bugün

noreagaaa ve achernahr takma adlı iki araştırmacının, hashemsfilms, kur’an-ı kerim, incil ve tevrat’tan ilham alarak yaptığı dünya dinlerindeki anti-christ, deccal, imam mehdi ve isa’nın ikinci gelişi gibi konuları içeren belgesel film.
zeitgeist belgeselinin açıklarını ortaya koyan 50 bölümlük müthiş belgesel.
dünyanın en çok izlenen belgesellerinden biri. abdullah hashem den etkilenerek yapmışlardır belgeseli. 50 bölüm olduğuna bakmayın her bölüm 10 dk. zeitgeist belgeselini izleyip 'hayatım değişti amuha goyim' diyenler izlesin. herkes izlesin neyin ne olduğunu görün.
herkesin izlemesi gereken belgesel.
insanı ürperten gerçeklerle dolu bir belgesel filmi.içinde güzel mesajlar var,kendilerini Müslüman diye tanıtanların bilhassa izlemesi gerektiğini düşünüyorum.
ingilizce bir sözdür.
sık sık illuminati masonluk ve politik satanizmden söz edilir biraz komplo teorisi içersede gerçekleride içermektedir.
çok derin mevzular var. özellikle masonların aklınızı, bilinçaltınızı nasıl kontrol ettiği,
insanları neye özendirdiği ve bir insana haberi olmadan bir fikri kendi fikri gibi
nasıl benimsettiklerini anlatıyor. en azından bizim görgü kuralları vb. diye öğrendiğimiz kitaplar,
izlediğimiz tv kanallarını ve medyanın dünyada kimin elinde olduğu ile ilgili bilgiler veriyor.
ilk bölümlerini izlerken tabiri caizse buluttan nem kaptıklarını sanmıştım.
ama halbuki öyle değil. çok farklı. arkadaşlar gerçekleri çok iyi bir şekilde anlatıyor.
24 saatten bir 10 dakika versek hiçbir sıkıntı olmaz. her gün veya her hafta bir bölüm
izlemek yeterli. zaten ilk bölümden sonrası geliyor. 2 günde 26 bölüm izlediğimi hatırlıyorum.
http://www.uyandirmaprojesi.com/
tam da videosunu izlediğim zamanda başlığı açılmıştır. bir kaç gündür sardım, sürekli videolarını izliyorum..
izlenilmesi gereken videolar. masonik güçlere karşı hazırlamış oldugu belgesel tarzı filmleri ile yankı uyandırmış ve adını verdigi uyandırma projesi ile ses getirmeye devam edecektir gibi geliyor bana. hashemsfilms ve diger gruba sonsuz teşekkürler.
bohem korusu görüntülerinin verildiği bölümün acayip korkunç olduğu belgesel. gece yatmaya zor gittim o denli.
arada bi bakıyorum youtube'dan, gayet sardı.
Dünyayı kimlerin, nasıl, ne amaçla yönettiklerini ortaya çıkaran belgeseldir. ABD'de yaşayan noreagaaa ve achernahr'ın yaptığı ev yapımı bi belgeseldir.
ilgilimi çeken bir . zeitgeist'ın farklı bir versiyonu gibi. indirmeye başladım.
kendilerini dünyanın hakimi olarak gören varlıkların amacını çok güzel gösteren belgesel dizisi. gelenler'i izledikten sonra,cidden kendimi hipnozdan kurtulmuş gibi hissettim.
o kadar saran bir belgesel ki 51 bölümünü 1 gecede izlettirmiştir.
izlemeyenin eksik kalacağını düşündüm belgesel.

