bugün

bir sürü abazan yorum var, ama nihayetinde haksızlık ettiklerinide sanmıyorum ama, zira kadınların teşhir duygusu elbette vardır, tv şovları dışında durduk yere gögüslerini göstermenin anlamı dikkat çekmektir bence, kadınların çogunlugu ilgiye muhtaç insanlardır, ama yanlış bir yöntem ile bunu yapmaktadırlar.

kadınların tv de şov programlarında gögüslerini tamamen açmaları ise, tv programcılarının birer pezevenk oldukları içindir zira kapalı giyinen -dekoltesi olmayan, bacagını götüne kadar açmayan- bir kadının şov programına bir daha davet edilmesi imkansızdır!
havalar o kadar sıcak ki kim ne yapsam yeridir, havaların sıcaklığı ile koy götüne rahvan gitsin havasında herkes.
dekolteyi sevmesindendir, dekolte yokken dekoltesi var edasında açmaya çalışan kadının ise(ki bu türler çok korkunç) çaresizliktendir.
belki tamamen keyfidir, sana giren çıkan var mı diye cevaplanabilir..
vücut güzelliğinin teşhiridir, kadınlığı hissetmektir. öte yandan bu dekolteye bakan erkekler de doğal olarak erkekliğini hissedecektir.

komik olan dekolteye bakmamak geyiği. hatun açmışsa usturuplu bir şekilde bakılır kardeşim o kadar. bakmam diyen de toy değilse erkekliğinde sıkıntı vardır. hayvani olmamak kaydıyla "açtıysa bakıcan arkadaş" kuralı geçerlidir.
sözlükte saçmasapan başlıklı konular açtırmaktır asıl amaç. belki, belki, belki...
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
yakışıyorsa giysin giydirilsin.
ilgiyi tamamen bedenine çekmekten başka bir şey değildir. ondan sonra aşk hayatım şöyle böyle diye ağlarlar sağda solda.
sen bedeninle dikkat çekmeye çalışan, aklı sikinde olmayan bir erkekten başka ne bekliyordun ki?
tecavüze uğramak değildir.
kendim için yapıyorum dedikleri zaman ağızlarının ortasına kürekle vurmak istenen amaç.
geri zekâlıların da başlık açabileceklerini kanıtlama derdindedirler. yani asıl ve biricik amaçları bu. ikincil amaçları da "kız diye bir cinsiyet tanımı mı var?" diye sordurmaktır.
güzel görünmek, dikkat çekmek, muhatabını kendine aşık etmek vs. gibi çeşitli amaçları olabilir.
tek amacı umursanmaktır.

sonra öküz gibi bakıyo oluyoruz. sen ne için giyiyorsun dekolteyi? bakılmak için. biz ne yapıyoruz? bakıyoruz. ama sonra ayı gibi içime düştü diyorsunuz. amına koyuyum onların çok ayıp ediyorlar
yüzü güzel olmadığı için orasını burasını açarak tüm ilgiyi vücuduna çekmek isteyen kızdır. abazalar için dünyanın en güzel kızları onlardır.
ahlak yoksunlarının onlara bakmasını sağlamak kesinlikle değil.
'medeniyet dediğin açmaksa bedeni, desene hayvanlar bizden daha medeni'
(bkz: m akif ersoy)
freud bu amacı asırlar önce açıklamıştır. cesareti olan dekolteli hanımablalar, kendilerini tanımak için biraz freud okumalılar.
vermek falan değildir. en azından bu ülkede. sadece kendileri hakkında konuşulmasıni isterler.

ben sanmıyorum minili giyinen kızlarımızın öyle kolayca vereceğini.
Zihniyet şudur, çirkinim boyum kısa götümü açayım bari götüme baksınlar, çirkinim boyum kısa mememi açayım mememe baksınlar.

Ama bazıları da gerçekten güzel oldukları halde feci dekolteli kıyafetler giyiyorlar bunların esas amacı da bizleri günaha sokmaktır.
şıksa elittir. ama sadece açmışsa kaşardır.
(bkz: işte bunlar hep tecavüz)
Erkeklerin hayvansal iç güdüleri ile içeri doğru bakışlarını yakalamak böylece özgüven tazelemek.
iletişim kurmayı beceremeyen kızların amacıdır.
güzelse eğer, erkeklerin dibinin düşmesinden egosunu tatmin ediyordur. dekoltesizken erkekler peşinden baktığında beğenilmek hoşuna gidiyorsa, 1 kademe yukarı çıkıp, "biraz cinsellik katınca neler oluyor?" sorusunun cevabını görmek istemiştir. ıssız yollardan kesinlikle geçmez. bazen vitrinleri inceliyormuş gibi yapıp arkasına bakar birileri takip ediyor mu diye. egosunu tatmin ediyordur. ne şekilde, ne koşulda olursa olsun beğenilmek her bayanın hoşuna gider.
güncel Önemli Başlıklar