bugün

entry'ler (724)

fenerbahçe nin haram şampiyonluk kazanması

fenerbahçe ligin başında 5 puan öndeykende playoff vardı. ne oldu şimdi, yok oyunun içinde piyonuz falan filan ne bu arkadaş çık yen kazan, bahane yaratma..

semih şentürk sadri şener yumruklaşması

ya arkadaş ne zaman dedi yumruk attım tokat attım diye. lig tvye konuştu devre arasında bize güvenlik görevlileri saldırdı sayın başkan görmüyormusunuz dedik,oda bize küfür ettibana ve camiamıza hakarettir,sadri şeneri kınıyorum dedi.ya kim nerede izleyip yazıyor anlamadım tüm kanallarda olay böyle geçiyor. fenerbahçe galip gelirse yıkım olur dünyanın sonu olur diyen bir şahıstan tamam semih ben hallederim demesi beklenemez herhalde.sadricim sokakta kupa arama çık sahada al. ölç biç bu kupa kaç santim bak alabilirsen al.

emre belözoğlu nun zokora ya fucking nigga demesi

maçı seyretmeden yorum yapmayın yada o anki pozisyonu izleyin bir şekilde.emre yerde yatan oyuncuyla konusurken zokora gelip itekliyor emrede onu itekliyor. daha sonra zokoranın sol eline bir bakın ne yapıyor ve ne diyor.ha söyleyeyim cinsel organını avuçlayıp mother ... diyor emrede fucking nigga diyor çekip gidiyorlar. maçın devamında emreyle sarılıyorlar emre ı am sorry diyor açıkca belli bu görüntülerde ve havayı işaret ediyor. olay bu seyret yorum yap..ama objektif yap kimse kimseye ırkçı muamele yapamaz ama kimse kimseyede ana avrat küfür edemez.

9 mart 2012 mke ankaragücü fenerbahçe maçı

an itibariyle 2-0 olan karşılaşma.

et yiyemeyen vekilin dramı

Et fiyatlarından müzdarip vekillerdir. Panda etiyle mi besleniyor lan bunlar.

digiturkhackedbyincisozluk

Tweetleri alt üst eden tt. Yapmışlarsa ellerine saglık mahkemeye verip kapattırmak kolay "sözlükler susturulamaz".

nihat doğan

fatih altaylı'nın konugu olmasına ragmen ısrarla ahmet bey diye hitap eden, daha nereye bile geldiğini farkında olmadan oturduğu yerden hükümet kurup, vekil deviren, bakan atayan insancık.

leonardo da vinci

ben ünlü ressam diye biliyordum meğer adam vinç operatörüymüş. (bkz: egemen bagış)

evlilik hazırlığı yapanlara tavsiyeler

Derhal aldıklarınızı yerine bırakın ve kendinizi müstakbel eş adayının bulamayacagı bir kutuya koyup mogo mogo adasına yollayın

bedelli askerlik

askerlik anısı:
bankaya askerlik yapmaya gittim. bir baktım önümde 20 kişi var. dedim şafak 20..

anne ile girilen komik diyaloglar

anne: koş ipeserilenun koş nihat doğan izzet yıldızhanı döve döve öldürmüş
ipeserilenun: yok bee izzet yıldızhanla aynı otelde basıldılar onu diyolar
anne: nee aynı odada mı basıldılar boyu devrilesiceler

depremde yağma yapan kürtleri eleştiren bünye

ne yapsalardı ''kardeş iki çadırda bana uzat ellerimin manikürü bozulmasın mı deselerdi ''ulan orda çoluk çocuk aç üşüyor enkazda kimbilir kimler ölmüş kimleri bekliyor kurtarılsın diye kafada bin türlü düşünce ama damdan düşenin halini damdan düşen anlar o insanları böyle hor görenler umarın onların yaşadıklarını yaşamazlar. anaları bacıları enkaz altında kalmaz yavruları ekmek diye ağlamaz.
not: vanlı değilim vanı görmedim bile kürtte değilmi sadece insanım.
not 2 : çadır bir misaldir çadırla karın doymadığını bizde biliriz.

günün sözü

cahil ile etme sohbet fırttırırsın camla alma taharet yırtılırsın.

yazar bir türlü coşamadı

hergün acaba bugün o büyük gün mü ? diye baktığım butonun aynı ifadeyi vermesi olayı. butonun çalışmadığından şüpheleniyorum, burdan yetkililere sesleniyorum benim butonum bozuk. lütfen ilgilenin maduriyetimin bir an önce giderilmesi konusunda gereğini bilgilerinize arz ederim.

atatürk ün çocuk yapmamasının sebepleri

zaten milyonlarca çocuğunun olmasındandır.

29 ekim 2123

güzel bir tarihtir, ayrıca ileriyi gören türk gencinin açtığı başlıktır, çoluk çocuğa karışınca omuzlarına hafifçe dokunup bak evlat bizim zamanımızda buralar hep dutluktu cümlesini kurmayı kendine görev bilmiş kişicandır.
(2223'üde ben mi kapatsam )

türk bayrağına tuvalet kağıdı diyen vanlılar

sapla samanı ayırt etmek lazımdır vanlı değil de pkk lı itlerdir onlar, muhattap olmamalı yazdıkları okunmamalıdır zira asap bozar gerek yok.

17 ekim 2011 mersin idman yurdu fenerbahçe maçı

az önce biletiyle fotoğrafımı çektirip güzel anılarımın içine yerleştirdiğim maç. mersinde bir haftadır ağustos sıcağı yaşarken bugün hava yağmurlu allah'ın hikmeti işte.

sürekli fener e laf giydirmeye çalışan ezik

uludağ sözlükte bolca bulunan kişiciklerdir. başkası gol atar bunar sevinir, biri şampiyon olur bunlar havaya uçar, zamanında fenerbahçeden yenen kazık çok acıttığından hala çıkmamıştır acısı ondandır bu hazımsızlık.

inter kazansın diye avuç açan fenerliler

görülen rüyanın etkisiyle sarf edilmiş sözcüklerdir.