bugün

entry'ler (143)

recep tayyip erdoğan

yaşadığı sürece girdiği seçimleri kazanmaya devam edecek türkiye'nin ilk başkanı.

türkiyenin başkanını referandumda seçtiği gerçeği

sığır muhaliflerin bir türlü kavrayamadığı, 24 haziranda ağlamalarına sebep olacak durum.

ülke rekor katılımla sistem değişikliği referandumuna gitmiş, başkanlığa evet demiş kitle kimin başkanlığına evet dedi, ılıklaroğlunun mu incenin mi adı bile ortada olmayan meralin mi? türkiye zaten geçen yıl erdoğanı başkan seçti, ıslak hayaller kurmaya devam edebilirsin genç arkadaşım ama 24 haziran akşamı o rüyadan uyanmaya hazır ol.

özgür özel kandile gitsin kampanyası

şehit cenazesinde gülen bu yaratığı kandil davul ve zurnayla karşılayacaktır.

ideolojik holigan

chplidir.

chp seçmeni

yobazlık cehenneminde feministlerle beraber en dip katta yer alan topluluk. chp seçmeninden daha yobaz daha sabit fikirli bi gurüh bulunmamaktadır.

amerikalilar beni aradı

chpnin abd tarafından yönetildiğini herkes anladı, adamlar kendi bile itiraf ediyor bir tek bizim muhalifler anlayamadı.

dolar yükseliyor mutlu musunuz akpliler

2003te dolar 1,500,000 tl. 2018de 4,5. Yani 15 yılda 3e katlamış.

1988 dolar 1,500 tl. 2003e kadar 15 yılda 1000e katlamış.

Şuan doların artışından rahatsız olan genç kardeşler, sonuna kadar haklısınız. 90lı yılların nasıl

olduğunu hayal etmek için bu artışın 330 kat daha hızlı olduğu bir ortamı hayal edin.

Halkın neden akpye oy attığını böylece anlamış olursunuz.

24 haziran 2018 seçim analizi

bugüne kadar sayısız ülke gördüm, binlerce insanla tanıştım,en tuhaf fikirleri zihniyetleri dinleyip anlamaya çalıştım, kimisi bana çok şey kattı kiminin cehaletini küçümsedim, fakat bu gruplar içinde türkiyeli muhalif kadar sığır olanını hiç görmedim. bu arkadaşlar üstelik üniversite mezunu, koca ülkenin yönetim sistemi referandumla değişeli 1 yıl olmuş, bu sığırlar halen durumu algılayabilmiş değil. (#39431289) hala c.b'nin yürütmenin başı olduğunu, hükümetin kendisi olduğunun farkında değil adam. partiye hükümet kurma yetkisi vereceğini falan sanıyor. siz bu kafayla daha çok ağlarsınız.

tinder

2015ten beri yaklaşık 10 avrupa ülkesinde kullandığım app. slavları bir kenara ayırırsak avrupalılara göre türk kızların güzellik ortalamasının açık ara önde olduğunu düşünüyorum.

ders çalışma isteği uyandıran şeyler

bilkentin güzel kızları.

94 yıllık destanın 15 yıllık reklam arası

15 yıllık reklam arasını da 94 yıllık destana dahil etmişsin.

referandumda hayır demek için nedenler

mantıklı bir sebebi yoktur. ben henüz ayağı yere basan bir hayır argümanı duymadım.

uludağ sözlük

vicdan ve sağduyu sahibi yazar sayısı olarak ekşisözlükten 10 kat öndedir.

fifty shades of grey

sevgilimin salon çıkışında, ' helikopteri çıkart, bizim sıradan haftasonumuzdan farkı yok' diyerek eleştirdiği film. ha bunda benim payım var mı var, iyi bakıyorum kıza.

sert seks, güzel arabalar, şehir manzaralı küvet doldurmacalar falan çok da sıradışı değil kızlar. eğer bunları yaşatan birisi yoksa hayatınızda o erkeğin problemi.

sevgilisinin geçmişiyle ilgilenmeyen erkek

en büyük hizmeti kendisine yapan erkektir. karşındaki kızın geçmişine kafayı takarsan altında ezileceğin bir sürü şey çıkabilir. bu tip şeyler erkekte özgüveni zedeler, bu sefer kıza sararsın, agresifleşirsin. en saf kız bile özgüven eksikliği yaşayan erkeğin kokusunu alır. sonuçta kızın gözünden düşersin, zarar gören sen olursun.
delikanlılara tavsiyem, çocukluktan centilmenliğe geçiş için olmazsa olmazlardan, kızın geçmişi değil, ikinizin geleceği ile ilgilenmeniz. karşınızdaki kız sizinle geleceğiniz için birlikte bunu unutmayın. kişisel komplekslerinize kapılıp kızı geçmişiyle üzmeyin.