bitirdikten sonra boşluğa düşmeniz muhtemeldir.
her bölüm bitiminde inşallah maşallah demesinden kıllandım.
komple yobazlık kokan bir belgesel.
oldukça da çarpıtılmış.
dubai'deki burj el arab oteli yapılmış. akabinde yüksek binalar yapılmış ve dubai sise gömülmüş.
sisin nedenini hiçbir meteorolog belirleyememiş.
yani bina yapıldığı için bir nevi ceza üsulünce dubai sise gömülmüş.
böyle saçmalık mı olur lan.
belgesel o kadar çarpıtılmış ki olaya bakın hele:
görsel
3 piramit diyor.
lan çekim açısından 4. piramiti nasıl göreceğim ben!?
bina 4 köşeli. o açıdan çekersen tabi 3 piramit göreceğim.
yok deccal gelecekmiş, yüksek enerji düzeyi olması gerekiyormuş, bunun için de yüksek ve ilgi çekici binaların yapılması gerekiyormuş falan.
yine kestirmeden olayı israil'e masonlara bağlamışlar.
dünya'yı bunlar yönetiyormuş falan.
açık konuşayım ilerki bölümleri izlemedim. ilk 5 bölümü izledim.
ışığın takipçileri eninde sonunda şeytanı alt üst edeceklermiş falan.
ışığın takipçileri kim lan pokemon mu bu amına koyum.
sanki 7 yaşında çocuğa çizgi film seyrettiriyorlar.
kısacası vakit kaybi.
önyargılardan sıyrılarak izlenmesi gereken yapım.biraz "Allah korkusu" korkusunu da yenmiş olmak şart tabi.
evrensel sistemi sorgulayan, eleştirel ve bilimsel bakış sahibi, kukla olmayan her bireyin izlemesi gereken belgeseldir. alt yazılı tüm bölümleri indirmek için (bkz: http://divxm.com/the-arri...i-tr-altyazi-t228133.html)
insanların kukla gibi kullanıldığını ve dünya' yı yöneten insanların asıl yüzünü anlatan güzel bir belgesel. bu dünya' yı yöneten insanların şeytana taptığını ve cinlerle temas kurduğunu anlatıyor ve haklıda. bu insanlar Allah' ın varlığını kabul ediyor ama ona meydan okuyorlar ve kendi aralarında ayinler düzenliyorlar. insanlara tanrı yoktur fikrini aşılamaya çalışıyorlar ve bununda en iyi yolu medya vasıtası ile insanların zihnine girmek. insanları köleleştirip onları kukla gibi yaşamasını sağlıyor ve yalan bir dünya' nın içine hapsediyorlar. bu olay inanıp inanma meselesi değil yada ilgilenip ilgilenmeme. bu iş insanın hayatını etkiliyor ve siz hala bunun saçma bir şey olduğunu düşünüyorsunuz ve yanlış yol da yürümeye devam ediyorsunuz. sistemin tıkır tıkır işlemesine izin vermeyin. uyanın artık!
gerçekten üzerinde emek verilmiş belgesel. zaman zaman paranoyaklık aşamasına varsa da emperyalist-kapitalist sistemin kültürel üst yapısını deşifre etmesi anlamında gayet faydalı. şiddetle tavsiye edelim, izleyelim, izlettirelim...
farkındalık uyandırması amacıyla yapılmış mükemmel bir belgesel. darwinizmi savunanların özellikle şu bölümü izlemesini tavsiye ederim. ve son günlerde çok konuşulan sahte uzaylı saldırısı. o da bu bölümde yer almış.
http://www.youtube.com/wa...clBqw&feature=related
masonluktan ilk kez haberdar olan gençlerin gördüğü her üçgeni piramide her gözü de masonluğun tek gözüne benzetmesine sebep olmuş belgeseldir. uluslararası olaylara bakış açınız değişmiş olabilir ancak dünyanın sırrını çözmüş gibi davranmanıza gerek yok.
günümüzdeki tüm sorunların asıl kaynağını anlatan belgeseldir. Ama şuanki düzeni değiştirmesi imkansızdır. Bunu hiçbir insan kuvveti yapamayacak. Bu elit kesim git gide daha çok güçlenecektir. Daha çok insanı uyuşturacaktır. Bizim yapmamız gereken tek şey anlatıldığı gibi dünya zevklerini aşmaktan geçer. Bu da elimizden geldiğinde gerçek islama sarılmakla olur. Allah yardımcımız olsun.
zeitgeist gibi ergenler için hazırlanmış popüler kültür sıçmığı. evet evet. normalde söylemem ayıptır ama bildiğin bok. ergen boku.