bugün

entry'ler (390)

sabah ezanıyla uyanmak

ezana mütakiben kılınan sabah namazı gününüzün çok güzel geçmesini sağlayacaktır. güzel bir hadisedir.

koç üniversitesi kütüphanesi

içinde bol miktarda zengin ve güzel kızın bulunduğu kütüphanedir. takılmakta yarar var.

bim de çektirdiği fotoğrafı facebook a koyan kız

ilginç bir hadisedir. dikkat çekmek için yapılan bir eylem.

yazarlar 12 yaşında olsa açılacak başlıklar

okuldaki fen öğretmeninin çok yakışıklığı olduğu gerçeği.

ankara daki güzel kız oranı

isviçreli, bilim adamlarına göre bu oran yüzde 7.11929'imiş.

müşteri tatmini

'gelirsem oraya hepinizi tatmin ederim' repliğini hatırlatan hededir.
bilmeyenlerc için (bkz: dikkat şahan çıkabilir)

ilk buluşmada sevişmek

taktikle alakası olmayan durumdur. tamamen kızın verebiliyetine bağlıdır.
edit: imla.

erkekten kıza arkadaş olmaz

arkadaş olur da dost kanka falan olmaz. kısmen doğru olmayan bir genellemedir.

ilk buluşmada aşık olan erkek

ilk buluşmada aşık olup sonra da evlenen bir sürü erkek vardır. abazanlıkla falan da alakası yoktur bence. dünya güzeli, iyi huylu, uyumlu bir kızla buluşmusun ki böyle bir kızın bulunma olasılığı çok az, aşık olmayıp ta ne yapacaksın.
ilk buluşmadan sonra kıza tutulan erkektir.

bir kadının en büyük düşmanı

kendisidir.

klasik tanışma cümleleri

slm. ne kadar da sıkıcı bir gün değil mi?

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

her iki elimi de aktif şekilde kullanabiliyorum. Basketbol topunu sol el ile sürüyorum, masa tenisini sağ el ile oynuyorum, taşı sol el ile atıyorum, yazıyı sağ el ile yazıyorum, futbolu sol ile oynuyorum, makası sağ el ile tutuyorum, gitarı sağ el ile çalıyorum. bunlar sadece örnek daha bir sürü iş var farklı el ve ayak kullandığım.

300 milyarlık araç kullanan kız

babası zengin olan şımarık kızdır. lan şöyle bir kıza rast gelmedim.

türk dizilerinin saçma olması

yanlış bir genellemedir. fazla kaliteli olduğu söylenemez ama çoğunluk için söylüyorum saçma değiller.

bayan yazarları okurken heyecanlanmak

bir tık ilerisi bayan yazarları okurken boşalmak olurdu heralde. saçma bir hededir.

topuklu giyen kız

kadının en etkili kozmetiğidir. kalçaları kaldırır. seksi bir görünüm sağlar.

renault clio 4

renault'un yeni nesil b segmenti aracıdır. test sürüşü yapma imkanım oldu. 0.9 litre turbo şarjlı benzinli ve 1.5 dci motoru denedim.
benzinli motoru 90 beygir ve gayet atak bir motor, düşük devirlerden itibaren kendini gösteriyor. 898 cm3 hacminde 3 silindirli 135 nm tork u var. ayrıca 4,5lt/100 km düzeyine bir yakıt tüketimi var. Start stop sisemi her iki motorda da mevcut. dizel ise klasik 1.5 dci motor. o da 90 beygir. sık sık vites değiştirme ihtiyacı hissediyorsunuz. ayrıca benzinli kadar seri değil. sesi de traktör gibi, oldum olası sevmedim zaten şu dizel motorları. tek güzel yanı 100 km de 3.5 litre ortalama yakıt tüketimi var, tabi bu fabrika verisi üstüne en az 1 litre koyun siz. donanımları da gayet tatmin edici ancak arka camlar en üst donanım paketinde bile manuel. orta konsolda büyük bir dokunmatik ekran var ama dokunmatiği pek iyi değil, satış temsilcisi üstünde jelatin olduğu için dedi ne kadar doğru bilmiyorum. bana pek iyi gibi gelmedi, ayrıca cd çaları yok, usb veya sd kart takıp müzik dinliyorsunuz. navigasyonu var gayet başarılı. radyosu var, ses sistemi de ortalamanın üstünde. ocak ayında edc şanzımanlısının çıkacağı söylenior, belki arka camları bu sefer manuel yapmazlar. bu arada ocakta çıkacak olan motor 1.2 turbo şarjlı ve 120 beygir gücünde olacakmış, ben bu morotu bekleyecem. inşallah 1.2 edc lisi 40 bini geçmez, şimdilik tek temennim bu. arka camların manuel olmasına pek takılmadım açıkcası, fiyat benim için daha önemli. b segmenti için gayet tatminkar bir araç olmuş. kırmızısı çok can yakar çok.

sözlük yazarlarının yatları olsa koyacakları adlar

ubuntum koyardım.

öğretmenleir deli eden klasik ve kronik sorular

Vocabulary unit 2
north:kuzey
south:güney
west:batı
east:doğu

-bu kelimeleri 10 kere yazın.
- başlığı da 10 kere yazacaz mı?
buyurun cenaze namazına.

kırmızı ojeden nefret eden erkek