bugün

genelde gizemli cumleler ve uzun metinlerle ifade edilen problematiktir.

"deccal x tir" seklinde acik ve net bir cumle hic kurulmamistir. hep bir acik kapi birakilir, ya o degilse endisesi tasinip, uzun cumleler ile durum kurtarilir.
sanırım deccal ortaya çıkasıya kadar büyük bir sorunsal olarak kalacaktır.

--spoiler--
(gaflete düşmemek için deccâl'ın ba'zı alâmetlerini bildiriyorum. boyu kısa, ayakları çarpık, saçları kıvırcık, bir gözü sakattır.)

[ebû dâvüd]
--spoiler--
şimdilik kimsenin bilemeyeceği sorunsaldır.
deccal şahıstan çok bir fikir akımıdır. simgelediği şey ise dine karşı tahrip edici şekilde hareket etmesidir. din'den kasıt islam değildir. deccalizm bütün dinlere karsıdır. dinsizlik taraftarıdır. bu tanıma uyan komünizm vardır.
Tek gözlü yaratık.
Merak edenler detaylı bilgi için gelenler belgeseli'ni izlemelidirler.
(bkz: kara deccal benim)
gecenin bu saatinde korku sorunsalıda yaratmıştır kendileri.*
(bkz: hayır benim)
bilgilerime göre alnında deccal değil kafir yazacak olan şahsiyettir. yani arapça olarak k *, f * ve r * harfleri. ahir zaman fitnelerinin en büyüğü olacaktır. sanıldığının aksine tek gözlü değil, iki gözlüdür ancak sağ gözü kördür. hz. isa (a.s.m) tarafından bir kapının * orada öldürüleceği rivayet edilir.

ek bilgi: deccalin ortadan ikiye bölüp tekrar canlandıracağı insanın hz. hızır (a.s.m) olacağına dair iddialar vardır.
Bahsedilen tarikat.
(#12724252)
deccalin internet ağı olduğu hususunda yorumlar vardı, denmesine göre deccal geldiğinde aynı anda dünyadaki her eve girebilecek ve insanları günaha sokacakmış.
(bkz: the arrivals)
budur.
görsel
sol taraftaki. sağındaki de resim çekilirken zıplayıp kareye girmiş deccal'in haşere yeğeni berkcan.
ulan hadi k komunizm f fashizm r ne ?
saçma sapan bir sorunsaldır.
geçmişte yaşayanları çözdün de daha doğmamış çocuğa don biçiyorsun dedirtir.
(bkz: zulkarneyn kimdir)
(bkz: Musayı kovalayan firavun hangisidir)
(bkz: deccalizm) *
+ söyle bakalım...deccalizm.?..
- yaaa...ben daha komunizmi yeni yeni öğreniyorum...ne bu şimdi...*
kafa kurcalayan bir sorunsal olmakla birlikte, illuminati nin deccal olabileceği yönünde kanılar mevcuttur.
(bkz: lady gaga) *
yarı insan yarı cin olduğu rivayet edilir.
özel güçleri vardır. ölüleri diriltebilir. elindeki kurukafalı değneği yere vurduğunda deprem olur.
tek gözlüdür. alnında kafir yazar.
ahir zamanda olduğumuza göre ortaya çıkması çok yakın.
Www 666 yani internet.
Hepimiz kulu kölesi olmuşuz.
Fantastik arap edebiyatı'nın kötümcül karakteri. iyi ve kurtarıcı model için (bkz: mehdi)

Bu karakter bazen obje, bazen yapılanma bazen de bir millet olabiliyor. Nitekim, bilgisayar, illuminati ve çinliler, din perspektifinin ters okuyucuları için potansiyel deccal'dir.

Hadis kaynaklarında kıyamete yakın büyük alamet olarak zuhur edeceği yönünde çeşitli rivayetler bulunur. Öte yandan kıyametin "ansızın" kopacağı söylenir. Ansızın kopacak olan şeyin alameti... Bilemedim.

Zihinsel ve ruhsal kötümcül bir günah keçisi olduğuna inanıyorum. Şahsen deccal'in metrobüs olduğunu düşünüyorum.
(bkz: yapay zeka)

kesin bilgi yayalım.
Biryerde hapis. Yerini söylemem
Boyu uzun muymuş.
Yok gelmeyecek ne deccal ne mehdi bunlar hikaye
kitapta yazmiyor
kuran sayfasindan daha fazla mehdi deccal hikayesi var piyasada peki bu kadar önemli ise niye kuran da yazmaz.
Kafanizi kullanin biraz.