bugün

entry'ler (894)

gece olunca ahmet kaya dinlemek

uzun uzun yazmak istediğim başlıktır.
efkârdandır efendim; acıdandır, unutamamaktandır, ayrılıktandır!
insanın içi yanar, ahmet kaya' ya sığınır...
insan özler, ahmet kaya şarkılarına sarılır!
sigaranı yakarsın, her çekişinde sigaranı içine biraz daha özlersin, biraz daha efkârlanırsın...
ne güzel adamdır ahmet kaya...

fenerbahçelilerin eşcinselliği sevmesi

galatasaray' ı sürekli becermesinden gelen bir sevgidir.

kahve kupasını iki eliyle tutan kız

sevgilisi olmadığından kışın ellerini kahve kupasıyla ısıtıyordur.

yazarların kabızlığa çözüm önerileri

doğal çözüm = karpuz.

ayrıldıktan aylar sonra mesaj atan eski sevgili

büyük ihtimalle pişman olmuş, sizi geri kazanmak için mesaj atan sevgilidir. arayıp sesini hatırlatanı daha beterdir! geçenlerde yaşadım aynı olayı, size yemin ederim sevmeme rağmen sinir krizi geçirip saatlerce ağladım. her neyse, kahrolsunlar!

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

sadece o!

kız dediğin sigara içmez

kimse sigara içmemelidir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

seni sevmiyorum ama sen beni istemeyince seni sevmeye başlıyorum.

aşk acısından kurtulma yolları

ahmet kaya dinlemeden geçirilmesi gereken bir dönemdir. tutmayın, düşüyorum ahmet abiye!

lolde noobların sinir krizi geçirtmesi

mantıksız hareket eden league of legends oyuncularıdır. kendileri jungle ise gange gelip kill çalarlar, yine jungle iseler gange gelip karşı takımı beslerler... maalesef sinirden bilgisayarı kırma noktasına geldiğim zamanlar oluyor. ha birde, toppre yapmak isteyenler ve "olsun iki kişi mid gideriz" diyenler var, onlar ayrı bir alem.

benden sorulur

gökhan özen' in an itibariyle ağzıma takılan şarkısı. sözleri oldukça manidar. " öyle unutulmaz böyle unutulur. "

ayağa pet şişe bağlayıp koşmak

bisikletin tekerleğine pet şişe bağlayıp bisikleti sürmek kadar zevk vermese de çocukluğumuzun vazgeçilmez eğlencelerinden biridir.

bir kadının en nefret ettiği kişi olmak

eğer ahını da aldıysa ömrünün sonuna kadar iki yakası bir araya gelmeyecek kişidir.

erkeklerin açtığı başlığa yazabilen kadınlar

erkek - kadın ayrımı yapmadan sadece entry girebileceği başlıklara yazan kadın yazardır.

hararet giderici içecekler

şüphesiz soğuk sudur.

kalbi akla tercih etmek

çoğu zaman insanı yanlışa götüren, küçük mutluluklar yaşatan durumdur.

oytunkaran

balık etli kız düşmanı olduğunu düşündüğüm yazardır. aynı doğrultuda hislerim kendisinin cılız ve yaşının da en fazla 20 olduğunu söylüyor.

balık etli kıza aşık olmak

"gönül kimi severse aşk onda güzeldir. " sözünü doğrulayan durumdur. birini sevmenin aslı dış görünüşünü sevmek değildir, kalbini sevmektir. bir gün her vücudun toprak olacağı unutulmamalıdır.

seni çok özledim

söylenmesi gereken insana gururdan söylenemediği zaman kalbe batan cümledir.

maalesef ülkemizde ateist öğretmenler var

din ve vicdan özgürlüğü olan bir ülkede yadırganmaması gereken durumdur.