entry'ler (204)

ömer üründül

kendisi bugunki yazısında 'ancak juventus'un toplam taraftarı 200 bini bile bulmaz.' diye bir cümle sarfetmiş.. bi siktir git çay koy demek istiyorum burdan..

nevizade geceleri

bunu yatmadan once hep dinlerm. bu aliskanligi sacma bulan kiz arkadaslarimi ise hemen terk etmisimdir. yok bunun gibisi ya da benzeri.

ali ağaoğlu nu seksi bulan kız

naughty america da young&old kategorisinde video paylasmk istyn kizdir

3 temmuz 2011 futbolda şike soruşturması

sezer şike yapsaydi 90 dk oynardi. kotu oynamasi lazimdi 90 dk şike öyleolur diyen kisinin zalat şike yapti dayanamadi 45 te çıktı diye saçmalamasına sebebiyet veren sorusturmalardır.

mehmet yıldız

maca gol atmaya cikmadim dedigi halde serbest kalmis es-es li futbolcu..

aziz yıldırım

ortalikta bi futbolda ergenekon lafi donuyor aziz yildirim da mehmet haberali bu birlikteligin. adam turp gibiydi iceri giren hastalaniyor arkadas.

ünal aysal

kendisi şike soruşturması hakkında yaptığı açıklamalarla galatasaray duruşunu layığıyla sergileyen başkan.

3 temmuz 2011 futbolda şike soruşturması

tvde zaplarken cine 5 te baransu eskisehire giden paranin ciktigi yerden vardigi yere kadar fotograflandigi ve poliste ses kayitlarinin varligindan soz etti.. ayrica bjk ibb li bir oyuncuya kupa finali icin 150 bin lira verildigi sorusturmanin araliktan beru surdugunu belirtiyor. elde belgeler var diyor ama tahminim es-es ve yigidolar alt lige duser fenerbahce ise en kotu ihtimal eksi puanla baslar sampiyonluk alinmaz diye dusunuyorum ama generalleri iceri alan zekeriya oz sorusturmayi birakti ama o baslattiysa fenerbahce icin tehlike canlari caliyor demektir. elde belge oldugunu baransu biliyor ve tv de soyluyorsa birilerinin cani yanacak gibi duruyor.

fenerbahçe nin juventus gibi küme düşürülmesi

artik bank asya topcularini izlerken bir alex değil diyerek kiyaslamamiza vesile olacak gelisme..

3 temmuz 2011 rafael nadal novak djokovic maçı

an itibariyle teniste artik teknigin fazla onemi kalmadigini gordugumuz mactir. once tsonga nin fedexi elemesi sonra bu mac cok kosan cok mucadele eden maci ya da sampiyonlugu kazaniyor uzgunum sozluk nadalin del potro mucadelesinde sakatlanan sol bilegi iyi olsaydi bugun o amina kodugum sirp ergenini agliyor olarak gorecektik. hay amina koyim o kadar iddaa oynadik 3-1 nadal diye o da yatti sikiym sansimi.

ya federer nadal finallerine aliskin oldugumdan mi bilinmez bu sirp sulalesi cok itici geldi ya bilader bi otur soluklan yegenim diyecegim geliyor djokovicin kardesine ya normalde nadal sevincinde asiri kaciyor derdim federere baktikca djokovic ve locasi iyice icine sicti amina koyim.

o degil de nadalin sevgilisi turnuvanin basindan beri ayni mavi bluz ayni koyu kahve gunes gozlugu kombinasyonuyla maclara geliyor nadal mi istiyor boyle gelmesini bilemiyoruz tabi derken an itibariyle durum 5-1 nadal onde..

google plus

davetiyesini aradığım google şeysi..

roger federer

nadal hayraniydim ama uzdun bizi federer.. bilmem ust uste kac mac kazanmis djokovic in maclari heyecanlandirmiyor bizleri. gun itibari ile teniste artik teknigin biraz daha guce ve mucadeleye dayandigini ogrettin yenilmenle. olmadi fedex

17 haziran 2011 galatasaray cc fb ülker maçı

serinin 5. maçını sakatlardan dolayi kaybertik kadro derinliğimiz yoktu diyen fb ulker basketbol direktoru nedim karakasa bir de abdi ipekcide cevabimizi verecegimiz mac olacaktir..

ünal aysal

kendisi madrid seferine çıkmıştır atletico madrid başkanıyla forlan ujfalusi ve reyes transferlerini konuşacakmış.. kaynak : ntvspor

akp nin seks kaseti çıktığında olacaklar

çıkmasın istediğimdir rte yi veya akp yi değil internetimi seviyorum arkadaş. yoksa değil sözlüğe kaset videoları aranmasın diye google a erişim imkansız hale gelir. onun için aman deyim biz ettik siz etmeyin.

23 mayıs 2011 okc thunder dallas mavericks maçı

nowitzki nin bir mac ara verip yine çılgın attığı maçtır. bu adam orta mesafeden sanki evindeki küçük oyuncak potaya atar gibi atıyor. bir de son çeyrek fantazisi var bu adamın ya okc taraftarları sabah akşam küfreder bu adama. (bkz: durduramıyoruz efendim)

2011 avrupa basketbol şampiyonası

kaan kural ın deyimiyle grubumuzda bir tek miami heat eksiktir.. ölûm grubunda olmamıza rağmen hedef olimpiyat vizesi almak.

trabzonspor un şampiyonluğunda olabilecekler

aziz yildirimin federasyonun kapısını çalıp ligin 34 değil 33 hafta olması talebinde bulunmasi olasîlıklar dahilindedir.