bugün

Erkeğin gözünde sadece fiziksel güzellik açısından değerli olduklarını bilip ona göre müşteri sayısını ve kalitesini artırmaya çalışırlar.

Anlamadıysan git intihar et amk.
ilgi çekip malzemeyi sergilemektir. evet.
Yahu neden sorguluyorsunuz? Hepsi kara çarşafla mı gezsin? Ne güzel gözümüz gönlümüz açılıyor.
Serinlemekten başka emelim yok.
Alaçatıda bi sokak röportajı yapılarak öğrenilebilir.
(bkz: memerhaba)
Fahişe bir ruh.
kısmen teşhirdir. kandırmayalım birbirimizi.

sekse karşı olup seksi giyinmeye önem veren başka millet yoktur,

türk erkeği de kafayı yememek için ortalama bir kezbana mahkum oluyor işte bu yüzden.
Kisilik yapisina gore degisir tabiki ama baslica sebeplerden biri ozguven. iyi gorunursen iyi hissedersin. Soylenildigi gibi erkeklere guzel ve seksi gorunmek icin yapildigini sanmam ki bu sonuctur. Sebebine gelirsek eger guzel bi yuzu, kiyafeti ve vucudu varsa kisacasi ne kadar iyi gorunuyosa kisi kendini o kadar iyi hisseder ve sosyal hayatina da bu olumlu sekilde yansir. Konusmalari gerekse davranislarinda daha ozguvenli olur ki bu da bicok basarinin kaynagidir. Guzel kizlar daha basarilidir cunku ozguveneri digerlerine gore daha fazladir. Tabi baska etmenler de yok degil.
Amaci soyluyorum toplanin gencler. Begenilme duygusu. Evet begenilme duygusu. Yani kufretmenizi istemeyiz degil mi. Veya hicbir tepkide bulunmadan gecen giden erkek. Begenilmek istiyoruz. Laf atilmasi degil bakin aradaki ince cizgiyi gormelisiniz. Begenin begendiginizi belli edin ama taciz etmeyin ama laf atmayin. Bizimde gururumuz oksansin ozguvenimiz gelsin. Durum budur. Ama bizim ulkede dekolte diyince tecavuz degildi naz yapiyodu oda istekliydi tahrik etti beni oluyor veya bu kari orospudur laf cakalim yesil isik yakarsa kayalim sirayladir. Bu yuzden giymiyorum giymiyoruz cogu turk kadini olarak.
sanırsam inci sözlükten ayrılan bir kaç yanımız olmalıydı.
(bkz: dekolte giyen kızların asıl amacı)
eziklik duygusuyla tüm erkeklerin gözlerinin üzerinde olmasını seven insandır.
kadınsılık ince bir detaydır, bazen bir omuzun göz kırpması bir dekolteden çok daha çekici olabilir. aşırı dekolte bence zeka ile ters orantılı. zeki kadın ilgi için göğüslerine ihtiyaç duymaz bence.
(bkz: teşhir edilen mal satılıktır).
(bkz: beğenilme içgüdüsü)
(bkz: özgüven tazelemek)
amacı olmayan dekolteye, giydiği kıyafetin neden olduğu kızdır! bütün suçlu kıyafet!!! *
yakışıyor olmasıdır. yakışmıyorsa zaten verilen damga bellidir.
(bkz: asıl amaç)

şimdi buraya bakınız verip, çekip gitmek olmaz. kız/kadın olmadığım için dekolteli elbise niçin giyilir ve dekolteli elbise giyerken asıl amacın ne olduğunu anlayamam. gerçek olan bir şey var ki insanlar güzel, hoş ve iyi taraflarını/özelliklerini ortaya çıkarmak isterler ve tüm bunları toplum önünde sergilemek isterler. mesela göğüs kasları gelişmiş olan bir erkeğin dar elbiseler giymesi gibi.
güzelse eğer, erkeklerin dibinin düşmesinden egosunu tatmin ediyordur. dekoltesizken erkekler peşinden baktığında beğenilmek hoşuna gidiyorsa, 1 kademe yukarı çıkıp, "biraz cinsellik katınca neler oluyor?" sorusunun cevabını görmek istemiştir. ıssız yollardan kesinlikle geçmez. bazen vitrinleri inceliyormuş gibi yapıp arkasına bakar birileri takip ediyor mu diye. egosunu tatmin ediyordur. ne şekilde, ne koşulda olursa olsun beğenilmek her bayanın hoşuna gider.
iletişim kurmayı beceremeyen kızların amacıdır.
Erkeklerin hayvansal iç güdüleri ile içeri doğru bakışlarını yakalamak böylece özgüven tazelemek.
(bkz: işte bunlar hep tecavüz)
şıksa elittir. ama sadece açmışsa kaşardır.
Zihniyet şudur, çirkinim boyum kısa götümü açayım bari götüme baksınlar, çirkinim boyum kısa mememi açayım mememe baksınlar.

Ama bazıları da gerçekten güzel oldukları halde feci dekolteli kıyafetler giyiyorlar bunların esas amacı da bizleri günaha sokmaktır.
vermek falan değildir. en azından bu ülkede. sadece kendileri hakkında konuşulmasıni isterler.

ben sanmıyorum minili giyinen kızlarımızın öyle kolayca vereceğini.