bugün

entry'ler (903)

gereksiz bir bilgi ver

Evleniyorum.

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

Bir insanın sevgilisinin olmasını maddeye bağlayan kişinin açtığı safsata başlık.

mat ruj

Eğer sürülesi dudaklara sahipseniz daha soft ve daha çekici duran ruj. Yalnız bazı hemcinslerimin dikkatsiz sürüşleriyle kaldırıma dökülmüş saten duvar boyası gibi duran rujdur.

anın görüntüsü

görsel

Ahh...Kocaman bir ah...Sevgili atam...

bitince üzülen şeyler

kaşıkta kalmış son üç adet mantının ağıza yöneliş anı...

heineken vs corona

kesinlikle heineken. içimi huzuru ve sakinliği beraberinde getiren bira. eğer " ben muhabbeti seviyorum, fakir de değilim efes içeyim " diyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

maalesef ki bir süreliğine daha yaşamakta olduğum taşramsı bolu'da satışına rastlanmamaktır.

yazarların en sevdiği müziği tahmin etme

nipple : mehmet güreli/ sen ve ben .

entry numarası sallama

(#792698) rastgele.

edit: 1.nesil bir yazar tarafindan yazılması oldukça mutlu etti.

brimstone

kah düşündürüp kah hüzne boğan genel hatlarıyla düşündüren ve iz bırakan film. filmin sonlarına doğru " hayır böyle bitemez" dediğiniz an bambaşka bir son sizi karşılıyor ki bu da kalitesini ortaya koyuyor. özellikle kadın haklarıyla ilgilenen bey ve hanımları derin etkileyecektir.

namazı kabul olmayacak kişiler

bayıla bayıla okuyorum böyle sevimli başlıkları. tanrılar ayaklanmış yıtıbırlığa soyunmuş gibi.

(bkz: ay ben gülerim)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://youtu.be/6EA-MIYY1bg

paran yoksa buluşmam senle diyen pelin

komidin seven pelin.

üstteki yazarın ismini tahmin etme

sevdanolmasaa: büşra.

glen hansard

7 yıl önce Once filmiyle tanıdığım güzel adam. Her yıl bir kez adeta yıl dönümü kutlar edasıyla filmi izler ve her yıl daha fazla keyif alırım. Müziğiyle, duruşuyla ve nadir bulunan çekiçiliğiyle bambaşka bir adam.

sevilen şiirin en vurucu cümlesinin hecesi

karmaşık lakin bir o kadar derin başlık ( anlayana).

ah.

bol pantolon giyen kızlar ya lezbiyendir ya obez

modayı yakından takip eden biri olarak kadın vücut hatlarının fazlasıyla itici hale girdiği nadir kıyafetlerden biridir. kızlarımız bir de kombin olayını bilmedikleri için sanki b.k içinde yüzüyor gibi görünüyorlar.

banyoda çıplak olarak yıkanılır mı

bu başlığı açan ve bu sorunsalı yaşayan insanlar sanırım tuvaletlerini yaparlarken de iç çamaşırlarını çıkarmıyorlar. kahrolmasını istediğim sorunsal.

sözlük kızlarının fotoğrafları

sözlük kızlarından biri olarak bir tırnak dahi paylaşsak orgazm sebebi olacağımız ve özel mesajlarda iltifat alırken entrylerde aşağılanacağımız fotoğraflar.

anın görüntüsü

görsel

uludağ sözlük 18 yaş üstü olsun kampanyası

maddi, manevi ve tüm benliğimle arkasında olduğum kampanya.