bugün

uludağ sözlük yazarları ve ünlülerin bulaya tepkileri,

(bkz: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)

çok konuşan değil az konuşan kazandı, kibir değil sakinlik kazandı, kabahati hakaret gibi yüze vuran değil, çabalayan kazandı.
derya oyların çoğunluğunu aldığı için kazandı. ömer üründül.
gol oldu. rıdvan dilmen.
acun maçı maçı bitirdi derya şampiyon.
"rabbime şükür ki sizin oylarınızla kaybettim"

nd
"şimdi survayvır enteresan bir oyun" - ömer üründül
güzel şeyler demiş olmalılar çünkü eğer nihat kazansaydı program program dolaşıp beynimize tecavüz edecekti.
bu sana kapak olsun dediler efendim. nihat efendinin sürekli içindeki canavarı da katarak çoğul konuşmalarından, hakaretlerinden, bitmek bilmeyen ağlamalarından, düşük donundan bıkmıştık artık iyi oldu.
"you fuck with derya, you fuckin' with the best" tony montana
"nihat doğan'ın ağlamaları artık biter, darısı bülent arınç'ın başına" - barack obama
nihat doğan'ın survivor'u kaybetmesi tüm yurtta sevinçle kutlandı.

ntv altyazı.
Hayirli olsun yigido.hak ettin,oyu bastik.etme bulma dunyasi,bi sakal atarsin artik.
nihat doğan sakal gibiydi kestikçe uzuyordu nihayet lazer tedavisi ile bu kısır döngüye son verildi.
asena, özge, pascal, ebru, daçmin, ceyda ve derya'nın eşi hep bir ağızdan şunu dedi :

"adamsın!"...
Ülkenin milli sporcusuna değer verdiğini görmek güzel.

- Sporcu
"Orda bir yüzücü mü ne varmış, o kazanmış, ismini de bilmiyorum, üzerinde de durmak istemiyorum..." - recep tayyip erdoğan
"Nihat 'fizikman' hazır değildi - ömer üründül
"Survivor'ı kazanan Derya'nın evinde olimpik yüzme havuzu var sayın seyirciler, ayrıca üç de yeğeni varmış" - ertem şener
nihat doğan ın ruhu derya'nın ruhunun önünde diz çöktü, tövbe etti.
herhangi biri
annem : " derya chp ise ve %63 oy aldıysa, demek akp seçimlerinde hile yapılmış " düz mantık, yarmıştır.
artık bir olimpiyat madalyası kazanırsın.
bir vatandaş.
bence ya derya kazanacaktı ya nihat kazanacaktı ama deryanın kazanması beni çok şaşırttı sonuçta %50 ihtimal. ömer üründül.
la oğlum bi siktir git saçma sapan konuşma la

behzat ç.
kazanan sükunet ve aşk olmuştur.

şeyh edibali.
güncel Önemli Başlıklar