bugün

bir de şöyle bir şey var; coffee and tv

düzeltme sebebi: bakınız hedesi.
bir birinci nesil yazar olarak 148 entry yi kendisine yakıştıramadım keza #1924532 no.lu entrysi klavyesinin ne kadar güclü olduğunu gösteriyor bize. yazsın, bolcana yazsın.
sinema yazılarını özlediğim ciddi anlamda iyi yazan yazar. *
kendisini tanıdığım için mutlu olduğum , muhabbeti keyif veren , sinemayı seven ve hayallerinin peşinden giden , entrylerinde ve yazılarında kendimi bulabildiğim , resimden de anlayan pek değerli kişi.
çocukken topu kışlaya kaçmış olması ihtimali yüksek olan yazar.
(bkz: turk silahli kuvvetleri/#2234317) girisi ile sığ beyinlere darbe indirmiş, alnından öpülmesi gereken yazar, aha öptüm..
detay ara kısmından aranabilecek en güzel detaylardan biridir kendisi. kanımca biraz fazla gelmiştir, anlaşılmaması ondandır.
onca saklanmış ve buhulanmış gerçekleri görebildiği için, gözlerine gözlerimle gülümsediğim yazar. çıkma teklif ederse bir düşüneyim derim, hemen reddetmem.
tek eğlencesi sinema olan sosyofobik * insan. *
geniş açılımlı tanımların sahibi, düşünce üreterek yazar biridir. beğenerek okuyoruz yazılarını
OKUYORUM. * *
gün gelir de zaman makinesi icad edilirse, eski yunan'daki şehir devletlerine "gidiş" bileti alacağım yazar.
tsk ile ilgili istekler başlığında "bekledim de gelmedin" diyerek, "bir gece ansızın gelebilirim" nakaratına bir gönderme mi yapmaktığını merak ettiğim yazar.

(bkz: my baby shut me down)
kalemi kuvvetli yazar. ama okurken dikkatli olmak gerek. sanki bazı konularda haklı görünmek için kafa karıştırma ve ad hominem kullanıyor gibi geldi.
1. yıllardır vazgeçemediğim en sevdiğim ikili. *
2.tanımam etmem yazarı. * fekat düzgün bir mizah anlayışına sahip olduğunu düşünmekteyim. (#2539818) e bir de nesildaş kendisi. hoş gelmiş, beş gitmiş, severek okuyoruz efem.
engin ingilizce bilgime dayanarak diyebilirim ki "kahve ve sigaralar" manasına geliyor. tabi aralara boşluk koymamış. hınzır seni..
bir dizi seri estetik ameliyat için hastaneye yatmış olan metroseksüel yazardır. bugün önce silikon tatktırıp daha sonra botox yaptıracaktır, yarın kaşlarını kaldırtacakmış, öbür gün de poposunda aldığı parçayı dudaklarına ekletecekmiş, .öt olacakmış. güzelliğin de bir bedeli var diyerek, geçmiş olsun dileklerimi iletirim.
funny games ve diğer bir çok film için girdiği entryleri okumaya doyamadığım, yazar. sanırım gitmişsözlük diyarlarından. şu an nerede, ne yazıyor merak ettim bir bilen varsa...
"senin gibiler hala kaldı mı be!" yazarı; okuyunuz, okutturunuz.