu yargıya önyargısız varmış ise gel ben seveyim seni kadınıdır. Gerçekten seven kadın da yoktur halbusi. Belki hormonlar hasebiyle anneler vardır. Lakin insan insanı ne kadar sevebilir ki. Hem sevgi nedir ki.

anıtkabir in bahçesi imara açılsın kampanyası

Niye bahçesi diye sınırlandığını anlamadığım kampanyadır. Satacak zaten pek bir şey kalmadı kamu namına, komple kiralık devre mülk deyu satalım kanun namına. Milletinden satılık mabet.

anders behring breivik in 1500 sayfa manifestosu

gerçekten birinin özet geçmesi gereken bildiridir.

siyah atletlerin sırrı

(bkz: çift çekirdek)

gençlere tavsiyeler

Niçe mi vilde mi bir feylosof işte demiş ki genç kardeşim,
Gençlik güzel şey emme gençlerin elinde heba oluyor.

Bak ne güzel demiş muhterem, ölümden korkma, sonunu pek düşünmeyeceğin topluma aykırı çılgınlık olarak nitelendirilecek şeyler yap.

1-2 haftaya kadar gel bana katıl doğa için pedalla.

yaz günü bu saatte sözlükte olan yazar

Yaftala hemen pezemenk diyen yazardır.

Parası yoktur, bi sikime gidemez. Yalnızdır sevgilisiyle çıt çıt mesajlaşamaz. Tivibu su da yoktur bu fakirin televizyonda izleyecek bi şey bulamaz.
Hatta interneti de yoktur telefonuna gelen hediye internetten giriyordur sözlüğe. Yani düşün çavuşu tokatlamak için bile magazin programı izlemek zorundadır.

O da ister sahil kenarında arkadaşlarla bir iki bira yuvarlamak, biraz daha abartıp akşamına fasılla rakı içmek. E türk değil mi bokunu çıkarır gecenin sonunda jd içip caz dinlemek, başını herhangi bir karşı cinsin omzuna koymak sonrasında sevişmek.

Ama neredee hanım kızım nerede.

din derslerinde yalnızca islamın öğretilmesi

Çoğunlukla ders öğretmeninin insiyatifinde olan durumdur.
Ancak 12 sene ilk ve orta öğretim de islam harici bütün görüşlere rerörö demeyip hakaret etmeyen öğretmen görmedim.

hallac ı mansur dan onlar için geliyor;

"dinsel inançlara bir tanım aradım;
dedim ki tek bir ilke ve çok dallanmış bir ağaç.
zorlama diğerini kendininkine tutunmaya.
engeldir çünkü tek dal evrensel bütünlüğü göstermeye."

iç anadoluların eşekle münasebetleri

Bel soğukluğu münasebetidir.
Fakat iğnesi var hapı var. Eşekle ilişkiye ne gerek var.

küçükken halı kenarında araba kullanmış çocuk

Salona kimseyi sokmayan çocuktur. Halının üstüne legolardan duble yol yapmıştır. "Bi gidin yaaa" dır.

havada uçuşan memeler

planking yapan insan gözlemi.

21 yy da dünyayı hala yuvarlak sananlar

ismini hatırlayamadığım bir kitapta yazar bu duruma şöyle açıklık getirmektedir.

Birbirinden anlamsız açıklama çabalarından sonra "hasılı, dünya düz ve sabittir" der.

koltuk altı terinin kokusunu sevmek ve koklamak

Bu eylemin ayakparmağı, apış arası versiyonları da mevcuttur.
Öf.

kızını kapalı giydir diyen badem bıyıklı

Henüz bir kızım yok. Olsa da uzuuun seneler sonra olacaktır muhtemelen.
Neyse konumuz bu değil, konumuz badem bıyıklılar da değil.

Şimdi Ben 7 yaşındaki dişleri dökülmüş kızımı, -ki babasına çekerse dünyalar tatlısı bir kız olacaktır eminim*- fıkır fıkır şıkır şıkır giydiremeyeceğim öyle mi?
Birileri de pedofili rererö hüseyin üzmez felan deyüverecek.
Devlet de bu konuda caydırıcı önlemler felan olmamış olacak.
Elin Badem bıyıklısı yahut at kuyruklusu gelecek bana rererö rererö gassay gassay diyecek.
Onun ben gelmişini geçmişini izzetini ikramını sikerim.
Henüz portakalda vitamin olmayan kızımı pek seviyorum doğrusu.