bugün

chp lilerin, ellerinden gelebileni yaptığı işlerdir.

yoktur. net.

aklıma geldi editi: seçimle tek başına iktidar olamamak.

yürrü be koçum editi: eksilemektir efendim. adam gibi bi tanesi gelip bişey yazamadı. ulan yok mu en iyi yaptığınız iş.

ergen editi: ecevit iktidar değildi koalisyondu. eleştiri yok ayrıca burada. adam gibi soru soruluyor. cevap yok hala.

üzgün editi: şu başlığa bir tane bile olsa bir entry girmeyen chp li arkadaşlarıma teessüflerimi bildiriyorum. ciddi ciddi düşünmeye başladım. yok mu yaptıkları iyi bir iş.
tencere çalmak mesela. çokta güzel savunurlar haklarını. kendi haklarını savunurlarken başkalarının uyuma hakkına saygı da göstermezler...
edit: onlara herşey mübah.
(bkz: duran adam)
(bkz: sabahattin ali yi chp öldürdü)
icraat gösteren kalabalık görüp araya kaynamak, pasif coğunluk olmak.
açılım yapmamaları.
bop eş başkanı olmamaları.
öcalanla pazarlık yapmamaları.
abd ortadoğu politikalarının uygulayıcısı olmamaları gibi iyilikleri vardır.
yalan yanlış konuşmak.
kendi gibi düşünmeyenleri küçümsemek.
çok iyi dururlar. varsa eğer çevrende halı sahaya çağır gelsin. hiç terk etmezler defansı mesela.
hep dururlar.
durmak. 90 yıldır duruyorlar. yola devam etmeye çalışanıda arkadan çekerler.
sürekli muhafet partisi olmak muhalefet yaptığını düşünmek ama muhtelif durumlar hariç sadece mualif durmaktır.
chpli değilim,alandaki herkes chpli değil fakat millet vekili az olduğu içinde muhalefet olamıyor.
hdp yi meclise taşımak. eşek sikicilere kol kanat germek, pkk cenazesinde güngür hüngür ağlamak, ak parti ne yaparsa yapsın karşı gelmek. atatürk'ün anılarına sahip çıkamamak.
alınganlık
şizofreni
kendi kusurunu örtüp başkasına itelemek
atatürk'ü anlayamamak.