bugün

Kimse benden daha iyi kale yapamaz, temizleyemez, boyayamaz vs. fiiller kullanıldığında doğru olabilecek eylem.
bir galatasaraylı olarak ve niketim davranışlarını hiç tasvip etmeyim ondan nefret etmemi sağlayan volkan demirel amatörce yazarlar tarafından yapılan listelerdeki kalecilerin çoğunun eline verir arkadaş.

tamamen doğru bir tespit volkan gerçekten iyi bir kaleci he zamanında fenerliler çok çekti ama olsun yinede ilk ona rahat girer.
nam-ı diğer volkan demirel. büyüktür, yücedir, asildir, sayısı az muhteşem kalecilerdendir ve bu sıfatları da sadece kendisi zannetmektedir.
bu senin kendini kandırıyor olman gerçeğini değiştirmez.
aa ben lan bu kaleci. zamanında mahallenin Andreas Köpke'siyidim. ne günlerdi bE *
(bkz: dünyanın en iyi ölü taklidi yapan kalecisi)
volkanın kendi iç dünyası o kadar küçük ki böyle bi açıklamayı yapabilmiş.

zira uzayda bulunan man utd takımının volkandan daha iyi olan 3 adet kalecisi mevcuttur.
(bkz: follofoş dünya)
dünyanin en iyi on kalecisinden biri sensinde takimin niye ilk yüze dahi zor giriyor? yapma volkan...
(bkz: alice harikalar diyarında)
(bkz: aynada kendini kugu goren cirkin ordek)
uykum geldi uyudum. bir uyandım dünyadaki bütün kaleciler futbol yaşantısını bırakmış. yoksa volkan böyle bir şey demezdi.
benim adım igor akinfeev...
(bkz: her yerinden öpüyorum volkan)
(bkz: hayal dunyasi)
(bkz: zugurt tesellisi)
(bkz: bende maradonayım)
"dünyanın en iyi on kalecisinden biriyim" çünkü kova burcuyum * *
daha hangi topa çıkılır hangi pozisyonda kale terkedilmez bunları bilmeyen oyunu okuma bilgisi ve konsantrasyon yoksunu bir kişinin açıklamsı. maalesef bu kişi bir de gönül verdiğim takımın kalecesi. vah ki ne vah bana a dostlar.
bu açıklamadan sonra çok sevimsizleşmiştir gözümde.

bırak da insanlar söylesin bu durumu sen ne diye översin kendini biz seni biliyoruz sonuçta ne gerek var ben ilk ondayım demeye kameralar önünde açıklama bari ya da açıkla ben sevmem seni o kadar yani.
bunu söyleyen kaleci bunu da söyledi:

(bkz: jeneriklik goller yiyoruz)

evet, kasımpaşa maçının ilk dakikasındaki gölünü jeneriğine almayacak komedi programına program demem.
bu iddiayı one suren bunye* kafasındaki turkcell super lig altın 11ini kurarken kaleye rustu recberi koymustur. sormazlar mı sen ilk 10 icinde isen; rustu kacıncı sırada diye? * (bkz: yapma volkan)
dünyanın en iyi kalecisi olabilme için öncelikle bulunduğun yerde* güven vermen lazım. taffarel veya mondi kaledeyken gözümüz arkada kalmazdı mesela. adamlar atak yaptığında, 'ulan kalede taffarel var, bişi olmaz' deyip arkana yaslanabiliyodun. ama volkan a geri pas atarken bile millet yusuf çekiyor: 'acaba pas mı vercek lan karşı tarafa?' 'acaba yumurtlar mı?' diye. işte bu yüzden mümkün değil ilk ona, hatta ilk 20 ye giremez.

yetenek konusu ayrı, gayet yeteneklidir aslında. ama istikrar ve güven olayı omayınca yetenek biraz sönük kalmakta.

not: avrupa maçlarında feneri tutup maç seyredebilen bi galatasaraylıyım.
(bkz: orta dünya)
(bkz: yalan dünya)
beni yarım yarım yarmış milli kaleci söylemi.

şahsen bir ilk on sıralayacak olsam;
(bkz: iker casillas)
(bkz: gianluigi buffon)
(bkz: igor akinfeev)
(bkz: petr cech)
(bkz: victor valdes)
(bkz: julio cesar)
(bkz: michael rensing)
(bkz: jose manuel reina)
(bkz: maarten stekelenburg)
(bkz: doni)

hadi gir ilk on'a.