bugün

her entry icin degil ama bazilari icin gecerlidir. Ornegin rakip takima tas attiginizda entrynize eksi oy geldigini gorunce, -hehe yine verdim ayari, sinirlendiler- seklinde soylemlerde bulunmaktir. **

edit: bir durum daha ornek vermek gerekirse (#613808)
en beğenilen entrylerden birinin copy pasteden ibaret olması sonucunda hayıflanmakla birlikte biri eksileyince nedensiz sevinirsiniz. **
sado-mazoşist duyguların sözlük ortamına tezahürüdür.
(bkz: oh ver ver azcıkta ayar ver)
özellikle yazarlığın ilk günlerinde okunmuş olmanın heyecanı ile içine düşülebilecek garip durum.
(bkz: bu entrim gerçekten eksi oyu haketmiş)
polemik içeren başlıklardaki entrynin, eksi oylanmasının bünyede yarattığı huzurdur. mesaj yerine ulaşmıştır. iletim raporu olarak eksi oy gelir. tadından yenmez.

(bkz: bazen 1 eksi oy 100 artı oya bedeldir)
elestirilmekten hoslanan yazarlarin yasadigi durumlardan biridir...

(bkz: citlembik)
"oh ne sivriyim, birilerine daha battım."

demektir.
entrylerim beğenilmese de en azından okunuyor düşüncesiyle hareket etmektir.
güzeldir.
grand ekinoks'un yaptığını düşündüğüm şey.

çünkü bu yazar karma listesi'nin dibine doğru hızlı adımlarla giderek karma isimlerini bir bir ortaya çıkarmak gibi bir misyon üstlenmiştir. üstlentmemişse bile üstlenmesini öneriyorum. * * *
dün akşam mecburi bir şekilde yaptığım olay.
(bkz: sürekli alıyorum efendim durduramıyoruz)*
(bkz: herkes bana katılıyorsa yanılmış olmaktan korkarım) mantığının ürünüdür. * * * *
üzülünce pek bir şey in değişmeyeceğinin farkına varmış, eksi oy yedik ibneliğe vuralım diyen yazarın davranışı.*
Emek verip yazdığınız yazının Okunduğunu bildiğiniz için sevinmektir.

(bkz: seovi sen buna dahil değilsin)
(bkz: mazoşist)
(#9583676)

normalde biplemiyorum ama bu sefer sevindim. biri bana bir şey anlatmak istiyor. kimse ortaya çıksın. alnından öpücem.
okunmaz dediğim yazıların okunduğunu anlamamı sağladığı için sevindirir.

maksat görüş paylaşmaksa eksi, artı ne önemi var.
Bugün bir iki tane görünce yaşanandır. Entrylere oyların sözlük oylama timi tarafından değil reel olarak okuyup görüşünüze katılan/ katılmayanlar tarafından verildiğini gösterir.
şu an olandır. (bkz: alperen ocaklarının kerkük e gitmesi) başlığında attığım fotoğrafa eksi koyan yazar arkadaşımız sağolsundur. hehehehe. hayır hacı biz bu alperenleri biliyoruz hep böyleler. yaparız ederiz geçeriz deyip bir zorlukta hep yarıda bırakırlar. fotoğraf da özetlemiş zaten.

arkasindankonusulanadam
şunu eksi manyağı yapalım da sevinçten ölsün.
Bir kafadan kontak kişi hareketidir. Fazlası degildir!
güncel Önemli Başlıklar