bugün

issiar dia forma girene kadar olan oynama şansını kaybetmiş futbolcudur. zira bundan sonra o formayı bir daha zor geri alır. vurdumduymazdan öte maça iğne ile çıkmış gibidir.*
kendisi hakkında bir takım iyi niyetli düşüncelerim vardı:
(#8761278)

28 temmuz 2010 young boys fenerbahçe maçı ile bu düşüncelerimi tam tabiriyle sikip atmış* oyuncudur.
kariyerinin geri kalanında kendisine başarılar diliyorum.
Adının yanına 5 kazım daha koyulsa bile, futbolcu olarak göremeyeceğim adamdır.
Çıktığı son maçla, ipini kendisi çekmiştir. Şimdiden görüşmemek üzere.
young boys maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında, ntv ye yaptığı açıklama;
Topun vakit geçirmek adına havaya atılmasının cezasının sarı kart olduğunu bilmiyordum.
(bkz: daşşak geçmek)
(bkz: bi siktir git çay koy)
zenci gevşekliğine sahip antigua kökenli ingiliz vatandaşı türk futbolcu.
kim ne derse desin kazım oynadığı her takım için ayrı bir güçtür.

bu gücü iyi motive edip iyi kullandığınızda var olan olumsuz davranışları da sahada pek görülmez.

geçen sezon saraçoğlu'ndaki fenerbahçe-galatasaray derbisinde galatasaray'ın iki stoperini de adeta maç boyunca

dövmüştür. galibiyette büyük pay sahibi olmuştur.

dün de takımda kimse rakibe basmayınca sinirlenip yaptığı hareketle sarıyı görmüştür.

yaptığı ikinci hareketle de hakemin gutinliğine gelmiştir.

bu çocuk böyle cezasını doldurup yine formasını giyer.
kazma kazma olarak isim değişikliğine gidebilecek şahsiyet.yaptığı çocukluklarla maçın kaderine etki etmektedir zira.
şu anda forma giyebileceği en iyi takımda oynamaktadır. bu futbol kapasitesi ile fenerbahçe den biraz daha iyi bir takımda oynaması imkansızdır.
artiz mi? ne artizi ? artiz ne arar la maçta? ben 55 yaşındayım kazım gibisini görmedim . genellikle sarı kartla gelirler bize.
fena topçu değil ama allah günah yazmasın iq problemi var sanırım. 80'nin altı gibi hareketleri falan.
haylaz bebe.
fenerbahçede kadroya girmesi zor olan futbolcudur.
bu ülkeye gelen diğer pek çok yabancı topçu gibi işin ehlini öğrenmeden puştluğunu öğrenmiş, daha önceki ünlü hocalarını iplemediği gibi aykut hocayı hiç mi hiç iplemeyecek, iş ahlakını kaybetmiş top oyuncusu.
bir ikilemedir.eylemin nasıl gerçekleştiğini veya herhangi birşeyin neye , nasıl benzediğini anlatmak üzere kullanılır.

ılık ılık esti rüzgar
soğuk soğuk bktı gözlerime
fıldır fıldır döndü rüzgar gülü
gürül gürül aktı ırmak.
ışıl ışıl güldü bana.
kazım kazım oynama şu futbolu.
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: troll futbolcular)
zenci ve türk çiftleşmesinden ortaya hayırlı bir şey çıkmayacağının ispatıdır.
gereksiz bir futbolcu. fenerbahçe neden hala elinde tutuyor anlamış değilim. hayır alternatifi filan mı yok?
parasının ödenip kulüp ile ilişkisinin kesildiği söylenen fitbolcu. eğer bu durum gerçek ise beleş mezar bulsa girecek olan galatasaray'ın transfer edeceğini düşündüğüm yetenekli fakat kişiliksiz oyuncu. şu anda galatasaray'ın sağ kanadında oynayan serdar özkan'dan da emre çolak'dan da iyi olduğu kesin olmakla birlikte pino'yu henüz net olarak görememiş olmamızdan mütevellit hakkında yorum yapamıyoruz.

umuyorum galatasaray alır da, bu futbolcu ve söz konusu futbolcuyu barındırdığı için fenerbahçe'ye demediğini bırakmayan galatasaray taraftarlarının bürüneceği hal ve hareketleri zevk ile çekirdek çitleyerek izleriz.

edit: bugüne kadar şu yazdığım entryi unutmuştum. teşekkürler beni eksileyip de hatırlatan cimbomlu arkadaş. haklı olduğumu söylemeyi çok severim ne de olsa...
galatasaraya gidip orada iyi bir oyun grafiği çizerse akraba olacağım oyuncu.
disiplinsiz hareketlerine bir an önce son vermezse, futbol kariyeri bitecek futbolcudur.
Telegol de şu anda arabasını kaydırdığı görüntüleri yer alıyor yanında bir kız var orta halli; bu Kazım da vitesi boşa almış tuhaf bir görüntüye imza atıyor.
bu sene başında Bursasporda hücumda ayakta kalan tek oyuncu olan Volkan Şenin yerine Oğuz Çetin torpili ile kadroya giren oyuncu. ben yerinde olsam utanır kendim çıkarım kadrodan.
montaj hatası.
hala fenerbahçe ve elbette milli takımda ne aradığını anlamadığım kırmızı kart görmek dışında beceresi olmayan futbolcu.
kimyası bizim anlayışımıza uymayan futbolcudur.

biz bu tip harlem vari karakterlere çok alışkın değiliz onu hep afrikadan getirdiğimiz tek şansı futbol oynamak olanlarala

karıştırıyoruz. onu anlayıp bir güç gibi kullanmak yerine en kolay olanı yapmaya çalışıyoruz.

(bkz: harcamak)

bu adam çok büyük futbolcu değil ama rakipler için herzaman bir handikap onu kazanmalıyız.

hem milli takımımızda hem de koca ligimizde böyle ayakta kalan bir oyuncu yok.