bugün

* * iyi yazarlari sozluge katalim kampanyasi dan farklı olarak zamanında ekşi sözlükte yazıp sonradan ekşi sözlüğün kalitesinin düşmesi, kendini tekrar etmesi sonucu ekşi sözlükteki yazarlıklarına son veren veya verilen yazarları sözlüğümüze davet eden bir durumdur.
kimler olabilir bunlar;
(bkz: delikanlı76)
(bkz: marlboro insanı)
(bkz: zeytin)
(bkz: bunubenyazdım)
(bkz: nazmiye demirel)
(bkz: zebellah)
(bkz: dandoldenyus)
(bkz: z)
(bkz: frackman reloaded)
şimdilik aklıma gelen bunlar. ki eminim bu yazarlar ayarında çok iyi yazarlarda vardır bir yerden başlamak gerek.
kendileri gelmeyi ne kadar ister bunu bilemeyeceğimiz bir durumdur. hatta saçmadır çünkü isteyen gelir. davetiyeye gerek yoktur kanımca..
(bkz: ayrıl da gel)
(bkz: ekşi den kovulanları toplama kampı)
(bkz: ekşi de bizim yazarları kendine katacak mı)
uludag sozluk transferlerinden sorumlu yazar'ın* fotomaç'a verdiği röportajında değindiği öneridir.*

not : teo'nun böyle bir sorumluluğunun olup olmadığını biyerimden salladım.
not2: entrydeki mevzuyu da salladım zaten.
kimse yanlış anlamasın yukardaki bakınızda da anlatmak istediğim bu değildir. sakın ha yanlış anlaşılmaya. kendi ayağıyla gelip de paşa paşa çaylak olanlara, gerekli sayıda bilgi içerikli entryleri girip de yazar olanlara lafım yoktur. yalnız gelirken uludag sözlükteki dostlarına davul zurna çaldıranlara, kırmızı halı serdirenlere, arkadaşlarına anonslar yaptırarak gelip kendini bir halt sananlara ise kusura bakmayın arkadaşlar burası toplama kampı değildir demekten kendimi alamıyorum.
burası ekşi nin çöplüğü değildir, kullanılıp atıldığını sananlar ya da tama burası entrylerime doydu gidip biraz da başka sözlüklerde ün kazanayım ünüme ün katayım diyen yazara da ne uludag sözlüğün ne de başka sözlüklerin ihtiyacının olduğunu sanmıyorum.
saçma sapan bir istektir. ekşi'den ayrılan yazar, isterse gelir, buraya üye olur, 10 entrysini yazar yazar olur. kimseyi, zorla kolundan tutup yazar edecek halimiz yoktur.
* ekşi sözlükten kendi istekleri veya yan yattı çamura battı gibi sebeplerden dolayı ayrılan yazarları sözlüğün bünyesine katıp sözlüğü daha iyi hale getirmeyi amaçlayan durumdur. ya kendi kendimize yetiyoruz ne gerek varan bunlara diyen yazarların stevemcqueen in sözlüğe yazma başlamasını takdir edenleride kendi çelişkilerinle başbaşa bırakıyorum ayrıca.
burası imaret değil ! uludağ sözlük ! denesi başlık. He ayak işlerimize bakacaklarsa , biz entry girmekle meşgulken , gidip bi koşu sigara alıcaklarsa bakkaldan olur.
(bkz: arkayı dörtleyelim)
en iyisi tasra klonlarindan yetenekleri topluyalim ve onlari yetistirelim diye ilhan cavcav vari dusundugum durum.
(bkz: mesela yani)
(bkz: zwht)
sözlüğün zenginleşmesi için iyi bir fikir. hatta diğer sözlüklerden en iyi yazarları uludagsozluke transfer edebiliriz.