tinder

bir tek bana mı denk geliyor diye merak ettiren uygulama. aylardır evde oturan ben denizi, haftaiçlerim bile dolu hale getirdi. büyük potansiyel varmış da haberimiz yokmuş meğer.

tinder

tinderda tanışıp buluştuğum tüm kızlar, (güzellik derecelerinden bağımsız) günde ortalama 150 erkekle match olduklarını söylediler. dolayısıyla herkese cevap vermemeleri normal galiba.

tinder

daha önce internette flört olayına hiç girmemiş birisi olarak, ankara gibi bir cehennemde bile çok kısa sürede 4-5 tane kızla tanışıp buluşmamı sağlayan uygulama.

ayrıca türk kıznın zihnini biraz daha iyi anlayabilmek adına sosyal deneyler de yapılabiliyor. mesela 2-3 tane normal efendi fotoğraf ve entellektüel derinliğinizi ortaya çıkaran bir bio yazdıktan sonra 1 adet six pack adonis kaslarınızı gösteren üstsüz bir fotoğraf eklerseniz, kızlar sizi bir yandan küçümserken bir yandan peşinizde pervane oluyor. tipik bir istemem yan cebime koy vakası. genelde güzelim profilini karın kaslarını koyarak maffetmişsinle başlayan cümleler, az konuştukça her yerine dokunmak istiyorumlara kadar geliyor. hatta six pack gösterdiğiniz için sizi umarsızca sığlıkla suçlayan kızlar, daha ilk buluşmanın sonlarına doğru üzerinizdeki gömleği yırtarcasına soymaya kalkıp, içindeki gerçek kimliğini ortaya çıkarabiliyor. birçok kez başıma geldi.

erkeklere rahat olmalarını ve karşı cinsi tanıma adına iyi bir fırsat sunan bu uygulamayı kullanmayı tavsiye ederim.

ne istediğini bilmeyen kadın

son derece sabırlı ve duyarlı bir erkek olmama rağmen benim bile tahammül edemedigim kadın tipi.

yakın zamanda bunlardan biriyle tanıştım. kültürlü, sevimli bir kız, hoşuma gitmişti. bundan sonra hayatımı paylaşabileceğim birisini aradığım dönemdeyim, dolayısıyla yanında olmaktan sohbet etmekten keyif aldığım birini bulduğum için çok sevinmiştim. fakat ne istediğini bilmezlikten kaynaklanan hem artı hem eksi yöndeki uçuk davranışlar, birbirini yeni tanıyamaya çalışan iki insanın o en heyecanlı dönemini yaşayan ben denizi bunaltarak, hevesim kursağımda kalmış şekilde normale döndürdü.
halbuki gerçekten bu kadar abartılacak birşey yok ortada, neticede atla deve değil ya bu, yani mushkulpesentle mi birlikte olsam yoksa brad pitt mi gibi bi durum varsa eyvallah ama yok ki be kardeşim. ankarada tanışabileceğin erkek profilini düşündüğünde zaten sana en yakın olan kesimden birini bulmuşssun, tanış buluş vs seversen sev yoksa git, uzaya roket göndermiyorsun ki.

yani buluşma günü evde temizlik var ben gelmiyimden yok yok sen gece direk benim eve gele, bunu yüzyüze görüşelim hatta alkollü bir ortam olsun lütfenden ya aslında biz hiç plan yapmayalım benim dışarı çıkmam mümkün değil ailem geldiye yalpalayacak kadar ne var yani ..

kadın düşkünü olmayan bekar erkek

benim bu. çok kadın hiç kadındır sözünü yaşayarak öğrenmiş biri olarak, hayatımda ciddi anlamda 1 kadın olsun, hayatın tüm güzelliklerini birlikte paylaşalım istiyorum.
o kadar tuhaf ki böyle olduğun zaman işler çok daha zorlaşıyor. vurıyım kaçıyım mantığıyla yaklaştığında bayıla bayıla seni izleyen kızlar, bu tip erkeklere pas atmıyor.

(bkz: #25845665)