bugün

entry'ler (794)

sözlüğe hangi özelliklerin gelmesini isterdiniz

7. Nesil geri gelsin diğer detaylar mühim değil.

erkekler niçin bekaret isterler

Ya bekaret masumluk mu oluyor? bi laf vardır tam da yeri suan tokmağın degmedigi yer kalmamış ama zar patlamamis olunca masumiyet mi oluyor demek istiyorum.

sevilmeyen yazarlar

Hisbirseyebosunaiclenmeyenadam. Sahi nerelerde?

yeniden sözlüğe dönmek

9 sene sonra. . . Cok özledik

aslivefotokopisi

Kedisi Misket ı Ocak ayının 18 inde Kronik böbrek yetmezligi nden kaybetmiş yazar. Anılarımin tek şahidi de gitti sözlük ellerimle gömdüm onu.

seres gayrimenkul

Ümraniye ilçesi Atakent Burç caddesi üzerinde hizmet veren bölgenin en iyi gayrimenkul danışmanlık ofisi. Bölgenin en iyi portföylerini bünyesinde bulunduran hizmet alanları asla pişman etmeyen danışmanların yer aldığı firma.

tüylerini almayan kadın

Ağda nedir bilmeyen kadın. http://bit.ly/1arV7GT

barismanco

yazıyormuşta haberim yokmuş yazarı.

benim de babam olaydı

Bugün tekrardan yinelediğim cümle. Benim de babam olaydı ona gömlek alaydım.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

Erdi Görgülü o mu acaba dediğim kişi.

masallarım

son söz.

Yaklaşma;
Yoksa sana dokunurum ; dudaklarına konar , gözlerini esir alırım kölem olursun geceler boyu didik didik ederim hayatını! Benden başkasında yaşatmam seni Tarihini vururum,anılarını asarım .Yüreğine saplarım kendimi Bedeninde yatıya kalırım .Teninde beklerim geleceğimi... ...Yaklaşma; sana aşkı yaşatırim daha küçük ...aşklara katlanamazsın . BENIMLE ÖLÜRSÜN...!!!

trafigi durduran kiz

kayıp yazar. sırra kadem basmıştır.

kevin

brain de buddies derece sahibi einstein.

hypercube

kedi besleyen nesildaş ağır abi.*

kedinin sözlük aşkı

sözlüğe giriş yaptığını hisseden kedinin gelip laptopun üstüne oturma eylemidir...

ben bu yazıyı sana yazdım

ben yazmadan senin anlaman lazımdı. yazdıktan sonra tüm ulu yazarlar halimden anlar benim.

Buğulu camlarda yazılmış sözler gibi hayallerim..
NEFESiN olmadan bir hiç ! ..

i ra

idealist bi yazar kızımız. burslu ünv. okuyacak ilerde.*

Birlikte olamayacaksak Tanrı neden karşılaşmamızı istedi?

amerikan mandasını kabul etmek

yakındır. meşguliyetlermiz tam amerikanın istediği gibidir hayatımız feysbuk, seks ve futbol etrafında dönmekte ülke topraklarımızda yaşayan orta yaş üstünün hatta bi çoğunun gelecek olan ekmeğinden sorumlu olduğundan onun meşgalesi ekmeğidir ocakta yemeği kaynasın ona yeter. asıl olan bu durumda gençlerdir. emperyalizm amacına ulaşmakta genççlerin meşguliyetlerini değiştirip onları gaflete düşürmektir başarıya yaklaşmıştır. eminim sizde farkındasınızdır bu durumun! ATATÜRK'ÜN bahsettiği gaflet budur işte hayatta özgürlüğü sınırsız internetten ibaret olan bir gençlik için ülke özgürlüğü pekte önemli gelmiyordur gençlerde sosyal hayatına bakar aslında amerikan himayesi onun hayatına yerleşmiştir. yemek yediği yerler kıyafetleri bi çok şeyinde amerika parmağı vardır. ülkesindede onun yönetimin,in olması onu çokta rahatsız etmez.